Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 151 do 157 z 157

Wątek: Nie! Dla cenzury internetu!!

  1. #151
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez namoamo Zobacz posta
    Niesiołowski nazwał idiotami. Sikorski pomyjami. Tusk szantażystami. Niesamowite jak strzelają sobie sami w kolana
    mysle, ze wszyscy ci politycy licza na charakter przecietnego Polaka - uwielbia deliberowac, a najchetniej pienic si,e na dowolny temat, ale od slow do czynow przechodzi rzadko. do wyborow daleko, i to zalozenie moze byc sluszne - ci sami mlodzi za 2-3 miesiace o wszystkim zapomna i sprawa rozejdzie sie po kosciach...
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 27-01-2012 o 11:51
    www albo tez flickr

  2. #152
    Moderator Awatar Janusz Body
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    71
    Posty
    5 757

    Domyślnie

    W 1970, 1976, 1980 też leciały podobne teksty ze strony rządzących. Warchoły, wrogowie ludu i inne podobne. Wiem, sytuacja niby inna ale jakże podobna. Demonstracje na ulicach a "wadza" i tak wie lepiej - zwłaszcza jak obgadała wszystko w tajemnicy z Moskwą.... eeeeee... tj. z Waszyngtonem to przecież muszą mieć rację. :-)
    Ostatnio edytowane przez Janusz Body ; 27-01-2012 o 12:13

    Janusz,
    Old enough to know better - but I do it anyway.

  3. #153
    Uzależniony Awatar mc_iek
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Kępa Niemojewska
    Wiek
    60
    Posty
    790

    Domyślnie

    Ależ już dawno stwierdzono, że punkt widzenia zależy od tego, po której stronie obiektywu się stoi... Politycy o korzeniach liberalnych wprowadzają coraz bardziej drobiazgowe regulacje prawne, politycy o korzeniach prawicowych głoszą hasła sprawiedliwości ludowej, a politycy o korzeniach ludowych i lewicowych popierają rozwój wolnego rynku. Każda władza deprawuje! W Sejmie pookrągłostołowym około 80-ciu posłów miało własne firmy kopiujące kasety audio i video. Zapewne nie miało to nic wspólnego z faktem, że nie dało się wtedy uchwalić ustawy o Prawie Autorskim. Największe polskie firmy wydawnicze startowały głównie dzięki piractwu. USA, jeszcze na przełomie XIX i XX wieku, nie honorowały żadnych zagranicznych praw patentowych i autorskich. Ale po to walczy się o wolność, żeby nikt nie odebrał jej tym, którzy ją wywalczyli. Dzisiejsi dwudziesto-trzydziestolatkowie nie walczyli o wolność, więc nie są beneficjentami. Tak przynajmniej myślą ci, którzy na styropianach walczyli o zniesienie cenzury.
    Ostatnio edytowane przez mc_iek ; 27-01-2012 o 12:49
    Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

  4. #154
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Nieśmiało chciałbym przypomnieć o pkt. 1 regulaminu forum:
    "Wypowiedzi na Forum należy konstruować z zachowaniem ogólnie przyjętych zasad dobrego wychowania. Naruszenia nie będą tolerowane. Nie zezwala się na publikowanie materiałów (linki, zdjęcia, treści) o treści wulgarnej, sprzecznej z prawem lub mogące wywoływać spory, polemiki , działania, na tle religijnym, politycznym czy światopoglądowym."
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  5. #155
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie

    Dobry nastrój to bardo ważna sprawa jest :rolleyes: Może zamiast walczyć przeciwko, i słuchać później o polskich przywarach takich jak bicie piany może zawalczymy o? A o dobry nastrój w necie zaprawdę (powiadam wam) warto walczyć.
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  6. #156
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    przeczyscilem troche watek z niechcaco sprowokowanego nadmiaru polityki. pozdrawiam i przepraszam
    www albo tez flickr

  7. #157
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie

    W ostatnich postach jest już praktycznie sama polityka, a temat taki że się tego praktycznie nie da uniknąć więc żeby nie prowokować i nie tworzyć dodatkowej nikomu niepotrzebnej roboty profilaktycznie zamknę .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •