bardzo podoba mi się wąż B/W. Świetna GO i bokeh. Coś może bym minimalnie pomyślał o podkręceniu kontrastu, ale i tak jest bardzo dobre.
bardzo podoba mi się wąż B/W. Świetna GO i bokeh. Coś może bym minimalnie pomyślał o podkręceniu kontrastu, ale i tak jest bardzo dobre.
Zamieszczone przez gonzo44
Ani rybacy, ani wędkarze, to kłusownicy łowiący na "szarpaka".Dobrze uważałem żeby nie zauważyli aparatu.:smile:
Dzisiaj byłem tam ponownie,ale zdjęcia jeszcze w puszce.Wieczorem przejrzę i jak będzie coś ciekawego to wrzucę do wglądu.Wiecej zbliżeń mam, bo dziś fociłem prawdziwych wędkarzy.
Niech inni mówią co chcą, kitowy bokeh najpięknieszyZamieszczone przez Kubaman
![]()
A poważnie, kontrast jest maksymalnie.Przy większym robią sie białe plamy na pysku i tle...
Znowu fajne klimaty. Kamienie na pierwszym nie wiem czemu ale kojarza mi sie z obrazkami po zeszłorocznym tsunami w azji
5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R![]()
MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA
później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..
A mnie drugie :grin: Zdecydowanie! Kompozycyjnie obydwa są OK, ale na drugim od razu wiadomo o co chodzi (wędkarze), podczas gdy pierwsze bez komentarza jest trudno czytelne - jakaś akcja ratunkowa, "albo co"?Zamieszczone przez konradmal