Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: [_igi] ludzie, portrety

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _igi Zobacz posta
    allxages - nie każdemu się takie coś podoba, ale powiedzmy że uznaję zasadę, że wolę żałować, że coś zrobiłem, niż później pluć sobie w brodę, bo może jednak było warto :-)
    Ja tam wychodzę z założenia, że później można żałować jak Ci łatkę przypiszę, że koszmarki robisz

    A 16 fajna, chociaż lekko można było jeszcze popracować światłocieniem. Nie pytaj jak, bo jestem po ciężkiej nocce, ale mam wrażenie że potencjał wykorzystany tak na 90% tylko

  2. #32
    Bywalec Awatar Hom_er
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    191

    Domyślnie

    16 - extra i tło nie przeszkadza
    Fiu fiu

  3. #33
    Bywalec Awatar RAdoCanon
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Rzeszow
    Wiek
    37
    Posty
    116

    Domyślnie

    15 bardzo na tak fajne swiatlo
    5dm2

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    Ja tam wychodzę z założenia, że później można żałować jak Ci łatkę przypiszę, że koszmarki robisz
    Moim zdaniem strach przed spieprzeniem czegokolwiek to najgorsze co fotografa/malarza/grafika/rzeźbiarza spotkać, wtedy świadomie się ograniczamy i możemy pozbawić się ciekawych rzeczy. Być może kiedyś oberwie mi się za parę "koszmarków", w zasadzie to już raz mi się oberwało, nie do końca z mojej winy (powiedzmy fifti fifti) za sesję z Cezarym Żakiem, która wyszła gorzej jak koszmarnie (mimo że utrzymana w mało "koszmarkowym" stylu), ale jak na razie się to za mną w żaden sposób nie ciągnie. Ot, taka wpadka przy pracy :-)

    Ja przynajmniej mam z tego nauczkę:
    - nigdy, przenigdy nie pokazuj pracodawcy surowych plików, nawet jak terminy cisną
    - pod żadnym pozorem nie dawaj wysłać tych zdjęć do akceptacji.
    - zawsze sprawdzaj jak wyglądają przeddruki i poświęcaj dużo czasu na przygotowanie materiału pod druk (to do drukarni)

    Za sprawą złamania trzech punktów z fajnej sesji zrobiła się masakra.

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    A 16 fajna, chociaż lekko można było jeszcze popracować światłocieniem. Nie pytaj jak, bo jestem po ciężkiej nocce, ale mam wrażenie że potencjał wykorzystany tak na 90% tylko
    Jak się otrząśniesz, chętnie wysłucham rady :-)

    17.
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _igi Zobacz posta
    Ja przynajmniej mam z tego nauczkę:
    - nigdy, przenigdy nie pokazuj pracodawcy surowych plików, nawet jak terminy cisną
    - pod żadnym pozorem nie dawaj wysłać tych zdjęć do akceptacji.
    - zawsze sprawdzaj jak wyglądają przeddruki i poświęcaj dużo czasu na przygotowanie materiału pod druk (to do drukarni)
    Takie doświadczenia powinno się wpisywać na pierwszej stronie poradnika młodego fotografa
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    18. Rafał Królikowski :-)
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

  7. #37

    Dołączył
    Jan 2012
    Miasto
    Birmingham
    Posty
    0

    Domyślnie

    dla mnie bardzo fajne ,ulubione to 1. i 3. powodzenia

  8. #38
    Bywalec Awatar Hom_er
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    191

    Domyślnie

    18 - eee, żeby go chociaż ten tramwaj "zahaczył", a on tak tylko stoi i gada i grzebie se w ... kieszeni
    Fiu fiu

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •