Strona 12 z 163 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #111

    Domyślnie

    A czy mógłby ktoś polecić tani plecak, tak do max 150 zł, żeby zmieścił 550d+55-250+T17-50, w przyszłości jakąś lampę, do tego laptopa/netbooka i jeszcze gdzieś jakąś bluzę, picie etc?

  2. #112
    Uzależniony Awatar szambonur
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    za siedmioma górami...
    Posty
    712

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Makebelieve Zobacz posta
    A czy mógłby ktoś polecić tani plecak, tak do max 150 zł, żeby zmieścił 550d+55-250+T17-50, w przyszłości jakąś lampę, do tego laptopa/netbooka i jeszcze gdzieś jakąś bluzę, picie etc?
    jak to się onegdaj mówiło... takie rzeczy tylko w erze...

  3. #113
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2007
    Wiek
    33
    Posty
    156

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Makebelieve Zobacz posta
    A czy mógłby ktoś polecić tani plecak, tak do max 150 zł, żeby zmieścił 550d+55-250+T17-50, w przyszłości jakąś lampę, do tego laptopa/netbooka i jeszcze gdzieś jakąś bluzę, picie etc?
    Ciężko się będzie zmieścić w tej cenie. Może Naneu UrbanGear U60, ale nie wiem jak tam jeszcze bluzę czy picie wciśniesz. Ja mam Naneu Alphę L, która jest dzielona na pół i jest miejsce na jakąś kurtkę i kanapki. No i dostęp do komory ze sprzętem jest od pleców, więc nikt w tłumie nie wyciągnie. Jedyny minus to trochę wysoko umieszczone pasy biodrowe i 80zł więcej. Ale zdecydowanie warto dorzucić.
    Ostatnio edytowane przez winiarro ; 18-12-2011 o 22:56

  4. #114
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Jedyny minus to trochę wysoko umieszczone pasy biodrowe
    Zgadza się - przy osobach bardzo wysokich pas biodrowy znajdzie się na brzuchu a nie na biodrze.

    No i dostęp do komory ze sprzętem jest od pleców, więc nikt w tłumie nie wyciągnie.
    Ja mam Lowepro Rover Plus AW i mimo, że dostęp do sprzętu jest z przeciwnej strony pleców istnieje realnie mała szansa na wyciągnięcie z komory czegoś przez złodzieja w tłumie. Przyczyna tego jest fakt, że aby coś z niego wyciągnąć to praktycznie trzeba plecak "złamać" - przy zapiętym pasie biodrowym (wychodzi on tzn jego mocowanie z dołu dolnej komory) raczej jest nierealne aby móc swobodnie coś włożyć lub wyjąć.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Tak,dokładnie.Podobał mi się model z tej niby skóry czy czegoś podobnego ,ale nie miał dostępu od dołu. na długość mieści się tam np 70-200f4
    w kwestii domke co obstawiacie nylon czy kanwas? Człowiek przez lata przyzwyczaił się do sztucznych materiałów a wiele osób zachwala właśnie kanwas.

  6. #116
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie

    Ja mam waxwear czyli właściwie to kanwas i jest to fajny miękki materiał ,gęsto tkany nie przepuszcza wody ,jeśli chodzi o nylon to podobno f2 robi się mocno walizkowata

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    EOS + L i kupa gratów ...

  7. #117
    Bywalec
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    DG
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Makebelieve Zobacz posta
    A czy mógłby ktoś polecić tani plecak, tak do max 150 zł, żeby zmieścił 550d+55-250+T17-50, w przyszłości jakąś lampę, do tego laptopa/netbooka i jeszcze gdzieś jakąś bluzę, picie etc?
    W tej cenie to będzie Delta SX2

    Mam takie cudo i wchodzi mi 500d z gripem, 10-22, 15-85, T70-300 i 50/1.4 i lampa.
    W górnej komorze za duż miejsca nie ma ale butelka wejdzie. Kieszeń na laptop mieści bez problemu 16 cali.

    Oczywiście w tej cenie jest ale. Mi plecaczek ma służyć stacjonarnie i do przewożenia sprzętu. I do tego celu się nadaje. Super jakości to on nie oferuje. (Mi niemal od razu urwał się jeden pasek od mocowania statywu).
    C500d; C15-85; C50/1,4; T70-300VC; C10-22, KIT z IS (poszedł do dobrego człowieka)

  8. #118

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek_902 Zobacz posta
    Ja mam waxwear czyli właściwie to kanwas i jest to fajny miękki materiał ,gęsto tkany nie przepuszcza wody ,jeśli chodzi o nylon to podobno f2 robi się mocno walizkowata

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    też spotkałem się z opinią, że kanwas lepiej się układa do ciała i nie jest taki sztywny jak nylon.

  9. #119
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie

    Gdzieś kiedyś słyszałem że ten nylon balistyczny domke jest tak mocny że w miejscach narażonych na tarcie na torbie nie dzieje się nic natomiast potrafi nam przetrzec kurtkę np oczywiście po jakimś czasie uzytkowania

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
    EOS + L i kupa gratów ...

  10. #120

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spr Zobacz posta
    strideer dzięki
    tak chowam czesto body z zapiętym 70-200

    rzeczywiście torby są kozackie,tylko no właśnie cena...może zna ktoś tańsza alternatywę?
    zobacz teraz mają jakąś promocje..
    http://ttfoto.pl/wyprzedaz-o_s_sale.html

Strona 12 z 163 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •