Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124

Wątek: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

  1. #11

    Domyślnie

    Witam, mam takie pytanie, otóż czytam o tym serwisie na Żytniej i miałem nadzieję nigdy nie korzystać z ich usług. Niestety okazałem się "mądrzejszy" i wziąłem się za czyszczenie matówki w EOSie 550D co zakończyło się paprochami pod matówką oraz zamazanym centralnym punktem AF, który praktycznie nie świeci.
    Potrzebuję zatem wymienić matówkę, usunąć paprochy które tam się dostały oraz przy okazji wyczyścić matrycę, lustro/komorę lustra. Pytanie mam takie, czy w tak wydaje mi się prostej sprawie warto zaufać fachowcom na Żytniej? Oczekuję po wymianie stanu sklepowego matówki czyli zero paprochów nawet po manualnym przymknięciu przesłony np f11. Czy przy okazji nie rozregulują AF bądź coś innego?
    Chyba, że polecicie inny serwis, który zrobi to szybko, solidnie i bez bólu?
    Inna rzecz, że wycenili mi to na około 400 - 500zł a aparat jest jeszcze na GW.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Bez przesady.Serwis na Żytniej jest profesjonalnym serwisem, z autoryzacją.Zapewne jak każdy zakład usługowy nie zadowoli kazdego klienta ,ale to normalne.
    Klienci też bywają różni.
    Korzystałem i w razie potrzeby skorzystam ponownie.W moim przypadku spisali się lepiej od niemieckiego serwisu Canona.

  3. #13
    Bywalec Awatar r3b
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Legionowo
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alienth Zobacz posta
    Witam, mam takie pytanie, otóż czytam o tym serwisie na Żytniej i miałem nadzieję nigdy nie korzystać z ich usług. Niestety okazałem się "mądrzejszy" i wziąłem się za czyszczenie matówki w EOSie 550D co zakończyło się paprochami pod matówką oraz zamazanym centralnym punktem AF, który praktycznie nie świeci.
    Potrzebuję zatem wymienić matówkę, usunąć paprochy które tam się dostały oraz przy okazji wyczyścić matrycę, lustro/komorę lustra. Pytanie mam takie, czy w tak wydaje mi się prostej sprawie warto zaufać fachowcom na Żytniej? Oczekuję po wymianie stanu sklepowego matówki czyli zero paprochów nawet po manualnym przymknięciu przesłony np f11. Czy przy okazji nie rozregulują AF bądź coś innego?
    Chyba, że polecicie inny serwis, który zrobi to szybko, solidnie i bez bólu?
    Inna rzecz, że wycenili mi to na około 400 - 500zł a aparat jest jeszcze na GW.
    A czy w wycenie masz jakieś części zamienne? Bo przyznam, że wczoraj oddałem do nich 40D na czyszczenie matówki, wizjera i płytki z punktami AF, i wyszło znacznie taniej niż u Ciebie...

  4. #14

    Domyślnie

    r3b, w cenie napewno jest matówka, bo tak opisałem sprawę. Cena też mi się wydaje z kosmosu... pytałem w innych serwisach i tam w zasadzie zmieszczę się w 200zł...
    Planuję wysłać obiektyw z gwarancją i zobaczyć jak mi to wycenią.
    A co z moimi obawami? Nie ma się co obawiać?

  5. #15
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    GOP
    Wiek
    30
    Posty
    55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alienth Zobacz posta
    A co z moimi obawami? Nie ma się co obawiać?
    Korzystalem niedawno z serwisu i byłem pod wrażeniem obsługi. Aparat wysłałem w poniedziałek, a już w środę miałem go w domu naprawiony
    Także wg mnie niczym się nie przejmować i wysyłać. Jedynie cena usługi wysoka, ale jest to serwis autoryzowany.
    Jakaś puszka, trzy słoiki i lampka

  6. #16
    Bywalec Awatar r3b
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Legionowo
    Posty
    216

    Domyślnie

    Czy wysoka... Rzecz wzgledna... Ja wole zaplacic a moec spokoj i pewnosc ze wszystko bedzie ok. Tylko ze mowie to o czyszczeniu... Byc moze powazniejszy serwis by mnie ostudzil swoja wycena...

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  7. #17
    Bywalec Awatar r3b
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Legionowo
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pogribow Zobacz posta
    Jest to ciąg dalszy wątku: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=17120
    Zapraszamy do dyskusji.
    K.

    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________

    Porysowała mi się przednia soczewka (35/2). I teraz ciekawa sprawa. Rysy na soczewce (tylko na górze są) za dnia są totalnie nie widoczne na foto. Zrobiłem test wieczorem przy dużej ilości różnych świateł (neony, lampy, reklamy) i mam dziwną łunę. Fotografując "do góry nogami" tej łuny brak. Tak więc rysy mają wpływ (są wyczuwalne palcem).

    Ktoś wymieniał może w tym szkle soczewkę (chyba, że jest jakiś magiczny sposób nie wymiany, a regeneracji) na Żytniej?

    Dzięki,
    P.
    A moze niech Ci w serwisie tylko obroca ta soczewke do gory nogami i narazie tyle... Po co odrazu wymieniac?? ;-)

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  8. #18

    Domyślnie

    Ok, spróbuję. Mam nadzieję, że będzie ok, aparat wyślę pewnie w czwartek.
    Jak wysyłacie aparaty do serwisu to z akumulatorem i kartą pamięci czy bez?

  9. #19
    Bywalec Awatar r3b
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Legionowo
    Posty
    216

    Domyślnie

    Bez... I zdejmij tez gumke wizjera...

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  10. #20

    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kielce
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Witam. Mój Canon 50/1.4 cierpi na bf. Muszę oddać go do kalibracji. Ile będzie mnie kosztowała taka przyjemność w tym serwisie?

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •