Zobacz wyniki ankiety: nowy czy używany

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 103 z 183 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 021 do 1 030 z 1821

Wątek: Monitory - porady, problemy itd. część II

  1. #1021
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Cytat Zamieszczone przez MastaMarek Zobacz posta
    Poprostu przez twoja wiadomosci nie moglem spac dzis. Bylo jakies info wczesniej o tej promocji NECA?? taka promocja obowiazywala przez 3 dni targow? czy kto pierwszy ten lepszy? SV301 o 4tys zl taniej to jest meeeeega promocja.
    To nie była żadna promocja NEC-a. Jeden z tych "promocyjnych" SV301 do dziś nie może znaleźć nabywcy. Proponuję się nie napalać jak szczerbaty na suchary, bo cudów nie ma. Jak coś wygląda na super hiper okazję to z reguły coś się za tym kryje. Nie chcę nikomu robić antyreklamy, więc szczegóły na PW.
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  2. #1022

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    To ja tez poproszę info na priv na jaki bonus dałem się nabrać

    Informacji o promocji nie było nigdzie wcześniej, zobaczyłem ja dopiero na targach. Kupować oczywiście nie trzeba było na miejscu, był chyba 3 tygodniowy okres po targach kiedy można dokonać było zakupu. Transakcji dokonałem w RCS2 w Krakowie. Monitor dostarczył mi do pracowni Czornyj, tutaj też go skalibrował. "Felerności" SV301 nie zauważyłem do dziś, widocznie Czornyj nieźle zamydlił mi oczy

  3. #1023
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 720

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    To nie była żadna promocja NEC-a. Jeden z tych "promocyjnych" SV301 do dziś nie może znaleźć nabywcy. Proponuję się nie napalać jak szczerbaty na suchary, bo cudów nie ma. Jak coś wygląda na super hiper okazję to z reguły coś się za tym kryje. Nie chcę nikomu robić antyreklamy, więc szczegóły na PW.
    Ale skoro publicznie to piszesz to może wyjaśnij bez metafor w czym problem. Szczególnie że występujesz tu (prowadząc działalność handlową) jako strona i takie puszczanie bąków to nic innego jak oczernianie konkurencji bez pokrycia.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #1024
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Ale skoro publicznie to piszesz to może wyjaśnij bez metafor w czym problem. Szczególnie że występujesz tu (prowadząc działalność handlową) jako strona i takie puszczanie bąków to nic innego jak oczernianie konkurencji bez pokrycia.
    To nie była promocja NEC-a a ColorConfidence. Dotyczyła monitorów kupionych w UK bez VAT bez uznawanej w Polsce gwarancji. Jeśli ktoś zainteresowany to Krzysztof, szeryf polskiego oddziału CC, chyba wciąż ma sztukę SV301 w dobrej cenie.
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  5. #1025

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    To nie była promocja NEC-a a ColorConfidence. Dotyczyła monitorów kupionych w UK bez VAT bez uznawanej w Polsce gwarancji. Jeśli ktoś zainteresowany to Krzysztof, szeryf polskiego oddziału CC, chyba wciąż ma sztukę SV301 w dobrej cenie.
    Dzieki za info TOm01. czy jest cos w tym model SV bez gwaracje zlego? tzn. on jest swiadomie sprzedawany z jakimis defektami? czy to poprostu nowy model SV bez gwarancji?

  6. #1026
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Cytat Zamieszczone przez MastaMarek Zobacz posta
    Dzieki za info TOm01. czy jest cos w tym model SV bez gwaracje zlego? tzn. on jest swiadomie sprzedawany z jakimis defektami? czy to poprostu nowy model SV bez gwarancji?
    Hm.... rozpakowany monitor w podejrzanie niskiej cenie, którego pomimo ostrej przeceny nikt nie chce. Nie śmierdzi? Cudów nie ma. Ma tym sprzęcie nie ma narzutu jak na bananach żeby sobie żonglować upustami. Jeśli coś kosztuje grubo poniżej ceny zakupu to musi być coś na rzeczy. Na chłopski rozum.
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  7. #1027
    PLUS member PLUS member Awatar BeatX
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    43
    Posty
    1 733

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Jaki środek czyszczący byście polecili do Eizo SX2262W ?
    Aktualnie używam jakiegos uniwersalnego żelu "hama" do czyszczenia paneli LCD/LED/TFT ale zostaja smugi na matrycy i doprowadzić to do pożadku to masakra jakaś.
    Najlepiej jakby to był środek czyszczący w komplecie ze szmateczką z mikrofibry, bo szmateczki też są różne (jedne bardziej rozmazują, drugie mniej..)
    Panie Tomaszu, może Pan ma coś w swoim asortymencie sprawdzonego i wartego uwagi?

  8. #1028
    Pełne uzależnienie Awatar Tom01
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Białystok-Warszawa
    Wiek
    52
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    W firmie używamy zwykłego płynu do okien, bodajże Ajax, i bardzo często pranej mikrofibry. Mikrofiby dobrze mieć dwie, na mokro (paluchy, plamy) i sucho (kurz).
    Masz problem z kolorem, wal śmiało!
    e-mail: color@mastiff.pl

  9. #1029
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 429

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Raz się żyje, SX2762 z Easypixem zamówiony :]
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  10. #1030

    Domyślnie Odp: Monitory - porady, problemy itd. część II

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Raz się żyje, SX2762 z Easypixem zamówiony :]
    gratulacje!! daj fotki i swoje opinie jak juz potestujesz!

Strona 103 z 183 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •