Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Co zamiast ALTphotos.com? (galeria średnioformatowa)

  1. #1
    Początki nałogu Awatar Propi
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Chodzież / Poznań
    Posty
    329

    Domyślnie Co zamiast ALTphotos.com? (galeria średnioformatowa)

    Najlepsza sieciowa galeria została zamknięta, jak się okazuje. Jest jakieś miejsce gdzie można dostrzec ambitne i artystyczne zdjęcia średnio i wielkoformatowe? Bo przekopywanie digarta to średnia przyjemność...

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 850

  3. #3
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    46
    Posty
    12 012

    Domyślnie

    nie wiem jak sredni i wielki, bo normalnie patrze przede wszystkim na samo zdjecie. inna kwestia, ze na podstawie ekranowego obrazka 900x600 pikseli to ja nie potrafie ocenic co jest male (lub jeszcze mniejsze) a co srednie czy wielkie. nie zeby aparat byl jakimkolwiek kryterium dla mnie...

    galerii o znosnym poziomie (nie wiem kiedy jedno wielkie TWA altphotos do nich nalezalo, no ale...) w necie nie znam. chwilowo w miare duzo dobrych i roznorodnych autorow pokazuje sie na http://www.500px.com, ale tam tez trzeba sobie wybrac. a w temacie sztuki przez wielkie "G" (srednioformatowe, wyprane z kolorow lub czarno-biale artystyczne ojaciepi*) dziala jeszcze http://f2.art.pl/ - to tez jest mocne TWA, ale do poogladania raz na jakis czas sie nada...

    digart to jest publiczna wrzutnia, a nie galeria w jakikolwiek sposob celujaca w dobra (w ogole) i artystyczna (w szczegolnosci) fotografie. to ma byc przede wszystkim duze i zapewniac wyswietlenia reklam.
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 21-12-2011 o 11:54
    www albo tez flickr

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    346
    Podpisy kłamią

  5. #5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •