Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1680

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

Mieszany widok

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 312

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    mam kilka toreb/plecaków, większość to oczywiście lowepro
    nie kosztowaly jakis kosmicznych pieniedzy, jesli chodzi o wygode uzytkowania jest bardzo dobrze
    znalazłem ciekawsze patenty ale w jeszcze droższych markach, znowu chinski szajs do mnie nie przemawia-nie zaufam torbie za grosze i nie włożę do niej zestawu za 12k


    prosze, znajdź łaskawie jakiś gear w adekwatnych pieniądzach i nas oświeć
    bo na razie jesteś "onanizatorem" infantylnych tekstow
    Ostatnio edytowane przez becekpl ; 29-05-2015 o 13:01
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #2
    Początki nałogu Awatar GoomeX
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Poland - Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    338

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta

    prosze, znajdź łaskawie jakiś gear w adekwatnych pieniądzach i nas oświeć
    bo na razie jesteś "onanizatorem" infantylnych tekstow
    Podoba się! Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Przy wartości sprzętu za 12 koła, torba za 500 to ułamek kwoty. Jak się ma starego 350D z kitem, to raczej nikt nie kupi toploadera za 200 czy 300pln Poza tym, również, nie zaufałbym torbie za 80pln jak wewnątrz miałbym sprzęt za 10 kafli!

    5pirit - nie podałeś prócz tego, że 'rzygasz' lowepro i że 'nie lowepro', żadnego (!) argumentu dlaczego nie? To, że jakość nie idzie w parze z ceną, wiemy od mniej więcej końca lat '90 po głośnych wpadkach w branży motoryzacyjnej. Tak jest prawie w każdej materii do dnia dzisiejszego. Albo kupujesz buty w biedronce za 40pln i chodzisz, albo idziesz do 'firmówki' i kupujesz papcie słynnego projektanta za 400pln czy 800pln i też chodzisz. Oba papcie składane w chinach. Jedne obleśne, a drugie ładniejsze. Oba badziewnie wykonane.

    Napisałem Ci wyżej, że jak nie chcesz lowepro, to szukaj z marek w/w. Jak znajdziesz interesujący Cię model to wrzuć tutaj i wypowiedzą się może użytkownicy tego że modelu.

    Osobiście uważam, że Reporter jest bardzo solidny i bardzo funkcjonalny, ale średnio wygodny. Natomiast Flipside to majstersztyk na spacer, wycieczkę... Wygodny, lekki, funkcjonalny, a co ważniejsze oba urządzenia trwałe i z gwarancją na 30 wiosen! To o czymś świadczy. bye bye

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •