Strona 41 z 166 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1651

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #401
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 506

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    A jaką byście polecili kamizelkę fotograficzną ? Coś z Lowepro, Tamrac, Tenba Vest, a może zwykłą kamizelkę wędkarską na tyle pojemną aby z dwa szkła tam weszły ?
    Ostatnio edytowane przez Shadow ; 16-08-2012 o 18:50

  2. #402
    Początki nałogu Awatar adino
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chełmża/Toruń
    Wiek
    37
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Olka i Jacek Zobacz posta
    Futerał NEOPRENOWY M Canon 550D 500D 450D 1000D (2518979200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    no właśnie coś podobnego było by idelane bo mało miejsca by zajmowało ale nie wiem jak z ochroną za tym przemawia coś w stylu tego
    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    Futerał na lustrzankę Case Logic czarny KRK Tanio! (2557614126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Cytat Zamieszczone przez jacek_73 Zobacz posta
    Łatwiej zrobić odwrotnie - zaadoptować jakiś tani plecak fotograficzny na plecak miejski.
    właśnie w tym jest cała zabawa zeby dostosować ten plecak jest idealny mam już taki 2 i na pewno kupie następny jak ten juz nie da rady nie dosć że wytrzymały to jeszcze można przenosić bezpiecznie lapka 15 cali w razie potrzeby ma uchwyty na przypięcie sakwy z obiektywem itp. na krótkie dystanse jest idealny

    próbowałem już owijać aparat w ręczniki itp. ale jest to strasznie uciażliwe więc szukam czegoś wygodnego
    ____________________________________________
    Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

  3. #403
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    51
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Że się z ciekawości spytam: co to za plecak? Cały pic polega na wydzieleniu w plecaku odpowiedniego miejsca - spróbuj wszyć rzepy i wykorzystać przegródki torb foto (o ile się da)

    Ja osobiście podobnie jak becekpl używam w takich przypadkach toploada, ale w plecaku miejskim to zajmuje sporo miejsca jednak i mocno deorganizuje przestrzeń (której nigdy nie za wiele).
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  4. #404
    dawniej 'Olka i Jacek'
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    miasto powiatowe
    Wiek
    61
    Posty
    192

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Jeśli owijałeś w ręcznuiki i nic się nie stało, to ten neoprenowy chyba będzie dobry. Zaryzykować za 18zł + dostawa myślę, że można (dla jasności - nie mam z nim nic wspólnego ).
    Ten Case Logic fajny ale lepiej sprawdzi sie jako "zewnętrzny", czyli nie do środka do plecaka.
    kiedyś Canon, teraz Fuji

  5. #405
    Początki nałogu Awatar adino
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chełmża/Toruń
    Wiek
    37
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    myślę że taki neopranowy moze wystarczyć w końcu nie noszę jakiś narzędzi w plecaku
    sam plecak to ten WOLFGANG.PL - PLECAKI WYCIECZKOWE, WŁóCZYKIJ 24
    ____________________________________________
    Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

  6. #406
    dawniej 'Olka i Jacek'
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    miasto powiatowe
    Wiek
    61
    Posty
    192

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Jeśli kupisz, to daj potem znać na PW, czy warto, please :-)
    kiedyś Canon, teraz Fuji

  7. #407
    Początki nałogu Awatar adino
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chełmża/Toruń
    Wiek
    37
    Posty
    404

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    oki ;]
    ____________________________________________
    Canon 5DmkIII + 5D + 350D + szklarnia i pozostałe bajery

  8. #408
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Daj znać tutaj Sam szukam jakiegoś rozwiązania żeby wrzucić do zwykłej torby aparat a trochę szkoda żeby się walał luzem
    Ciągle mam ochotę kupić retrospective ale cały czas sobie próbuje wytłumaczyć że jest za droga

  9. #409
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie Lowepro Pro Messenger 180 AW

    Lowepro Pro Messenger 180 AW - torba jest świetnie wykonana i pomimo niewielkich gabarytów mieści pokazną ilość sprzętu. Zmiescilem w niej bez wiekszych problemow:
    1. body z gripem + 35L
    2. body z gripem (bez obiektywu) w przedniej kieszeni
    3. 14 mm Samyang pod body (ad. 1)
    4. 50L ulozone pietrowo pod/nad 85'tka
    5. 85/1.8 ulozone pietrowo pod/nad 85'tka
    6. 135L
    7. 580EX II w bocznej kieszeni (jako ze kieszenie sa dwie, wiec wlazly by dwie)
    8. iPad w tylnej zewnetrznej kieszeni

    Wszystkie obietywy z zalozonymi oslonami p. slonecznymi. Przy takim zapakowaniu zamkniecie na magnes nie jest zbyt pewne wiec trzeba uzywac rzepow. Wyjecie 2giego body znacznie zmniejsza rozmiar torby. Gdy oba body sa wyjete torba jest na prawde niewielkich rozmiarow.

    W torbie oprocz sprzetu znalazlo sie jeszcze miejsce na zapasowe akumulatory, dodatkowe baterie i karty w pokrowcu. W przypadku przenoszenia calej zawartosci szybki dostep jest do body z zapieta 35'tka oraz do 2 obiektywow (135 i 50'tka lub 85'tka w zaleznosci ktory jest na gorze a ktory na dole). Przy reportazu gdy korzystam z 2 body i sa wyjete z torby wtedy spokojnie mozna "oswobodzic" obiektywy z dolnych przegrodek i miec do nich bardzo szybki dostep. U mnie wyglada to tak ze gdy zapięte na body mam 35L oraz 85'tke to w torbie leza ze swobodnym dostepem 14, 50 i 135.


    Probowalem tez "zmiescic sie" w Pro Messengera 200 AW ale pomimo wiekszego rozmiaru wcale nie bylo wygodniej. Poza tym ta 200'tka jest jakas podlozna i ... brzydka Jej proporcje do mnie nie przemawiaja. 180AW miescie w zasadzie ten sam zestaw co Tamrac PRO 12 lub 13 .. z pomineciem tony pierdółek, chyba ze do Lowepro dorzuci sie boczne sakwy.


    Przy okazji polecam sklep explore.pl - bardzo mila obsluga


    Na koniec jakas tam pogladowa fotka strzelona telefonem w hotelowych warunkach - Lowepro Pro Messenger 180AW vs Tamrac Pro 13.

    Ostatnio edytowane przez Czacha ; 19-08-2012 o 17:48

  10. #410
    Dopiero zaczyna Awatar Pichu
    Dołączył
    Apr 2012
    Miasto
    UK
    Posty
    47

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ja używam plecaka Lowepro Fastpack 250, kupiony za niewielkie pieniądze (50funtów) i jestem zadowolony, brakuje mi tylko mocowania na statyw.

    W środku zdołałem upchnąć:
    C500D + grip z podpiętym tamronem 90mm
    C50 1.4
    C18-55
    C55-250
    YN-565EX

    I mam jeszcze kupę miejsca w górnej części plecaka (jest podzielony na dwie części foto i reszta)

    Wygląda to mniej więcej tak:

    Ostatnio edytowane przez Pichu ; 22-08-2012 o 11:31
    Canon EOS 500D, Canon EF-S 18-55mm II, Canon EF-S 55-250mm IS, Canon EF 50mm 1.4 USM, Tamron SP AF 90mm f/2.8 Di 1:1 Macro, YN-565EX

Strona 41 z 166 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •