Strona 6 z 166 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1651

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #51
    Pełne uzależnienie Awatar enter
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    wioskawawa
    Posty
    1 201

    Domyślnie

    zależy czy torba będzie dłużej leżała niż pracowała

    ja wybierałem między Tamrac sys6 a lowepro promagII

    wygrało lowepro bo prawie codziennie ją tyram
    w tamracu skończy się gwarancja po 5 latach
    w Lowepro jak cos się zniszczy mam wieczystą gwarancję

    mimo wszystko jak wybierzesz tamraca to będziesz zadowolony

  2. #52
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    24

    Domyślnie

    Czy ktoś może orientuje się w temacie toreb typu colt, która miałaby miejsce na dodatkowy obiektyw (najlepiej dwa) oprócz podpiętego do body? Czy istnieje w ogóle taka opcja?

    pozdrawiam

  3. #53
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez o rly?? Zobacz posta
    Czy ktoś może orientuje się w temacie toreb typu colt, która miałaby miejsce na dodatkowy obiektyw (najlepiej dwa) oprócz podpiętego do body? Czy istnieje w ogóle taka opcja?
    Tak, ale raczej dzięki futerałom na szkła dopinanym z boku koltów. W przypadku samych koltów to można wziąć większy i trzymać jeden obiektyw na dnie torby, ale z doświadczenia nie jest to najlepsza opcja (bo jeden obiektyw może uderzać o drugi jak nie jest odpowiednio zabezpieczony i tak dalej). Jeśli interesują Cię dopinane futerały to szukaj produktów systemowych. W Lowepro jest taka możliwość, zdaje się w Think Tanku również.

  4. #54
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    57
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    W przypadku samych koltów to można wziąć większy i trzymać jeden obiektyw na dnie torby, ale z doświadczenia nie jest to najlepsza opcja (bo jeden obiektyw może uderzać o drugi jak nie jest odpowiednio zabezpieczony i tak dalej).
    Jest to chyba najgorsza z możliwych opcji.

    Ja używam coś takiego: http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...pro-70-aw.html oraz jeden dodatkowy obiektyw mocowany z boku w systemie SlipLock. Dodaję, że boczne zamocowanie jest pewne (szlufka + dodatkowy pasek). Dodatkowo torba ta posiada pas biodrowy, co jest dodatkowym plusem przy użytkowaniu jej np na rowerze czy też górskich wycieczkach.
    A na dwa szkiełka, to może coś takiego: http://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowepr...ck-100-aw.html. Z tego co widzę po jej rozmiarach, to nie jest mała torebka i z tego powodu do biodra raczej się ona nie "przyklei".
    Ostatnio edytowane przez Jago ; 08-11-2011 o 00:17
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  5. #55
    Bywalec Awatar CyrJak
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Poznań
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jasper Zobacz posta
    Tak sobie przeglądając znalazłem jakby zamiennik kata. Dostępne bardzo różne rozmiary. Na fotkach wygląda przyzwoicie.

    http://www.fotcom.pl/plecak-fotograf...-60-p-778.html
    Zauważyłem że te zamienniki mają zawsze bardzo śmieszne nazwy :-)

    Co do plecaka, wydaje się solidny poza paskiem który będzie nań trzymał na tobie, pasek wydaje się niewygodny.. ale plecaka nia miałem, nie mam, mieć nie będę więc innych opinii niż te wyciągniete z fotografii udzielić nie moge.

  6. #56
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Babice/Chrzanów
    Posty
    172

    Domyślnie

    Mam tamraca .... jestem zadowolony. "Zdobyty" okazjonalnie, świetne wykonanie, perfekcyjnie przemyślane kieszonki ... itd. Używany tylko jak jest potrzeba transportu góra dwóch obiektywów (70-200, 17-40) z body (50d) + jakieś cary (grucha, szmatki, baterie, filterki ... noo ew. gripek)

  7. #57
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gimli Zobacz posta
    Mam tamraca .... jestem zadowolony. "Zdobyty" okazjonalnie, świetne wykonanie, perfekcyjnie przemyślane kieszonki ... itd. Używany tylko jak jest potrzeba transportu góra dwóch obiektywów (70-200, 17-40) z body (50d) + jakieś cary (grucha, szmatki, baterie, filterki ... noo ew. gripek)
    A przypadkiem nie u mnie zdobyty..?:P Swojego sprzedałem za 100 zł z wysyłką o ile mnie pamięć nie myli...

  8. #58
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Babice/Chrzanów
    Posty
    172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wiktor2323 Zobacz posta
    A przypadkiem nie u mnie zdobyty..?:P Swojego sprzedałem za 100 zł z wysyłką o ile mnie pamięć nie myli...
    Nie .... sorki Z Krakowa tyle mogę zdradzić ...... aha i odbiór był osobisty :-P

  9. #59
    Początki nałogu Awatar x-mac
    Dołączył
    Feb 2009
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    48
    Posty
    285

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez o rly?? Zobacz posta
    Czy ktoś może orientuje się w temacie toreb typu colt, która miałaby miejsce na dodatkowy obiektyw (najlepiej dwa) oprócz podpiętego do body?[...]
    Zasadniczo to zależy od wielkości tego dodatkowego obiektywu...
    +2 to np. Kata Access-18 (Select-18)
    +1 to np. mniejsze modele Kata Access/Grip lub Naneu C9 i mniejsze
    marcin
    forma wynika z funkcji (ls) - mniej znaczy więcej (mvdr) - ornament to zbrodnia (al)

    szukaj: 1 2 3

  10. #60
    Bywalec Awatar filharmoniusz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    155

    Domyślnie

    Thinktank Retrospective 10 - waga 1400g. Czy to nie jest za dużo samej torby do dźwigania przy tej wielkości?

Strona 6 z 166 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •