Strona 168 z 222 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 671 do 1 680 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #1671
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    na 110% kradzione
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #1672

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Albo szukał jelenia który mu wpłaci kasę na konto. Tak czy inaczej ogłoszenia już zdjęte.

  3. #1673
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    589

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Jeleni nie brakuje, wierzących w cuda również. Nie wiem jak ktoś ktoś może w ogóle mieć nadzieję na kupno czegoś takiego. Rozumiem, że fajnie kupić coś okazyjnie w dobrej cenie - też to lubię ale cena z tego ogłoszenia jest nieprzyzwoita i z góry wiadomo, że to dziadostwo jest. Trzeba mieć trochę przyzwoitości.
    Ostatnio edytowane przez horak ; 18-06-2015 o 19:58

  4. #1674
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez horak Zobacz posta
    Jeleni nie brakuje, wierzących w cuda również. Nie wiem jak ktoś ktoś może w ogóle mieć nadzieję na kupno czegoś takiego. Rozumiem, że fajnie kupić coś okazyjnie w dobrej cenie - też to lubię ale cena z tego ogłoszenia jest nieprzyzwoita i z góry wiadomo, że to dziadostwo jest. Trzeba mieć trochę przyzwoitości.
    Wolny kraj. Każdy może kupić za ile chce i sprzedać za ile chce.

  5. #1675

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Canon Eos 7D obiektywy+inne (5488754477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    7D z przypadkowymi szkłami, w tym Nikkor AF 24-85mm. 0 komentarzy za sprzedaż, brak możliwości odbioru osobistego. Zdjęcie do aukcji też wygląda jakby ktoś pierwszy raz aparat trzymał.
    C5DIII,| C20/2.8, C28/1.8, S35/1.4, C50/1.4, C100/2.0

  6. #1676
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    dlaczego przypadkowymi? bo nie slyszales ze tak mozna
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #1677
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez zieli33 Zobacz posta
    Canon Eos 7D obiektywy+inne (5488754477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    7D z przypadkowymi szkłami, w tym Nikkor AF 24-85mm. 0 komentarzy za sprzedaż, brak możliwości odbioru osobistego. Zdjęcie do aukcji też wygląda jakby ktoś pierwszy raz aparat trzymał.
    Jest napisane w aukcji ze zdjęcia z tego zestawu może podesłać. Nie widzę nic dziwnego w tej aukcji poza wysoką ceną.

  8. #1678

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Opiszę wam pewne cwaniackie zachowanie sprzedającego na allegro, uf sprzedający posiada kilka kont na allegro i wystawia na nich różne sprzęty foto, na kilku aparaty i obiektywy a na innych akcesoria , co ciekawe żeby zwiększyć zarobek wpadł na dość szczególny sposób , a mianowicie w zestawach z aparatami zamienia oryginalne ładowarki i akumulatory i dodaje najtańsze chińskie a oryginalne ładowarki i akumulatory sprzedaje oddzielnie ale to nie wszystko tak samo robi z obiektywami w których są np. w zestawach oryginalne osłony i miękkie etui, obiektywy sprzedaje bez tych akcesoria a osłony i etui wystawia na oddzielnych aukcjach i innych kontach, tak dla przykładu ładowarka chińska LC-E6E kosztuje 20zł a on oryginał sprzedaje za 120zł, dodatkowa stówka wpadła, wiec zanim kupicie na aukcji w której są piękne zdjęcia sprzedawanego aparatu lub obiektywu ale nie widać jakie akcesoria wchodzą w zestaw a w opisie w sposób mętny jest napisane co wchodzi w zestaw, zapytajcie sprzedającego czy daje oryginalne akcesoria bo potem do ceny zakupu będziecie musieli doliczyć koszt oryginalnej ładowarki, akumulatora, osłony przeciwsłonecznej lub jeszcze innych akcesoria .
    Nie chce wskazywać palcem tych kont na allegro ale to bardzo nie fair podejście do kupującego

  9. #1679
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    Opiszę wam pewne cwaniackie zachowanie sprzedającego na allegro, uf sprzedający posiada kilka kont na allegro i wystawia na nich różne sprzęty foto, na kilku aparaty i obiektywy a na innych akcesoria , co ciekawe żeby zwiększyć zarobek wpadł na dość szczególny sposób , a mianowicie w zestawach z aparatami zamienia oryginalne ładowarki i akumulatory i dodaje najtańsze chińskie a oryginalne ładowarki i akumulatory sprzedaje oddzielnie ale to nie wszystko tak samo robi z obiektywami w których są np. w zestawach oryginalne osłony i miękkie etui, obiektywy sprzedaje bez tych akcesoria a osłony i etui wystawia na oddzielnych aukcjach i innych kontach, tak dla przykładu ładowarka chińska LC-E6E kosztuje 20zł a on oryginał sprzedaje za 120zł, dodatkowa stówka wpadła, wiec zanim kupicie na aukcji w której są piękne zdjęcia sprzedawanego aparatu lub obiektywu ale nie widać jakie akcesoria wchodzą w zestaw a w opisie w sposób mętny jest napisane co wchodzi w zestaw, zapytajcie sprzedającego czy daje oryginalne akcesoria bo potem do ceny zakupu będziecie musieli doliczyć koszt oryginalnej ładowarki, akumulatora, osłony przeciwsłonecznej lub jeszcze innych akcesoria .
    Nie chce wskazywać palcem tych kont na allegro ale to bardzo nie fair podejście do kupującego
    to sie nazywa biznes, jezeli koles napisze ze sprzedaje z oryginalna ladowarką a daje chinską to jest to wałek, w innym wypadku facet ewidentnie sprzedaje zeby zarobić a chyba na tym polega forma sprzedaży? wiec niewiem czemu sie dziwić.
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  10. #1680
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Nie widzę w tym nic dziwnego, że ktoś sprzedając sprzęt stara się maksymalnie zwiększyć zysk - jeśli wszystkie aukcje są odpowiednio (rzetelnie) opisane. Gdy coś sprzedawałem, starałem się dokładnie opisać skład zestawu, z zaznaczeniem czy coś jest "oryginałem" czy "zamiennikiem" (bo to w oczywisty sposób wpływa na wartość przedmiotu).
    Jeśli kupiłeś zestaw, którego skład odbiegał od opisu można próbować to wyjaśnić ze sprzedającym, samodzielnie lub z pomocą allegro, a dla nas przydałaby się informacja która to była aukcja, żebyśmy sami mogli ocenić jak wyglądał opis (jednostronne relacje czasem nie są obiektywne, nie twierdzę, że tak jest w Twoim przypadku).

    "potem do ceny zakupu będziecie musieli doliczyć koszt oryginalnej ładowarki, akumulatora, osłony przeciwsłonecznej"
    Możesz mi nie uwierzyć, ale przez wiele lat korzystałem z "nieoryginalnych" akumulatorów i osłon przeciwsłonecznych, trafiła się też "nieoryginalna" ładowarka (dokupiona ze względu na możliwość ładowania w samochodzie), więc nie każdy będzie "musiał" dokupować oryginalne akcesoria.

Strona 168 z 222 PierwszyPierwszy ... 68118158166167168169170178218 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •