Strona 160 z 163 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 591 do 1 600 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1591
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    nie, gadżet na sile
    nihilnovi
    mam rowerowy lowepro który tez można przesunąć z pleców na brzuch, rozsunąć i wyjąc aparat by zrobić zdjęcie
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #1592
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 459

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Mohinder Zobacz posta
    Nie bo mam lowepro flipside, który nie jest tak szybki ale ma tryb stołu.

  3. #1593
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 249

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Tak, bo taki poziomy dostęp do sprzętu jest - wg mnie - najwygodniejszy, ale:
    1. nie za tyle pieniędzy - coś tu chyba mi nie wyszło, bo najpierw odczytałem 3200 zł, a potem 29 zł; też bym nie kupił, bo punkt 2,
    2. gdybym nie miał już torby z takim dostępem.
    Ostatnio edytowane przez Leon007 ; 02-03-2021 o 17:35
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  4. #1594
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Re: W czym nosić sprzęt - część II

    Czy Admini zapomnieli już o tym forum?

  5. #1595
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 598

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Nie. usuwam. Już tak z 50 wpisów i userów usunąłem. Bot jakoś sobie radzi z naszym zabezpieczeniem, zakłada co chwile nowe konto.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  6. #1596
    Dopiero zaczyna Awatar RenOBUDOWAsoczewka
    Dołączył
    Aug 2021
    Miasto
    KRUSZYN
    Posty
    20

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    dla drobnicy super plecak dobry, ale jak się targa w terenie C400F/ 2,8 l is usm III czy 600F/4 L IS USM mark II to jeden w plecak a drugi do ręki? bo inaczej nie wyjdzie.
    Czasem i wezmę zamiast c400, Canona ef 300 mm f/2,8 l is usm mark II znacznie lżejszy i extendery 2 albo raczej jeden w ręku duży i ciężki, a coś do krajobrazu zawieszone na szyi też.
    Jak ja zazdroszczę kolegom od mody czy samego krajobrazu co innego drobnica w naturze tu już się trzeba nieźle napocić z ciężarkami ale co się nie robi dla pięknych zdjęć natury?

  7. #1597
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    667

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Powoli przymierzam się do zmiany plecaka, w którym noszę sprzęt. Od kilku lat używam Lowepro SlingShot 202 AW (plecak na jedno ramię) i jest to generalnie spoko plecak, ale ma wady. Plecak potrzebuję głównie na długie, piesze wycieczki i wadą tego plecaka jest to jedno ramię, gdyż po kilku godzinach zwyczajnie uwiera już w prawe, a lewe jest bezczynne. W zamian za to co mi się podoba, to to, że nie ściągając go z ramienia przekręcam go sobie na brzuch, otwieram sobie plecak i mogę sobie spokojnie przekręcać obiektywy itp.

    Czego szukam? Szukam generalnie czegoś jak SlingShot 202 AW, ale:
    1. chciałbym aby móc go nosić na 2 ramionach, ale też aby była możliwość bez ściągania go jakoś przekręcić go na brzuch i sobie operować sprzętem na brzuchu. I tu moje pytanie - czy w ogóle takie plecaki istnieją? Bo naturalnie na jednym ramieniu sobie można przekręcić plecak, ale na 2 ramionach nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić Mam nadzieję, że moja wyobraźnia jest zbyt płytka.

    2. Chciałbym aby pojemnościowo był nieco większy od 202 AW. Do 202AW upycham 4 obiektywy i 2 body, ale to już tak na styk i mam wyrzucone przegródki.

  8. #1598
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    381

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    Powoli przymierzam się do zmiany plecaka, w którym noszę sprzęt. Od kilku lat używam Lowepro SlingShot 202 AW (plecak na jedno ramię) i jest to generalnie spoko plecak, ale ma wady. Plecak potrzebuję głównie na długie, piesze wycieczki i wadą tego plecaka jest to jedno ramię, gdyż po kilku godzinach zwyczajnie uwiera już w prawe, a lewe jest bezczynne. W zamian za to co mi się podoba, to to, że nie ściągając go z ramienia przekręcam go sobie na brzuch, otwieram sobie plecak i mogę sobie spokojnie przekręcać obiektywy itp.

    Czego szukam? Szukam generalnie czegoś jak SlingShot 202 AW, ale:
    1. chciałbym aby móc go nosić na 2 ramionach, ale też aby była możliwość bez ściągania go jakoś przekręcić go na brzuch i sobie operować sprzętem na brzuchu. I tu moje pytanie - czy w ogóle takie plecaki istnieją? Bo naturalnie na jednym ramieniu sobie można przekręcić plecak, ale na 2 ramionach nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić Mam nadzieję, że moja wyobraźnia jest zbyt płytka.

    2. Chciałbym aby pojemnościowo był nieco większy od 202 AW. Do 202AW upycham 4 obiektywy i 2 body, ale to już tak na styk i mam wyrzucone przegródki.
    W wersji super budżetowej K and F ma jeden model plecaka z pasem biodrowym gdzie możesz sobie zdjąć z ramion paski przekręcić do przodu i zmienić obiektyw czy co tam potrzebujesz.

    Mniej budżetowo lepiej jakościowo podobną konstrukcją jest Tenba Solstice dostępna w kilku rozmiarach.

    https://youtu.be/fnuuYccoSxw?t=247 Około 4 minuty zaczyna się pokaz możliwości jak sobie go jak to opisałeś okręca do przodu i operuje bez potrzeby odkładania plecaka na podłoże.
    Ostatnio edytowane przez robcio ; 30-11-2022 o 20:39

  9. #1599
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Każdy plecak "dwuszelkowy", po wyjęciu jednego ramienia z pod szelki można obrócić wokół głowy i ma się go/wisi na piersi. Musi mieć otwarcie "boczne". Szybko się przyzwyczaiłem

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 01-12-2022 o 08:55
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  10. #1600
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    667

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Kurde, tak patrzę na Allegro, to albo mamy plecaki no name (tzn mają jakąś tam nazwę typu Prowell, ale nie kojarzę takich nazw) i kosztują one do 300zł, albo mamy markowe (Manfrotoo, Lowepro itd) i wtedy ceny to 400+. Chyba popierdzielę tą opcję z trzymaniem na brzuchu, tylko wezmę jakiś taki tańszy plecak.

Strona 160 z 163 PierwszyPierwszy ... 60110150158159160161162 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •