Strona 114 z 222 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124164214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 131 do 1 140 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #1131
    Dopiero zaczyna Awatar boniek82
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Bolek02 Zobacz posta
    To teraz nie rozumiem - zwraca ale nie każdemu? Co to za łaska, przecież to nie jest wina Klienta, że serwis ma denne zabezpieczenia
    Wystarczy poznać jakie są najpopularniejsze hasła w PL ť Jakie jest najpopularniejsze hasło w Polsce? -- Niebezpiecznik.pl --
    Dodaj do tego ustawianie tego samego hasła do wszystkich usług i masz wynik w postaci przejętych kont. Nawet maila nie musisz po włamie zmieniać jeśli masz dostęp do wszystkiego.
    Boniek

  2. #1132
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    W każdym razie, w większości przypadków, przejęcie konta to wynik głupoty jego właściciela, co skutkuje potencjalna szkoda dla osób postronnych.
    Dlatego nie widzę powodu żeby serwis spieszył się ze zwrotem konta takiemu użyszkodnikowi.

  3. #1133
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Ja np. zawsze reguluję należność za transakcję kartą płatniczą przez PayU czyli wg tego co piszecie złodziej na tym nie skorzysta
    Jeśli ktoś ma to samo hasło do wszystkiego, to faktycznie sam sobie winien
    Ostatnio edytowane przez Bolek02 ; 18-04-2014 o 22:01
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  4. #1134
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Bolek02 Zobacz posta
    Ja np. zawsze reguluję należność za transakcję kartą płatniczą przez PayU czyli wg tego co piszecie złodziej na tym nie skorzysta
    Jeśli ktoś ma to samo hasło do wszystkiego, to faktycznie sam sobie winien
    Uchroni cię co najwyżej przed tym, że pieniądze dostanie/powinien dostać właściciel konta.
    Jeżeli chodzi o hasła to nie widzę nic złego w tym, żeby posiadać jedno do wszystkiego. Problem w tym, że ktoś zakłada hasło 12345 albo co gorsza jako hasło wpisuje swoje imię.

  5. #1135
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Uchroni cię co najwyżej przed tym, że pieniądze dostanie/powinien dostać właściciel konta.
    Jeżeli chodzi o hasła to nie widzę nic złego w tym, żeby posiadać jedno do wszystkiego. Problem w tym, że ktoś zakłada hasło 12345 albo co gorsza jako hasło wpisuje swoje imię.
    + ochroni Cie to przed długim i trudnym odzyskiwaniem kasy bo z payU zwracają chyba coś około 2miechów i kasa zazwyczaj wraca

  6. #1136
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    34

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Uchroni cię co najwyżej przed tym, że pieniądze dostanie/powinien dostać właściciel konta.
    Jeżeli chodzi o hasła to nie widzę nic złego w tym, żeby posiadać jedno do wszystkiego. Problem w tym, że ktoś zakłada hasło 12345 albo co gorsza jako hasło wpisuje swoje imię.
    Problem z takimi samymi hasłami jest wtedy, gdy ktoś dostanie się do jednego konta, wtedy jak po sznurku może sobie przejmować wszystkie danego użytkownika na różnych serwisach, bo login też w większości jest taki sam.
    Najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy przepadnie nam konto pocztowe, bo wtedy złodziej może sobie resetować hasła właściwie wszędzie.

  7. #1137
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Uchroni cię co najwyżej przed tym, że pieniądze dostanie/powinien dostać właściciel konta.
    Jeżeli chodzi o hasła to nie widzę nic złego w tym, żeby posiadać jedno do wszystkiego. Problem w tym, że ktoś zakłada hasło 12345 albo co gorsza jako hasło wpisuje swoje imię.
    Niezupełnie, bo płacąc kartą jeśli nie otrzymam towaru, Bank zwróci mi zapłaconą kwotę po 30 dniach od zgłoszenia

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Michlax Zobacz posta
    Problem z takimi samymi hasłami jest wtedy, gdy ktoś dostanie się do jednego konta, wtedy jak po sznurku może sobie przejmować wszystkie danego użytkownika na różnych serwisach, bo login też w większości jest taki sam.
    Najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy przepadnie nam konto pocztowe, bo wtedy złodziej może sobie resetować hasła właściwie wszędzie.
    Dokładnie tak jak piszesz i dlatego posiadanie tego samego hasła do różnych kont to głupota.
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  8. #1138
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    ile bolku posiadasz kont?

  9. #1139
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    ile bolku posiadasz kont?
    Miałem na myśli różne konta - aukcyjne, internetowe, bankowe, pocztowe itp.....
    Posiadanie jednego hasła do tego wszystkiego to wielka bzdura
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  10. #1140
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Bolek02 Zobacz posta
    Miałem na myśli różne konta - aukcyjne, internetowe, bankowe, pocztowe itp.....
    ja tez
    wiec ile ich masz?
    ja mam około 40
    i dla mnie głupotą jest mieć każde inne
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 20-04-2014 o 17:24

Strona 114 z 222 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124164214 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •