Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Lustrzanka do nagrywania filmów

  1. #11
    Uzależniony
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    840

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Bo nie są do filmowania?

    Moja piątka pomimo że niejednokrotnie mnie aż parzyła w ręce (nonstopowe kręcenie w klubie z mikroklimatem porównywalnym do sauny) - nie wyłączyła się. Z trzycyfrówką byłoby raczej inaczej
    A czy znane są przypadki wyłączenia się aparatu w trybie filmowania z powodu przegrzania?

  2. #12
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    550d? Tak. Gdzieś czytałem, że ludzie kupują coś w stylu wkładów do lodówek turystycznych i przykręcają zamiast gripa Albo kupują od razu dwie 550tki i kręcą na zmianę raz jedną raz drugą. W 600d nie wiem jak jest, na razie się nie zagłębiałem w temacie.

  3. #13
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Bo nie są do filmowania?

    Moja piątka pomimo że niejednokrotnie mnie aż parzyła w ręce (nonstopowe kręcenie w klubie z mikroklimatem porównywalnym do sauny) - nie wyłączyła się. Z trzycyfrówką byłoby raczej inaczej
    Ależ są, i sam chętnie korzystam z 550 koleżanki, kiedy potrzebuję sztuczek z GO. Jednak 98% filmuję kamerą. Ale obraz to i tak pikuś w porównaniu z dźwiękiem,:-( Mam trochę tego towaru, ale czasem brak mi fachowca.

  4. #14

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za rady. Bedzie 5DMarkII : ) SUPER SIE CIESZE !!! I ZABIERAM SIE DO ROBOTY, PRACA LICENCJACKA NA STUDIA POTEM PRACA WAKACYJNA ZWIAZANA Z FILMEM FOTOGRAFIA, ANIMACJĄ. POZDRAWIAM I WESOLYCH SWIAT !

  5. #15
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Czekamy zatem na efekty

  6. #16
    Dopiero zaczyna Awatar OwiecPL
    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    20

    Domyślnie

    Jako ze nie chce robic nowego tematu, to sie podepne pod ten.

    Sytuacja podobna tyle ze kasy do wydania duzo mniej. Chcialbym cos do nagrywania, bo kumpel zaczyna znowu na bmxie jezdzic wiec przydaloby sie cos nagrywajacego +fish. Fisha wezme Samyanga, bo kiedys mialem i nie narzekam. Co do aparatu to niestety nie mam pojecia czego szukac. Mialem 350D i 30D, wiec nic co by mialo opcje filmowania. Z tego co znalazlem to najtansza opcja to 1100D lub 500D i teraz pytanie czy to nagrywa faktycznie filmy czy 'filmy' jakosci komorki? Chyba ze sa jeszcze jakies inne modele, o ktorych nie wyczytalem.

  7. #17
    Początki nałogu Awatar Bogdan56_Ch
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Chrzanów
    Posty
    377

    Domyślnie

    Lepszym wyborem jest kamera cyfrowa. Funkcja filmowania w aparatach to jest tylko opcja i nie ma zastępować sprzętu do tego przeznaczonego.

  8. #18
    Dopiero zaczyna Awatar OwiecPL
    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    20

    Domyślnie

    Troche na ten temat poczytalem, mam tez paru znajomych ktorzy sie tym zajmuja i niestety nie ma Pan racji. Kamery w tej cenie beda ustepowac najzwyklejszej lustrzance. Chociazby najprostszy przyklad czym sa krecone teledyski teraz, malo kto uzywa kamer. Kamera ma sens (o ile dobrze pamietam z tego co kolega mowil) przy kwotach powyzej 10 000zl. Inaczej nie bedzie lepsza od DSLR.

    Do tego chce tego uzywac jako aparatu, nagrywanie wideo to tylko dodatek, ale nie chce tez nagrywac czegos co ma jakosc jak z telefonu za 200zl.

  9. #19
    sv
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bogdan56_Ch Zobacz posta
    Lepszym wyborem jest kamera cyfrowa. Funkcja filmowania w aparatach to jest tylko opcja i nie ma zastępować sprzętu do tego przeznaczonego.
    Tyle, że kamera, która jakością może się zbliżyć do Canona 5d mk II lub GH2 kosztuje znacznie więcej niż oba wymienione z kompletem przyzwoitej optyki. Po co piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia?
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez OwiecPL Zobacz posta
    Z tego co znalazlem to najtansza opcja to 1100D lub 500D i teraz pytanie czy to nagrywa faktycznie filmy czy 'filmy' jakosci komorki? Chyba ze sa jeszcze jakies inne modele, o ktorych nie wyczytalem.
    Minimum to 550 d, choć 600 d byłby lepszy.
    Ostatnio edytowane przez sv ; 19-03-2012 o 22:05 Powód: Automerged Doublepost

  10. #20
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OwiecPL Zobacz posta
    Kamera ma sens (o ile dobrze pamietam z tego co kolega mowil) przy kwotach powyzej 10 000zl. Inaczej nie bedzie lepsza od DSLR.
    Nie jestem obecnie aż tak na bieżąco ale ciężko będzie znaleźć w tej cenie coś co choć trochę by przypominało jakością dslr-a.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •