Strona 52 z 222 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #511
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Ale przecież w opisie jest o AF, chyba lepszy AF niż w c50/1.4 można sobie wyobrazić, nawet w szkle EF-S
    miałem c50/1.4 wiele lat i chyba nie zaryzykowałbym opisu, że 18-135 na AF "o niebo lepszy" od 50-tki, toż to ani eLka ani USM !
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  2. #512
    Dopiero zaczyna Awatar fj_mike
    Dołączył
    May 2012
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez koraf Zobacz posta
    A co o tym sądzicie ? 400/2.8II za mniej niż połowę ceny na rynku : CANON EF 400mm f/2.8 L USM II (2863950797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Sprzedający wygląda na wiarygodną osobę.
    Na innej aukcji z aparatem napisał:
    Ja kupiłem zestaw z racji obiektywu ,dlatego go sprzedaję
    Aparat CANON EOS 1DS (2863951657) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


  3. #513

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II


  4. #514
    Dopiero zaczyna Awatar Chtiej
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Alcest Zobacz posta
    Nic podejrzanego na tej aukcji nie widzę, a jeśli boisz się dostać cegłę to zamów z możliwością sprawdzenia paczki za pobraniem (sprzedający powinien się zgodzić na wpłatę zaliczki na kuriera + reszta za pobraniem), albo jedź do Krakowa i odbierz osobiście.
    Wygląda na zupełnie normalnego sprzedawcę. Wystawia FV, udziela gwarancji, możliwy jest odbiór osobisty więc jeśli cena Ci odpowiada to nie widzę przeciwwskazań.

  5. #515
    Bywalec Awatar wlodal
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Polska Skierniewice
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Chtiej Zobacz posta
    Nic podejrzanego na tej aukcji nie widzę, a jeśli boisz się dostać cegłę to zamów z możliwością sprawdzenia paczki za pobraniem (sprzedający powinien się zgodzić na wpłatę zaliczki na kuriera + reszta za pobraniem), albo jedź do Krakowa i odbierz osobiście.
    Wygląda na zupełnie normalnego sprzedawcę. Wystawia FV, udziela gwarancji, możliwy jest odbiór osobisty więc jeśli cena Ci odpowiada to nie widzę przeciwwskazań.
    Nie wiedziałem , że przesyłka kurierem ma opcję sprawdzenia - rozumię przed zapłatą !? . Taką opcję , wg mojej wiedzy , ma tylko poczta polska . Mało tego - np. UPS nie przyjmuje przesyłek płatnych pobraniem od osób , które nie mają z nimi umowy - czyli co najmniej 30 paczek miesięcznie - przekonałem się o tym na własnej d... . W przypadku kuriera , po sprawdzeniu po zapłacie - jedyne co można , to spisać protokół i czekać . Czy coś pomyliłem ?. Tak więc nie wiem o jakim sprawdzeniu piszesz !.
    Mało umiejętności - dużo zacięcia .

  6. #516
    Bywalec Awatar Joshec
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Poznań
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez koraf Zobacz posta
    Macie w pełni rację to stare szkło również zmyliła mnie II.
    Hmmm, to nawet nie poprzednia wersja 400/2.8 L IS USM ale naprawdę staruszek... Canon Camera Museum | Camera Hall - Lenses (EF Mount)

  7. #517
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez wlodal Zobacz posta
    Nie wiedziałem , że przesyłka kurierem ma opcję sprawdzenia - rozumię przed zapłatą !? . Taką opcję , wg mojej wiedzy , ma tylko poczta polska .
    Prawdopodobnie chodzi o Pocztex, który chyba rzeczywiście jako jedyny oferuje za dodatkowe 5pln taką opcję. Raz sam z niej korzystałem jako kupujący i polecam ją w razie wątpliwości.

  8. #518
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Ale przy normalnym kurierze można przecież otworzyć paczkę, chociażby w celu sprawdzenia uszkodzeń :> jak wtedy by była cegła to od razu spisać co i jak i niech wraca?

  9. #519
    Bywalec Awatar DarekB
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Działdowo
    Wiek
    55
    Posty
    182

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    ...można przecież otworzyć paczkę, chociażby w celu sprawdzenia uszkodzeń
    Ostatnio próbowałem przy kurierze z DPD ale odesłał mnie na drzewo argumentując, że opakowanie nie jest uszkodzone.
    Przy Pocztexie potwierdzam, działa i kosztuje raptem 5zł.

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    ...przy normalnym kurierze
    Normalny kurier to?

  10. #520
    Bywalec Awatar wlodal
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Polska Skierniewice
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez DarekB Zobacz posta
    Ostatnio próbowałem przy kurierze z DPD ale odesłał mnie na drzewo argumentując, że opakowanie nie jest uszkodzone.
    Przy Pocztexie potwierdzam, działa i kosztuje raptem 5zł.



    Normalny kurier to?
    Zgadza się - chodziło mi o pocztex - jednak zawsze , z przyzwyczajenie , piszę "poczta polska" . Natomiast - dogadać się z kurierem ??- tak jak napisano wcześniej - udowodnij , że opakowanie jest uszkodzone . Jak nie to płać , sprawdzaj i możemy spisać protokół .
    Pozdrawiam wszystkich z Canon Board i Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku .
    Mało umiejętności - dużo zacięcia .

Strona 52 z 222 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •