Strona 5 z 163 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #41

    Domyślnie

    mam Tamraca Pro 8 mam tez Lowepro i obie bardzo porządne. Tamraca szczerze polecam
    pzdr
    "kto nie był buntownikiem za młodu, ten umrze świnią na starość..."

  2. #42
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    29

    Domyślnie torba Apollo seria Adventure 160 - opinie

    Witam!

    Szukam informacji na temat toreb Apollo, a zwłaszcza modelu "adventure 160".
    Może są na forum użytkownicy mogący podzielić się opiniami na temat ich użytkowania? .
    Torby są min dostępne w sieci Saturn. Ten model kosztuje ok 90-100zl . W pierwszym kontakcie wyglądają na całkiem nieźle. Dobrze pracujące zamki, sporo przegródek i kieszonek. NA forum Nikona doczytałem że są wzorowane na Lowepro, a nawet produkowane przez tych samych producentów...
    Potrzebuje torby do okazjonalnego przenoszenia sprzętu - czysto amatorsko, bez ekstremalnych zastosowań.
    Inni producenci kusza, jednak cena jest ok 2-3 krotnie większa np: za Hame ( Rexton 200), Tamraca (system 6) czy Lowepro (Nova 200).


    Pozdrawiam
    KM

  3. #43
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Nie wiem czy Ci to pomoże bo model inny ale mam jakąś małą torbę Apollo na body z jednym szkłem. Jakość wykonania całkiem ok, chociaż ja tej akurat mało używam.

  4. #44

    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    7

    Domyślnie

    Miałem torbę tej firmy, niestety nie pamiętam modelu. Szczerze powiem, że nie przetrwała długo. Poległy suwaki...

  5. #45
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Ja mam Apollo Adventure 4 (kopia jakieś lowepro) i ogólnie za tą cenę nie mogę na nią narzekać, mam ją 2 lata i ciągle się trzyma. Jedyne co mnie w niej drażniło to plastikowe mocowanie paska do torby.

  6. #46
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Babice/Chrzanów
    Posty
    172

    Domyślnie

    Miałem plecak Apollo nie pamiętam jaki model, przetrwał trzy sezony .... ale INTENSYWNIE używany. Po gwarancji zaczęła się rozwarstwiać "cerata" od materiału, a potem w tych miejscach nastąpiły przetarcia. Wszystko w okolicach suwaków i pasków naramiennych. Reasumując .... cena adekwatna do jakości.

  7. #47
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    29

    Domyślnie

    Myślę, że się skusze na ta torbę. Oglądałem ją w sklepie i robi naprawdę dobre wrażenie. Sporo przegródek, w środku szeroki pas materiału do którego przyczepia się rzepy z przegródek. Co ciekawe bodajże w Hamie Rexton były jedynie 2 cienkie paski na górze i na dole torby...
    Dno torby w porównaniu do innych producentów (hama, lowepro, caselogic) najsztywniejsze ale nie twarde (wkład piankowy o gr 4-5mm). Torba ma wymiary wewnętrzne w/s/g: 195x290x150 mmm . Dla pełni szczęścia mogła by być ok 1-2cm wyższa.
    Bez problemu pionowo mieści się w niej 40d+100/2.8. W przypadku poziomego ułożenia, jest miejsce na 40d+100/2.8 i 2 obiektywy w pionie np: sigma 70-300 + obok 18-55.
    Mam nadzieje że za jakiś czas będę się mógł podzielić pozytywnymi informacjami nt. jej użytkowania. Oczywiście dzięki za odzew w temacie.

    Pozdrawiam
    KM

  8. #48
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez K.Muszkiet Zobacz posta
    NA forum Nikona doczytałem że są wzorowane na Lowepro, a nawet produkowane przez tych samych producentów...
    Uważałbym na takie stwierdzenia. Nawet jeśli są produkowane przez tych samych producentów, to nie znaczy że do produkcji użyto takich samych materiałów.
    Podpisy kłamią

  9. #49
    Bywalec Awatar Jasper
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    65
    Posty
    152

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiktor2323 Zobacz posta
    Panowie szukam plecaka miejskiego w którym pomieszczę od czasu do czasu laptopa + body z jednym obiektywem+ zapasowa karta i bateria. Fajnie by było żeby wlazły tam kanapki i jakiś notatnik na uczelnie Znacie coś takiego? Do tej pory miałem alphe ale miejskim plecakiem tego nazwać nie można i sprzedałem. Obecnie zostałem z torbą vanguarda uprise 38 która spełnia powyższe wymagania, ale jak wezmę to co chce to trochę czuć ciężar, a dużo przemieszczam się na nogach..
    Tak sobie przeglądając znalazłem jakby zamiennik kata. Dostępne bardzo różne rozmiary. Na fotkach wygląda przyzwoicie.

    http://www.fotcom.pl/plecak-fotograf...-60-p-778.html

  10. #50
    Uzależniony Awatar AMMarshall
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Skierniewice, Łomża, Białystok, Brno
    Posty
    671

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasper Zobacz posta
    Tak sobie przeglądając znalazłem jakby zamiennik kata. Dostępne bardzo różne rozmiary. Na fotkach wygląda przyzwoicie.
    (...)[/url]
    Z tymi wszystkimi "zamiennikami" bywa bardzo różnie. W ogóle drażni mnie określenie "zamiennik". "Zamienniki" mają często tyle wspólnego z oryginałami, co ja z klasztorem Karmelitów Bosych. A jeszcze te "ta sama fabryka co Lowepro/TDK/HP/itd.".
    Co nie znaczy, że takie produkty są zawsze złe, gów[...]ne. Ja sam miałem całkiem niedawno "niefirmowy, noname'owy" plecak, który był całkiem porządnie wykonany.
    Kiedyś miałem małą torbę Fancier i była OK, możesz chyba zarydzykować.
    Prawdopodobnie będzie OK. Jak się sparzysz, kupisz najwyżej Lowepro/Katę (Katy są brzydkieee!!!!), czy inny "firmowy" produkt.
    Adam Marczak Marshall
    Moje fotki na CB: Człowiek/Portret | Galeria ogólna

Strona 5 z 163 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •