Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 124

Wątek: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

  1. #111
    Początki nałogu Awatar Adam71
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Pruszków
    Wiek
    53
    Posty
    316

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Akurat Media Markt to tak zszedł na psy i mają jakieś pojedyńcze rzeczy w dziale foto że nawet nie wiesz czy kupujesz nowe czy zwrot czy coś z odrzutu z Europy Zachodniej . Ta sieć po prostu pada i wolę kupować w Foto Joker który nawet często ma lepsze ceny .

  2. #112

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez Adam71 Zobacz posta
    Foto Joker który nawet często ma lepsze ceny .
    Z dziś
    w moim zainteresowaniu: EF 24 70 f4 L is usm
    MM 3509
    FJ 3699

    Lepsza cena?

  3. #113
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 481

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez Adam71 Zobacz posta
    Akurat Media Markt to tak zszedł na psy i mają jakieś pojedyńcze rzeczy w dziale foto że nawet nie wiesz czy kupujesz nowe czy zwrot czy coś z odrzutu z Europy Zachodniej . Ta sieć po prostu pada i wolę kupować w Foto Joker który nawet często ma lepsze ceny .
    Jak masz pecha to wszędzie możesz kupić że zwrotu, etc. Fizycznych sklepów posiadających wiele egzemplarzy tego samego modelu sprzętu foto jest bardzo mało. Ostatnio kupowałem obiektyw w pewnym markecie, jedyna sztuka, pudełko wyglądało jakby wiele przeszło - sprzedawca oczywiście twierdził, że nowe i nie używane - jest sprawne, na gwarancji, robi zdjęcia i mam wywalone na to czy ktoś je oddał i czy przebierając z kilkunastu innych wybrał bym ostrzejsze czy nie.

  4. #114
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 429

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez ebeb Zobacz posta
    Z dziś
    w moim zainteresowaniu: EF 24 70 f4 L is usm
    MM 3509
    FJ 3699

    Lepsza cena?
    Po co Ci to szkło nowe? Na allegro wyrwiesz dużo taniej i sprzedaż z niewielką stratą jak by co.

  5. #115
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez ebeb Zobacz posta
    No i proszę, jeden z obiektywów który posiadam, zakupiony nowy na Armii Ludowej w Warszawie.

    nr. 355204043659

    "Produkt o podanym numerze seryjnym nie był przeznaczony przez firmę Canon do sprzedaży w Europejskim Obszarze Gospodarczym."

    Super. Ręce opadają.
    czym sie tu przejmowac?

    nie przeznaczony przez firme canona , ale przeznaczony przez innych czyli sprzedajacego.
    zakazany nie jest.
    Watpie by Canon mial w ogole prawo zakazania sprzedazy swoich produktow w europie.
    kwestia oclenia w momencie wozu do EU.
    Przeciez kupuja ludzie sprzet np przy okazji pobytu w Japoni i przywoza do domu np w Polsce.

    rekojmia obowiazuje sprzedajacego zawsze przez dwa lata .
    gdyby w ciagu dwu lat okazalo sie ze sa jakies wady ukryte ( o ktorych zadna ze stron nie musiala wiedziec w chwili zakupu ) , to masz swoje prawa z tytulu rekojmi. Oprocz tego sprzedjacy udzielaja najczesciej dobrowolnej gwarancji na okres roku lub 6 miesiecy iz sprzet sie nie zepsuje. W takim wypadku zobowiazuja sie sprzet naprawic. O to trzeba pytac przy zukupie.

    gdyby sie okazalo , ze tego aparatu nie wolno uzywac w europie , gdyz np certyfikowany jest dla innego wi - fi jakiegos w azji , to masz rekojmie.


    Kupujac w internecie zakladam, ze gwarancji nie mam. Nie odwazylybmy sie wyslac aparat , ktory zakupilem gdzies np w anglii , od kogos , kto jest zarejestrowany w hong kong do naprawy. Jesli w ogole ten sprzedajacy jeszcze dziala , to nie mam zadnej pewnosci ze aparat zwroci i zadnej mozliwosci regresu.
    Jesli chcesz cokolwiek reklamowac przez Internet , to okazuje sie , ze czesto nie ma mozliwosci kontaktu telefonicznego , ani mailowego - tylko jesli cos kupujesz. Probowalem cos reklamowac na ebay - niby potezna platforma - ale gdzie tam - Zero szans. Caly dzien trzeba stracic , zeby w ogole znalezc mozliwosc wyslania maila. Machnalem reka - ewidentny kant ze strony e bay i nie ma jak reklamowac.


    Nie ma sie czym przejmowac - nie nalezy sie martwic tym, ze sie aparat moze zepsuc w ciagu roku , a cieszyc sie ze robi zdjecia. dopiero jak sie zepsuje to mozna sie martwic. Kto sie martwi do przodu ten martwi sie dwa razy. Po co ?

  6. #116

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Ludzie kupują często sprzęt przez internet powiedzmy w chinach, nawet poprzez ebay lub inne strony. Cena aparatu dla przykładu w sklepie wynosi 8000zl, a ten sam aparat w chinach z dostawą do domu kosztuje powiedzmy 5000zł. Czyli za gwarancje płacimy 3000zł. Myślę, że jeśli aparat się zepsuje to za tą różnicę będziemy w stanie go naprawić i jeszcze zostanie. Mieszkam w irlandii i kiedy kupowałem Canona 80D sprawdzałem ceny w różnych miejscach również w sklepie na miejscu. Zestaw Canon 80D + 18-135mm kosztował w sklepie 1599 euro, a ostatecznie kupiłem przez internet ze sklepu, który ponoć mieści się UK za 859euro ten sam zestaw. Czyli nawet gdyby się zepsuł i naprawa byłaby nieopłacalna to kupiłbym drugi za różnicę w cenie.
    https://www.photographer-limerick.com/
    Canon G3, Canon 450D, Canon 80D, Canon 6DMKII, Canon SX60HS, Canon R, Sigma 24-105mm F4 ART, Canon 50mm F1.8 STM, Canon 100mm F2.8, Canon 70-200mm F2.8 IS II USM, Canon 70-300mm F4-5.6 IS II USM Nano

  7. #117

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Po co Ci to szkło nowe? Na allegro wyrwiesz dużo taniej i sprzedaż z niewielką stratą jak by co.
    Zobacz mój pierwszy post o Tokinie. Poza tym, zawsze jak kupowałem obiektyw używany ( a mam ich trochę), każdy miał jakiś feler i ostatecznie lądował w serwisie.

    "sprzedaż z niewielką stratą jakby co"

    Nie znasz mnie kolego.
    Ostatnio edytowane przez ebeb ; 07-03-2020 o 14:32

  8. #118
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 657

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez ebeb Zobacz posta
    Bangi - są w Interze sklepy oferujące sprzęt z fakturą, a nie mają działalności gosp.
    Zgadza się, ale nigdy od takiego nie kupuję. Bez problemu w dzisiejszych czasach można sprawdzić sprzedającego.

  9. #119
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez ebeb Zobacz posta
    No i proszę, jeden z obiektywów który posiadam, zakupiony nowy na Armii Ludowej w Warszawie.

    nr. 355204043659

    "Produkt o podanym numerze seryjnym nie był przeznaczony przez firmę Canon do sprzedaży w Europejskim Obszarze Gospodarczym."

    Super. Ręce opadają.
    W sklepie na Armii Ludowej oni robią takie hocki-klocki typu sprzedawanie elementów zestawu, sprzęt z innego kraju, więc może i z innego kontynentu?

  10. #120

    Domyślnie Odp: Serwis Canona E-csi Warszawa na ul. Żytniej cz. II

    Cytat Zamieszczone przez chester_jds Zobacz posta
    W sklepie na Armii Ludowej oni robią takie hocki-klocki typu sprzedawanie elementów zestawu, sprzęt z innego kraju, więc może i z innego kontynentu?
    Byłem tam osobiście i zapewniał mnie człowiek, że to jest normalna gwarancja Canona, nawet wypisał mi gwarancję na oryginalnym blankiecie, który dostaje się przy zakupie obiektywu, a który to, jak się okazuje, od razu mogłem sobie włożyć w zad.

Strona 12 z 13 PierwszyPierwszy ... 210111213 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •