Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Samyang 8mm a fotografia ślubna

Widok wątkowy

  1. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    Wwa
    Wiek
    43
    Posty
    365

    Domyślnie

    widziałem takiego 'aparata' co biegał pół wesela z fishem... potem widziałem fotki i rewelacji nie było. Dla mnie na kilka fotek warto go założyć żeby spodobało się młodym, ale to nie jest pierwsza potrzeba. I nie zależy to za bardzo jak ktos pisze od stylu fotografa a od potrzeb klienta, bo jak chcesz focić więcej imprez to raczej się dostosowujesz do wymagań i potrzeb młodych a nie narzucasz własny styl. bo rozumiem że rozmowę albo dwie warto odbyć na ten temat przed imprezką.

    swoją drogą nieźle się robi, że z 'marnym' 50D i tamronem można obskoczyć ślub - za pieniądze jak rozumiem. nie zrozum mnie źle bo jeśli są potrzeby takie na rynku to czemu nie.
    z czystej ciekawości kilka fajnych szkieł to...? fajne szkło według mnie zamiast tamrona to sigma 17-50 ex os hsm albo kanion 17-55 2,8
    Ostatnio edytowane przez krisnrj ; 10-11-2011 o 16:58
    Z T-shirt'ów to noszę XL, ale ze szkieł to i L wejdzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •