Strona 102 z 163 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1011
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez jas_rambo Zobacz posta
    Ale chlapnąłeś. Myśl, potem pisz. A jak nie wiesz, to najlepiej nie pisz
    Przepraszam, nie rozumiem? Wyraziłem jedynie swoje zdanie, że nie będę czuł się komfortowo w kamizelce, sakwach itp. O gustach podobno się nie dyskutuje. Jeśli Tobie odpowiada takie rozwiązanie, rozumiem to i nie rozwijam dalej tematu.
    Ostatnio edytowane przez digital.photography ; 18-05-2014 o 23:54

  2. #1012
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Miasto
    Posty
    380

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    jas_rambo Nie rozumiem Twojego komentarza.

    digital.photography nie miałem na mysli tego typu kamizelki , raczej myślałem o takiej .

    Dobre porównanie do GROMu

    Ja pakuję graty do plecaka (Kata 465) i torby (Domke F6), a na miejscu (ceremonia i wesele) korzystam z pasa i sakiew (Newswear i ThinkTank). To bardzo wygodne rozwiązanie.

    Zerknij też na Billingham 555 - wydaje się być bardzo pojemna.
    Ostatnio edytowane przez sebfoto ; 19-05-2014 o 00:29
    Smiena [Смена] + szklarnia i inne drobiazgi.

  3. #1013
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    960

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez digital.photography Zobacz posta
    sebfoto, kamizelka i sakwy odpadają Chciałbym uniknąć wizerunku członka jednostki taktycznej GROM'u podczas zdjęć reportażowych w kościele
    Na chwilę obecną najbardziej przemawia do mnie Lowepro Magnum 650 AW z uwagi na dostępność w Polsce w przeciwieństwie do Tamrac Ultra Pro 13.

    W wolnej chwili będę musiał przymierzyć się do takiej torby tzn. zabrać notebooka i podjąć próby aby go do niej zmieścić
    Skoro jesteś z Wawy, to polecam Explore.pl w Ursusie. Jeśli jest taka torba w ofercie Lowepro, to Ci ją wyciągną, dopasujesz i po sprawie. Ja tam zawsze jeździłem ze sprzętem który potrzebowałem zmieścić. Jak czegoś nie mają na miejscu, to znaczy że jest aktualnie nieosiągalne w Polsce.

  4. #1014
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    sebfoto, jednak będę starał się celować w torbę - z przyzwyczajenia oraz moich przypadłości fizjologicznych. Dość mocno się pocę, w tym wypadku kamizelka to spotęguje:/ Z tego też powodu pomijam plecaki. Mimo wszystko, dzięki za propozycje!

    Cytat Zamieszczone przez Kuba1 Zobacz posta
    Skoro jesteś z Wawy, to polecam Explore.pl w Ursusie. Jeśli jest taka torba w ofercie Lowepro, to Ci ją wyciągną, dopasujesz i po sprawie. Ja tam zawsze jeździłem ze sprzętem który potrzebowałem zmieścić. Jak czegoś nie mają na miejscu, to znaczy że jest aktualnie nieosiągalne w Polsce.
    Plan był taki aby zakupić torbę Lowepro Magnum 650 AW w miniony piątek. Niestety, ku mojemu zdziwieniu torba była niedostępna w całej Warszawie. Obdzwoniłem dosłownie wszystkich dystrybutorów Lowepro, również wspomnianego w Ursusie. Rozumiem, że towar jest dość drogi i zbyt często się nie sprzedaje ale wg mnie oficjalny importer powinien kłaść nacisk na to aby w tak wielkim mieście było dostępnych choć kilka sztuk. Kontaktowałem się w tej sprawie z importerem, nie wspominał on nic o utrudnionej dostępności... Torba jest do kupienia z dnia na dzień w RTV Euro AGD w dość dobrej cenie jednak nie od ręki, a ja chciałem dokonać zakupu właśnie w piątek. No nic, będę dzwonił dalej i czekał aż się pojawi. Jeśli nie, mogę zaryzykować z zakupem online i ewentualnie odesłać.

    Rozmawiałem również z jednym ze sprzedawców Lowepro, wspominał coś o wprowadzeniu w najbliższym czasie odświeżonych wersji swoich produktów. Ktoś coś wie na ten temat?
    Ostatnio edytowane przez digital.photography ; 19-05-2014 o 07:37

  5. #1015

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez digital.photography Zobacz posta
    sebfoto, jednak będę starał się celować w torbę - z przyzwyczajenia oraz moich przypadłości fizjologicznych. Dość mocno się pocę, w tym wypadku kamizelka to spotęguje:/ Z tego też powodu pomijam plecaki. Mimo wszystko, dzięki za propozycje!....
    Mam 2 plecaki, ale od jakiegoś czasu rozglądam się za pasem i jakimiś zgrabnymi sakwami.
    Widziałem fajną siateczkową kamizelkę ze wzmocnieniami z taśm. Wykonanie i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Mały napis na plecach "Canon EOS", czy "Canon EOS System" wszystko wyjaśnił mi w ciągu 1 sekundy. Ciekawe, gdzie to można kupić?
    Znajomy kupił coś "podobnego" za niewielkie pieniądze w sklepie wędkarskim. Chińska, czarna, siateczkowa kamizelka za przyzwoite pieniądze.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  6. #1016
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Koledzy, czy ktoś z Was posiada torbę Lowepro Magnum 650 AW? Pomyślałem, że mógłbym podać Wam wymiary mojego notebooka, ciekaw jestem czy zmieściłby się do tej torby, choćby bez dedykowanego pokrowca, który załączony jest w zestawie. Przydałby się gdybym w przyszłości nabył laptopa z matrycą 15,6", a nie jak obecnie 17".

    --- Kolejny post ---

    Być może ktoś dysponuje torbą Tamrac Super Pro 14?
    http://www.tamrac.com/products/superpro14/

  7. #1017

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Szymoniak Zobacz posta
    ja kupiłem fajną torbę na wyprzedaży sprzętu wojskowego. polecam - nie dość że solidna, niepozorna - taka zwykła, to na dodatek tania
    Może jakieś zdjęcie, cena ewentualnie namiary gdzie taką kupić ?

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Canon 50D + BG-E2 + S 8mm + T 17-50mm f2,8 VC + C 430 EX II| Dużo chęci, mało czasu, wiele planów, mało kasy... klik - - - - > GALERIA

  8. #1018
    Coś już napisał
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Łódź
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Pojechałem dzisiaj kupić plecak KATA 3N1-30 i wróciłem z.... Tamrakiem Evolution 8 Przekonała mnie jakość wykonania i kształt. Gdybyś ktoś miał pytania co do Evolution 8 to służę pomocą.

  9. #1019
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Mam takue pytanie jakaś*małą torba i w miarę*tania, tak żeby się*nie rzucała w oczy, coś*takiego jak ThinkTank Retrospective 5 tylko że znacznie tańsza, coś*bardziej miejskiego na 5DC i lensy 24-105 i 50?

  10. #1020

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ciężko coś kupić podobnego do toreb Think Tank Retrospective, przynajmniej w takiej jakości wykonania i z takiej jakości materiałów. Teraz mają promocję na te torby, przy zakupie nowej dają 100-200 PLN za byle jaką, starą czy zużytą torbę.. nawet za zwykły pokrowiec na kompakta więc może tak spróbuj sobie obniżyć cenę... widziałem to tutaj:
    FOTO > Torby, futerały, plecaki
    Zamień starą na nową... Torbę fotograficzną... - torby Think Tank, torby ThinkTank, torby Thinktankphoto
    z drugiej strony 400 zl za porządną torbę to raptem parę % wartości noszonego w niej sprzętu...

Strona 102 z 163 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •