Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Wątek: [nefrethete] Adam

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Cambridge
    Posty
    0

    Domyślnie [nefrethete] Adam








    Canon 600 D

    to moje jedne z pierwszych zdjec
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Pkt 9 regulaminu forum
    Ostatnio edytowane przez Merde ; 18-12-2011 o 14:56 Powód: Automerged Doublepost

  2. #2
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie

    Po pierwsze "primo" numeruj zdjęcia.
    Po drugie "primo", zgaduję że zdjęcie pierwsze, kojarzy mi się ze starym pudełeczkiem Vibovid albo chłopcem reklamy LOTu z "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" spojrzenie fajne ale kołnierzyk wygląda dość sztucznie.
    2 nieostre i na siłę postarzone moim zdaniem
    Dziewczynka spoko, tylko to "coś" na szyi psuje odbiór.
    Moim zdaniem najlepsze zdjęcie z tej serii.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Cambridge
    Posty
    0

    Domyślnie

    bardzo dziekuje za opinie , zdaje sobie sprawe ,ze dlugo nie dorownam tutaj innym .. Ale mam duzo zapalu i pochlaniam wiedze na temat fotografi

    tak ,apropos ,ta "dziewczynka" to ten sam chlopczyk co na dwoch nastepnych zdjeciach tylko kilka miesiecy wczesniej uwazam tak jak ty ,ze to najlepsze zdjecie z tej seri

    pozdrawiam

  4. #4
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie

    No to trzeba się uczyć i praktykować.
    A co do "dziewczynki", przepraszam moja wina te anielskie loczki mnie zmyliły
    W każdym razie zapodaj kolejne.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  5. #5

    Domyślnie

    Pracy przed tobą sporo. 1 - takiego ostrego czegoś ma nie być, i tło , i zdjęcie z góry...
    2 - paszcza bezzębna jakaś dzięki obróbce wyszła i jak na portret ostrość nie tam ...

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Cambridge
    Posty
    0

    Domyślnie

    1.Regulamin pkt 9 [rozmiar]

    2.


    3.



    z gory bardzo dziekuje za wszelkie opinie
    Ostatnio edytowane przez janmar ; 19-12-2011 o 10:18

  7. #7

    Domyślnie

    2 już trochę lepiej, bo i nie z góry , kadr trochę kuleje - za dużo miejsca nad głową, mimo że nie lubię ciąć po głowie - lepsze to niż te balaski białe i takie rozmywanie ich programem.
    3. znowu ten sam błąd - patrzenie na młodzież z góry !
    Obydwa kadry zbyt centralne i symetryczne. Poza tym na 3/4 zdjęć dziecko pozuje patrząc w obiektyw. Może daj mu się trochę pobawić?

  8. #8
    Coś już napisał Awatar wisiena
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Krosno
    Posty
    64

    Domyślnie

    Jak mam być szczery to wszystkie wyglądają jak z komórki. 2 i 4 ruszone, 1 jakaś taka sztuczna a na 3 fatalnie wygląda ten blur na włosach. Popracuj nad kadrami i obróbką a na pewno będzie lepiej.

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Cambridge
    Posty
    0

    Domyślnie

    4.


    5.




    canon 600D

    moje nastepne zdjecia , oczywiscie nie beda tak urokliwe jak niektorych osob tutaj , ale caly czas pstrykam

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie

    duzo pracy przed tobą, nie załamuj się, to co mogę podpowiedzieć to postaraj się zmiękczyć błysk lampy, użyj dyfuzoru, lub odbijaj światło od sufitu, generalnie postaraj się nie uzywać lampy , światło naturalne jest znacznie ładniejsze a jeżeli opanujesz już to jak je wykorzystać to lampa będzie miłym dodatkiem,

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •