Strona 204 z 222 PierwszyPierwszy ... 104154194202203204205206214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 031 do 2 040 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #2031

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Wiem, że z oficjalnego będzie pewne. Jednak myślę że mały dystrybutor da lepszą cenę niz 16 z groszami

  2. #2032
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez miXon Zobacz posta
    Wiem, że z oficjalnego będzie pewne. Jednak myślę że mały dystrybutor da lepszą cenę niz 16 z groszami
    Mały dystrybutor (lub ktokolwiek) może dać cenę jaką mu się podoba. Zazwyczaj jednak niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością... No ale zawsze możesz wypróbować. Daj znać po transakcji bo pewnie znajdzie się więcej chętnych.

  3. #2033
    Bywalec Awatar simon83
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Września
    Wiek
    41
    Posty
    216

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    No dobra, przyznać się kto kupił nową "piątkę" za 12k i może ocenić co otrzymał?
    Pozdrawiam, Szymon Zdziabek
    Blog: http://szymon.zdziabek.net/blog

  4. #2034
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Dobczyce, Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    317

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez simon83 Zobacz posta
    No dobra, przyznać się kto kupił nową "piątkę" za 12k i może ocenić co otrzymał?
    Raczej każdy się bał :P

  5. #2035
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez simon83 Zobacz posta
    No dobra, przyznać się kto kupił nową "piątkę" za 12k i może ocenić co otrzymał?
    Wszystkie 18, czy coś koło tego, rozeszły się w kilka dni. Znalazłem nawet dwa pozytywne komentarze do aukcji. Swoją drogą ciekawe, jeśli wszystko było ok, to czemu ktoś sprzedaje coś za 12tys a spokojnie może sprzedać za 13 czy 14. Różnica razy 18 daje całkiem sporą kwotę.

  6. #2036
    Bywalec Awatar benicjusz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Warsaw DC
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Nie dalej jak dwa może trzy tygodnie temu na alledrogo był nowiuteńki mk3 i 24-105 za jedyne 10.000 pln - po wymianie e-maila okazało się, iż tylko wysyłka choć z tego samego miasta.

    Niby sprzedajacy raz już został napadnięty podczas transakcji i tylko wysyłka.
    Odpuściłem ale z ciekawości za kilka dni zajżałem na konto typa i zostało ono zawieszone - może za nie opłacenie rachunków, a może za grę w pręta.

    wysłane z Nokii 6210.
    |CANON FF|

  7. #2037

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    U tych wszystkich do których pisałem była opcja odbioru osobistego. Jeden chciał na parkingu a drugi to oferta z lombardu (razem z bukmacherką Fortuna) po tym jak zadzwonilem to cena skoczyła do 13999 po tygodniu, jednka i tu i tu bałem się kupić ;p

  8. #2038
    Bywalec Awatar benicjusz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Warsaw DC
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Jest ryzyko, masa gnojków szuka łatwego zarobku ale my też cfaniakujemy, szukając ofert typu prawie nowy o 2 tys. taniej,

    Jeden aparat miał przyjechać do mnie do biura - abym czuł się bezpiecznie, ale albo nie mógł dojechać, albo choroba, a po tygodniu: proszę jednak przyjechać po aparat do mnie do domu.
    OK, proszę go aby dodał mne do znajomych na FB abym wiedział czy to co mówi kim jest to prawda -
    Pyta się co? pan poważnie?
    Tak, a co jakiś problem? ....

    I za 2 godziny - oferta nieaktualna oczywiście mogła być bo sprzedajacy się zgodził na niższą cenę od wyjściowej i prawdopodobnie ktoś mógł faktyczne kupić poprzez kup teraz lub się dogadali za wyższą cenę od mojej propozycji. Ale strach przed potwierdzeniem swej tożsamości na FB - tym bardziej, że swej tożsamości sprzedający nie krył, wręcz miał to być atut pochodzenia aparatu, budził zastanowienie. Byłem pewnie zbyt upierdliwy i pomyślał, że po tygodniu od kupna będę sobie rościł huk wie co.

    wysłane z Nokii 6210.
    Ostatnio edytowane przez benicjusz ; 03-12-2016 o 22:01
    |CANON FF|

  9. #2039
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez benicjusz Zobacz posta
    Jest ryzyko, masa gnojków szuka łatwego zarobku ale my też cfaniakujemy, szukając ofert typu prawie nowy o 2 tys. taniej,

    Jeden aparat miał przyjechać do mnie do biura - abym czuł się bezpiecznie, ale albo nie mógł dojechać, albo choroba, a po tygodniu: proszę jednak przyjechać po aparat do mnie do domu.
    OK, proszę go aby dodał mne do znajomych na FB abym wiedział czy to co mówi kim jest to prawda -
    Pyta się co? pan poważnie?
    Tak, a co jakiś problem? ....

    I za 2 godziny - oferta nieaktualna oczywiście mogła być bo sprzedajacy się zgodził na niższą cenę od wyjściowej i prawdopodobnie ktoś mógł faktyczne kupić poprzez kup teraz lub się dogadali za wyższą cenę od mojej propozycji. Ale strach przed potwierdzeniem swej tożsamości na FB - tym bardziej, że swej tożsamości sprzedający nie krył, wręcz miał to być atut pochodzenia aparatu, budził zastanowienie. Byłem pewnie zbyt upierdliwy i pomyślał, że po tygodniu od kupna będę sobie rościł huk wie co.

    wysłane z Nokii 6210.
    Mi ktoś wyjechał kiedyś z Fejsbookiem. Kiedy przestałem się śmiać obiektyw już miałem sprzedany. Potwierdzenie tożsamości na Fejsie

  10. #2040
    Bywalec Awatar benicjusz
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    Warsaw DC
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Spoko, wiem do czego pijesz ale na profilu był od lat... i niby wszystko się zgadzało ale się nie zgodził.
    Może dla Ciebie 8 tysięcy to pierdnięcie ale dla mnie to jednak dalej sporo kasy

    Dodatkowo zdjęcie body z netu i opis ciurkiem z dpreview czy podobnego.

    wysłane z Nokii 6210.
    Ostatnio edytowane przez benicjusz ; 03-12-2016 o 22:18
    |CANON FF|

Strona 204 z 222 PierwszyPierwszy ... 104154194202203204205206214 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •