Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: [agnieszka_jot] naładowana jodem

  1. #1

    Domyślnie [agnieszka_jot] naładowana jodem

    witam wszystkich,

    od kiedy tylko pamiętam chciałam fotografować,ale dopiero 2 miesiące temu dostałam swój pierwszy "prawdziwy "aparat 550D.obiektyw najmniejszy,ale i tak w porównaniu do moich poprzednich jasiów ten sprzęt wygląda jak milion dolarów
    jestem w fazie strzelania do wszystkiego,chciałabym jednak przy okazji się czegoś nauczyć ,dlatego bardzo proszę o ocenę
    na początek

    1.


    2.


    robiłam te zdjęcia funcją M ,na krajobrazie,dlatego takie barwy

  2. #2
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Tym razem "puszczę" ci to drugie zdjęcie, ale na przyszłość proszę się zapoznać z zasadami publikacji zdjęć na forum - prezentowane zdjęcia powinny mieć od 640 do 1024 px na dłuższym boku i nie mogą przekraczać 300 KB.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    Potencjał całkiem niezły, ale zdjęcia są tak krzywe, że lecę po wiadro, bo woda mi się na biurko wylewa ;-)
    No i ja w Ustce nie widziałem niebieskich mew ;-)
    Ostatnio edytowane przez MC_ ; 26-01-2012 o 16:22

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Tym razem "puszczę" ci to drugie zdjęcie, ale na przyszłość proszę się zapoznać z zasadami publikacji zdjęć na forum - prezentowane zdjęcia powinny mieć od 640 do 1024 px na dłuższym boku i nie mogą przekraczać 300 KB.
    dziekuje
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Potencjał całkiem niezły, ale zdjęcia są tak krzywe, że lecę po wiadro, bo woda mi się na biurko wylewa ;-)
    No i ja w Ustce nie widziałem niebieskich mew. Czyżby to było Darłowo?
    tak!Darłowo
    a jednak!za duże nasycenie
    Ostatnio edytowane przez agnieszka_jot ; 26-01-2012 o 16:22 Powód: Automerged Doublepost

  5. #5
    Dopiero zaczyna Awatar martieos
    Dołączył
    Apr 2011
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    24

    Domyślnie

    Polecam Ci zacząć obróbkę od załaczonego DPP , a tam od takich prosztych rzeczy jak kadrowanie / poziomowanie i koniecznie balans bieli itd Program łatwy w obsłudze wiec sie nie zniechęcisz
    CANON | eos 10 | eos 5D | 24-70f2.8 L | 70-200f2,8L isII | fyyyltry i statyfff | Minolta Elite 5400 II

  6. #6

    Domyślnie

    czytam uważnie Wasze uwagi-wszystkie zdjęcia z tego spaceru są krzywe i niebieskie-idąc za radą Panów poprawiłam horyzont i kolor,czy teraz chociaż odrobine lepiej?
    3.

    Ostatnio edytowane przez agnieszka_jot ; 26-01-2012 o 19:58

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez agnieszka_jot Zobacz posta
    czytam uważnie Wasze uwagi-wszystkie zdjęcia z tego spaceru są krzywe i niebieskie-idąc za radą Panów poprawiłam horyzont i kolor,czy teraz chociaż odrobine lepiej?
    3.


    Na dwóch pierwszych coś się dzieje, są w jakiś sposób ciekawe, mimo że pewnie do wad technicznych można się przyczepić. Fajne kolorki, coś się dzieje, trzecie może poprawne, ale wieje nuuuudą
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  8. #8
    Początki nałogu Awatar olek.tbg
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    309

    Domyślnie

    Owszem,tylko dlaczego to dziecko tak ucięte?

  9. #9

    Domyślnie

    nie mogłam się zdecydować ,młodzież,czy zwierzyna-padło na ptaki

  10. #10
    Początki nałogu Awatar fotokor1
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    373

    Domyślnie

    3 poza fragmentem dziecka cała wygląda jakby było to malowanie pędzlem a nie światłem, zwłasza mewy, w kategorii obrazek malowany - tak, jako zdjęcie nie, ale co tam ja też mam takich wiele i się nie przejmuję, trening czyni mistrza - powodzenia
    Dobre body, palnik oraz szkiełka: Canon EF 50/1,8 II, Canon EF 100 f/2.8 Macro USM, Canon EF 70-200/4 L, Canon 35 1.4 L, canon 17-40/4L, canon fish eye, 24-105/4L, Bilora 1122 i inne drobiazgi

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •