Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52

Wątek: Zagadnienia dotyczace dźwęku w filmie

  1. #51
    Początki nałogu Awatar Sempoo
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    43
    Posty
    273

    Domyślnie Odp: Zagadnienia dotyczace dźwęku w filmie

    To pewnie ma Sony D50 - świetny sprzęt, ale nie spotkałem jeszcze porównania jakości dźwięku D50 vs LS-100 - jeśli ktoś znajdzie, niech podrzuci. Sony jest nadal droższy od Olympusa, o jakieś 300zł.
    60D | 50 1.8 II | kit 18-55 + Tamron 70-300 | moje foty

  2. #52
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Zagadnienia dotyczace dźwęku w filmie

    Cytat Zamieszczone przez Sempoo Zobacz posta
    To pewnie ma Sony D50 - świetny sprzęt, ale nie spotkałem jeszcze porównania jakości dźwięku D50 vs LS-100 - jeśli ktoś znajdzie, niech podrzuci. Sony jest nadal droższy od Olympusa, o jakieś 300zł.
    Tak to to było. Polecili mi to goście z firmy specjalizującej się w nagraniach muzyki klasycznej i kameralnej - nie będę wymieniał nazwy żeby nie robić reklamy - używają go jako backup'a. W sumie w końcu nie wziąłem, bo dla mnie jest to o tyle kiepskie rozwiązanie że nie ma wejść XLR. Jemu nie zależy bo chce mieć jak najprostsze rozwiązanie.

    BTW: w teście który przytoczyłeś podpinają TLM-a do tego olkowego rejestratora. Ja wiem że mój TLM jest dość czuły na jakość fantoma (tak domniemuję). I z niektórymi preampami brzmi jak tani chińczyk.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 19-11-2012 o 01:01
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •