Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Drożejący 24-70

  1. #1

    Domyślnie Drożejący 24-70

    Co się dzieje że canon 24-70 w przeciągu kilku dni podrożał o blisko 1000 zł na allegro i w sklepach. Przecież tak euro nie poszło w górę.

  2. #2
    Bywalec Awatar Smok
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    W-wa
    Wiek
    55
    Posty
    122

    Domyślnie

    Witam
    Ja przymierzałem się do C 17-40 i też widzę, że w ciągu ostatnich dni średnio podskoczył o 100 lub więcej, podobnie inne, czy to tylko gorączka przedświąteczna?

    Pozdrawiam

    Smok
    "Piękno jest doskonałością z defektami" - Gilbert Adair

  3. #3
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 974

    Domyślnie

    zlotowka idzie w dol w stosunku do euro. a euro do innych walut...
    www albo tez flickr

  4. #4
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    809

    Domyślnie

    O jakie 1000zł?
    Poza tym nie wiem czy zauważyłeś ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy sama waluta zdrożała o ok 20%. Do tego dochodzą podwyżki u producentów, coraz większe braki spowodowane Japonią, Tajlandią. Kiedyś musiało się to w końcu odbić na cenach, chociaż nadal nie wiem o jakim tysiącu piszesz...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    O jakie 1000zł?
    Poza tym nie wiem czy zauważyłeś ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy sama waluta zdrożała o ok 20%. Do tego dochodzą podwyżki u producentów, coraz większe braki spowodowane Japonią, Tajlandią. Kiedyś musiało się to w końcu odbić na cenach, chociaż nadal nie wiem o jakim tysiącu piszesz...
    Nie tak dawno ceny na allegro zaczynały się od 4 tys. (pomijając najtańszych). Teraz masz już nowe aukcje po 5 tys i więcej nawet.
    Nie wiem czy się wstrzymać bo spadnie czy kupować bo zdrożeje. Ciśnienia nie mam niby.

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 246

    Domyślnie

    Macie jakies inne allegro? IMHO to ceny spadly w ostatnich dniach i mozna znalezc szklo nowe ponizej 4000. Nawet w euro.com.pl cena jest nizsza o 500 zl - tu jest 5000 w ratach 40x0, a bylo 5600

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Macie jakies inne allegro? IMHO to ceny spadly w ostatnich dniach i mozna znalezc szklo nowe ponizej 4000. Nawet w euro.com.pl cena jest nizsza o 500 zl - tu jest 5000 w ratach 40x0, a bylo 5600
    Ostatnio dodane aukcje
    http://allegro.pl/obiektyw-canon-ef2...913729870.html

    http://allegro.pl/canon-ef-24-70mm-f...923215839.html

    http://allegro.pl/canon-ef-24-70mm-f...919642937.html

    A tych najtańszych to lepiej unikać.
    Był za 3799 zł niedawno ten obiektyw z Torunia ale odbiór np w McDonaldzie. Ja bym nie ryzykował.

  8. #8

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pablo_key Zobacz posta
    ...
    Był za 3799 zł niedawno ten obiektyw z Torunia ale odbiór np w McDonaldzie. Ja bym nie ryzykował.
    Dlaczemu bo człowiek chciał się umówić w MD to szemrany. Ja uważam wręcz przeciwnie, że jak możesz ze sprzedającym sobie gdzieś usiąść i przy okazji pogadać to jest to pewniejsze niż na odległość.
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Sensownie ,[z nieznajomymi osobami i pieniędzmi] coraz częściej umawiając się ludzie wybierają miejsca z monitoringiem [kamery].

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •