Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 140

Wątek: Oszust!!!!!

  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marito Zobacz posta
    To może zróbmy coś w stylu czarnej listy Macierewicza??? Albo podawajmy sobie jakieś sekretne hasło, żeby było wiadomo że my to my Od tej pory oszust ma u mnie ksywę "Biedrona"
    Cytat Zamieszczone przez gervee Zobacz posta
    Patrzę, kto przegląda wątek -> gervee, Biedrona, Bomberp, MC_, Merde, z tego co widać to tylko Biedrona jest "osobą mało znaną".
    Ktoś wspomniał mój login na forum - co w pewnym sensie wzywa mnie "do odpowiedzi". Nie wiem kim jest użytkownik marito żeby rościć sobie prawo do nazywania kogoś oszustem... Podobnie użytkownik gervee który co prawda nie mówi wprost, a jedynie rzuca "niewinne oskarżenia"...

    Mój login na forum (Biedrona) założyłem pierwszy raz 12.07.2005 - mam nawet na to maila w archiwum. Po drodze (zapewne przy okazji jakiś upgrade'ów) zniknąłem z bazy - a nie zauważyłem tego bo jako nikoniarz zaglądam tu rzadko (głównie żeby poczytać testy Cichego...).

    marito/gervee:
    Tak się składa, że na forum Nikoniarze też mam konto - i to z takim samym loginem. Nie szkodzi że od 2005 roku - widocznie tak długo planowałem tą akcję...

    Jeśli to nie jest wielki problem to może dla jasności któryś z adminów forum opublikuje mój IP?

    PS. Teraz będę miał już 1 post - zaczynam się robić wiarygodny czy jeszcze nie?
    Ostatnio edytowane przez Biedrona ; 17-02-2012 o 15:18 Powód: o jeden myślnik za dużo ;)

  2. #132
    Coś już napisał Awatar Manekin
    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    64

    Domyślnie

    Moj post #134 wczoraj zostal usuniety, pewno nie wygodny, ten pewno tez zostanie skasowany. Aaaa dyskusja trwa nadal, moze lepiej usunac post ktory wywolal dyskusje nie zwiazana z tematem ...
    ... teraz widze po numerach, ze wiecej zostalo skasowanych. Watek tylko dla wybranych ? yhy

  3. #133
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Manekin Zobacz posta
    Moj post #134 wczoraj zostal usuniety, pewno nie wygodny, ten pewno tez zostanie skasowany. Aaaa dyskusja trwa nadal, moze lepiej usunac post ktory wywolal dyskusje nie zwiazana z tematem ...
    ... teraz widze po numerach, ze wiecej zostalo skasowanych. Watek tylko dla wybranych ? yhy
    Twój post został usunięty, bo był kontynuacją OT - mimo próśb moderatora :rolleyes:.
    Bardzo proszę trzymać się tematu wątka to nic nie będzie usuwane.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #134
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biedrona Zobacz posta
    ...
    PS. Teraz będę miał już 1 post - zaczynam się robić wiarygodny czy jeszcze nie?
    No nie wiem :rolleyes: Zawsze może być taka ewentualność, że ktoś jest sprytny i potrafi czekać...nawet 6 lat i (powiedzmy) przez ten czas nastukał 10000 postów w jednym celu...oszukać jakiegoś biedaka na kilka tysięcy złociszy
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  5. #135
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Wiek
    48
    Posty
    176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biedrona Zobacz posta
    Ktoś wspomniał mój login na forum - co w pewnym sensie wzywa mnie "do odpowiedzi". Nie wiem kim jest użytkownik marito żeby rościć sobie prawo do nazywania kogoś oszustem... Podobnie użytkownik gervee który co prawda nie mówi wprost, a jedynie rzuca "niewinne oskarżenia"...

    marito/gervee:
    Tak się składa, że na forum Nikoniarze też mam konto - i to z takim samym loginem. Nie szkodzi że od 2005 roku - widocznie tak długo planowałem tą akcję...
    Oczywiście przepraszam Cię jeśli poczułeś się urażony. Poprostu nie mogłem się powstrzymać gdy przeczytałem post gervee który tak niedorzeczny mi się wydał. Jaja sobie robiłem bo kolega gervee chyba za dużo filmów z Bondem ogląda Oczywiście o nic kolegi nie podejrzewam a mój post miał być pastiszem na totalną atmosferę podejrzliwości która tu zapanowała
    był 350D, 4D, 7D - jest 5D

  6. #136
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie

    marito Ty cos krecisz :-)

  7. #137
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Wiek
    48
    Posty
    176

    Domyślnie

    Melduję, że nic nie kręcęChciałem tylko wprowadzić odrobinę humoru, gdyż podejrzliwość jaka zapanowała spowodowała takie zagęszczenie atmosfery jak tylko patrzeć jak co niektórzy koledzy z forum z Bogurodzicą na ustach wyruszyli na krucjatę pod tytułem "i ty możesz zostać podejrzany" Oj towarzysz Dzierżyński się kłania.
    był 350D, 4D, 7D - jest 5D

  8. #138
    Początki nałogu Awatar gervee
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    371

    Domyślnie

    Marito nie podpieraj się mną gdy się tłumaczysz (podobno tylko winni się tłumaczą). Mój post nie był niedorzeczny i nie wynikał naoglądania się filmów szpiegowskich (filmów z Bondem). Nie szukam czarownic do palenia jak Święta Inkwizycja czy też komunistów jak Joseph McCarthy. Post był w kontekście tego, że koleś, który narobił smrodu śmieje się ze wszystkich obserwując co inni wypisują na temat jego działań na forum.

    Biedrona ... no jakby to powiedzieć, "mało znany" znaczy co znaczy i nie możesz mieć o to pretensji. To, że odbierasz to dwuznacznie i bierzesz do siebie gorszą wersję ... trudno, nie taki był mój zamiar.
    ||| FotogRAF ||| FotoKRAK ||| www.rebacz.pl ||| TaWanda ||| 500px |||

  9. #139
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Zielona Góra
    Wiek
    48
    Posty
    176

    Domyślnie

    Spoko gervee, mimo wszystko nie powinniśmy dopuścić żeby jakiś jedem mały ku...as spowodował, że wszyscy zaczną tu patrzeć na siebie wilkiem i zepsuje miłą atmosferę która na forum panuje. Ave
    był 350D, 4D, 7D - jest 5D

  10. #140
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    97

    Domyślnie

    Moja rada przy kupywaniu na forum to sprawdzic wczesniej uzytkownika i jego komentarze i w miare mozliwosci spytac sie np czy jest mozliwosc odbioru osobistego badz np wysylki ze sprawdzeniem zawartosci.Sadze ze oszust na taki mail nie odpowie.
    Sam sprzedaje czasami na forum Nikona i sadze ze dobrze ufac kolegom ale pamietajmy ze na forum kazdy moze sie zarejestrowac.Oszukanym radze zgloszenie na Policje i jestem pewien ze nie jest problemem dojscie kto jest wlascicielem konta.Naprawde nie zostawiajmy tych spraw bo takie drobne zlodziejaszki powinno sie karac.

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •