Strona 49 z 163 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #481
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez raskoks Zobacz posta
    hmm - widze ze nie da sie edytowac postów
    Ktoś ma doswiadczenia z LowePro Top Loaderami ? 65/70 AW ?
    Czy 65 ma sens na zestaw z postu powyzej? Bo 70 wydaje sie juz dosc duzy.
    Mam dokładnie tą torbę. Spokojnie zmieści się Twój zestaw, tylko osłona odwrotnie. Jest bardzo poręcznie. Jest jeszcze miejsce na akumulatory, filtr i koniec.

  2. #482

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez a6851321 Zobacz posta
    ale 100-400 jest z lekka wiekszy od 70-200
    Ja używam Kata Bumblebee-222 UL.
    Kosztuje niemało, ale jest genialny plecak. Mieści 2 body (w tym jedno z dużym tele - ja noszę z Sigmą 120-300 OS, 100-400 też kiedyś nosiłem), lampę, ma sporą kieszeń na laptopa (mieści się tam lekka kurtka, bluza itp). Plecak bardzo wytrzymały, a polimerowe szelki są bardzo wygodne. Doskonale zabezpiecza sprzęt.

  3. #483

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Coś niewiele piszecie o torbach Canon.Torba Canon Deluxe Gadget Bag 10EG jest pakowna i całkiem nieźle wykonana.Ma możliwość rozplanowania wnętrza po swojemu , posiada pas biodrowy i poza tym przystępna cenowo.

  4. #484
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez akpol63 Zobacz posta
    Coś niewiele piszecie o torbach Canon.Torba Canon Deluxe Gadget Bag 10EG jest pakowna i całkiem nieźle wykonana.Ma możliwość rozplanowania wnętrza po swojemu , posiada pas biodrowy i poza tym przystępna cenowo.
    Za taką kasę? Nawet za 50zł bym nie kupił, a co dopiero za blisko 200. Nigdy. Małe to to. Wykonanie zjadliwe, ale "klapa" to jakaś kpina. Wszystko się rusza, kołysze. Brak pokrowca AW - w specyfikacji nie ma. 2 boczne kieszenie, zamiast możliwości mocowania lenscase, hehe, . Przednia otwiera się na maxa = wypada zawartość.
    I to logo, oczeje..ne.

    Wybacz, ale to moje zdanie nt tej torby. Zgadzać się nie musisz.

  5. #485

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez kosdkp Zobacz posta
    Wybacz, ale to moje zdanie nt tej torby. Zgadzać się nie musisz.
    Nie ma czego wybaczać,każdy może mieć swoje zdanie.Ja jak na Canona forum przystało tylko wspomniałem,że taki produkt istnieje.Wybór toreb i plecaków jest spory i każdy sobie wybiera co mu pasuje.Milego pstrykania i pozdrawiam.:-|

  6. #486
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie Re: W czym nosić sprzęt - część II

    Według mnie noszenie się po mieście że sprzętem w torbach z logo producenta to proszenie się o problemy
    Kolega kiedyś prawie stracił sprzęt gdy dołączył mu się ogon w postaci 2 dresów,skończyło się na szamotaninie w bramie kamienicy i wypadnieciu z torby jednego że szkieł ,a zdradziła go torba i pokrowiec ze statywem więc lepiej nie prowokować bo można stracić nie tyle sprzęt co zdrowie lub życie...
    Dlatego uważam że trzymać się zdala od takich toreb z logo canon nikon itd

    Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk
    EOS + L i kupa gratów ...

  7. #487
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Re: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Bartek_902 Zobacz posta
    Według mnie noszenie się po mieście że sprzętem w torbach z logo producenta to proszenie się o problemy
    Kolega kiedyś prawie stracił sprzęt gdy dołączył mu się ogon w postaci 2 dresów,skończyło się na szamotaninie w bramie kamienicy i wypadnieciu z torby jednego że szkieł ,a zdradziła go torba i pokrowiec ze statywem więc lepiej nie prowokować bo można stracić nie tyle sprzęt co zdrowie lub życie...
    Dlatego uważam że trzymać się zdala od takich toreb z logo canon nikon itd
    Jasne, bo bez logo to statyw nie byłby widoczny? ;-)
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  8. #488

    Domyślnie Odp: Re: W czym nosić sprzęt - część II

    Nawet bym o tym w tych kategoriach nie pomyslał ,ale dzieki za cenną uwagę.Bedę uważał na siebie i sprzęt.

  9. #489
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie Re: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Jasne, bo bez logo to statyw nie byłby widoczny? ;-)
    Statyw był w pokrowcu,więc wątpię żeby to w pierwszej kolejności zaciekawilo tych gości...równie dobrze mógł tam nieść wędke np
    Ale miał typową sztywną torbę lowepro ze sprzętem a tu nie trzeba długo myśleć żeby wywnioskować że w tej torbie zakupów z biedronki nie niesie tylko że jest tam coś wartościowego.


    Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk
    EOS + L i kupa gratów ...

  10. #490
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ta torba to jedynie do szafy/ bagażnika jako magazyn, żeby graty nie walaly się luzem
    Cytat Zamieszczone przez kosdkp Zobacz posta
    Za taką kasę? Nawet za 50zł bym nie kupił, a co dopiero za blisko 200. Nigdy. Małe to to. Wykonanie zjadliwe, ale "klapa" to jakaś kpina. Wszystko się rusza, kołysze. Brak pokrowca AW - w specyfikacji nie ma. 2 boczne kieszenie, zamiast możliwości mocowania lenscase, hehe, . Przednia otwiera się na maxa = wypada zawartość.
    I to logo, oczeje..ne.

    Wybacz, ale to moje zdanie nt tej torby. Zgadzać się nie musisz.

Strona 49 z 163 PierwszyPierwszy ... 3947484950515999149 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •