Strona 7 z 163 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #61
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie

    Serio 1,4 kg? Nigdy tego nie odczułem.

  2. #62
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    29

    Domyślnie

    Parę wątków wcześniej pisałem o rozterkach z zakupem torby i modelu adventure 160 firmy Apollo. Po długich wycieczkach, licznych watpliwościach w końcu się zdecydowałem.... ale na Lowepro Nova 190 Bardzo mocno rozważałem też Hama Defender 180, ale jest zdecydowanie cięższa. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ta torbę. W 100% było warto dołożyć. Dla szukających na śląsku mogę polecić "fotoceny" z Chorzowa - bardzo duży wybór toreb, zwłaszcza Lowepro, ale też i jest Hama, Kata i inni producenci. Można naprawdę długo wybierać...jest w czym .

    Pozdrawiam
    KM

  3. #63
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gimli Zobacz posta
    Mam tamraca .... jestem zadowolony...........
    Jaki model
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  4. #64
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Babice/Chrzanów
    Posty
    172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jago Zobacz posta
    Jaki model
    Wątki zostały połączone (odpowiedz dla natali12 ..... #37), ale żeby nie tracić czasu .... chodzi o model TAMRAC 5606 System 6.

  5. #65
    Coś już napisał Awatar fabian
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    krk/ski
    Posty
    53

    Domyślnie Camrock Tank X60 - ktoś korzystał?

    potrzebuje większej torby na sprzęt, znalazłem w necie Camrock Tank X60
    - ktoś coś o niej wie?

    ---edyta:
    ok, znalazłem: http://forum.canon-board.info/showth...?t=42&page=332

    temat do zamknięcia, chyba że macie wyrobiona jakąś opinię.

    pozdr. Fabian
    Ostatnio edytowane przez fabian ; 28-11-2011 o 15:25

  6. #66
    Awatar grzechu83
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    13

    Domyślnie

    Wszyscy tutaj polecają produkty w kwotach xxx (czasem nawet Xxx). A co z torbami poniżej 100zł? Zdaję sobie sprawę, że jeśli coś ma mieć jakość, to musi kosztować, ale chyba można znaleść jakiś kompromis?
    Sam jestem na etapie poszukiwania torby, ale nie chciałbym wydawać raczej więcej niż 100zł. Torba powinna mieścić mój zestaw + jakieś tele (to tak na przyszłość). Nie chciałbym, żeby była zbyt duża. Czy ktoś może doradzić coś tańszego, a (w miarę) dobrze wykonanego i funkcjonalnego?
    600D + S17-70 2.8-4 OS HSM + C50 1.8 STM + 580ex + Sherpa 600R + LowePro Nova 160 ...i na razie tyle mojego

  7. #67
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Jak sam napisałeś, cośco ma jakość musi kosztować. Warto dolożyć chociaż 50-60 zł (oferta Camrock'a) i wtedy czegoś poszukać. Ja kupiłem tanio torbę Apollo Adventure 4 (ale tele w niej nie zmieścisz raczej). Pytanie czy warto oszczędzić kilkadziesiąt złotych (nikt nie mówi że dobra torba musi kosztować XXXX zł) a potem tracić nerwy jak np. puści zatrzask od paska albo torba przemoknie ?

    Ew. poszukaj używek na allegro, ja niedawno trafiłem torbę Crumpler December Quarter za bardzo dobre pieniądze i bardzo dobrym stanie

  8. #68
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie Naneu Adventure K5

    Ostatnio na jednym z forum opisywałem swoje spostrzeżenia na temat plecaka w którym aktualnie transportuje sprzęt foto w góry. Jeżeli kogoś interesuje ta kwestia to zapraszam do krótkiej lekturki: kliknij

  9. #69

    Domyślnie

    Może ktoś wpadnie na jakis pomysł bo ja nie mam już siły.. tyle poszukiwań i nic sensownego, może doradzicie?

    Potrzebuje plecaka, który jest: wygodny, lekki, bezpieczny dla sprzętu, solidny, mieści 5dII+24-105L+35L+70-200/2,8L+580EXII+40d jako drugie body i jest.. w miare ładny A teraz koniec marzeń, zdaje sobie sprawę że w cenie ok 300-350zł ideału nie znajdę - coś praktycznego, zbliżonego do opisu w ogóle istnieje? Jestem kobietą, dosyć drobną i plecak większy ode mnie to nie najlepsze rozwiązanie..
    C5DII | C40D | Sam8/3,5 | C35/1,4L | SMCTakumar50/1,4 | C70-200/2,8L | C580EXII | m42

  10. #70
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie

    To co masz powinno się zmieścić w Flipside 300.
    Moim zdaniem jest on i ładny i niezbyt wielki. A kosztuje też niezbyt wiele.

Strona 7 z 163 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •