Strona 111 z 163 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 101 do 1 110 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1101
    Dopiero zaczyna Awatar MaksymilianH
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    27

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Kilka dni temu kupiłem używane Lowepro Mini Trekker Classic.
    Kupiony trochę w ciemno, na szybko. I okazał się strzałem w 10.
    Na codzień nosi 1D, 70-200, 50 1.4, 540 ez / 580 ex, do tego przez chwile 17-40.
    Wszystko się swietnie miesci, komora łatwa do aranżacji.
    Do przedniej wiekszej kieszeni mieszczę jeszcze Macbooka Pro 15 w miękkim pokrowcu.
    Do mniejszej zeszyty, pióra, czapke, okulary.
    Bez komputera spokojnie pomieści bluzę / wiatrówkę oraz butelke.

    Do wyrwania za małe pieniądze, wygodny, dobrze uszyty, z bardzo pomocnym pasem biodrowym i mocowaniem statywowym które w moim przypadku świetnie sprawdza się np. na rowerze.
    Polecam!
    1D3, 1D, 50 1.4, 70-200, uzupelniamy

  2. #1102
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Kielce
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Co byście polecili do 5d2 z gripem z zapiętym 24-70 + 70-200/4 + 50 + lampa + mała woda mineralna?

    Nie wielkie na zapas tylko tak w sam raz, z łatwym dostępem.

    Fajny jest Think Tank Retrospective 20 i chyba by wszystko spokojnie pomieścił, przy tym sam nie jest jakiś monstrualny. Ale za to jest pierońsko drogi (prawie 600zł). Jest coś podobnego w niższej cenie?

  3. #1103
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ktoś poleci jakieś gotowe patenty na wypady w góry?
    Na biodro odpada (zresztą kilka osób już tutaj to poruszyło)
    Wcześniej ktoś napisał, że przypina kaburę do pasków (na wysokości piersi) od plecaka?

  4. #1104
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    gotowym patentem są szelki lowepro harness toploader. nie używałem ale przykładowe zdjęcia w necie wyglądają zachęcająco. zakładasz pod plecak i nie trzeba kabury wypinać z plecaka jak potrzebujesz zdjąć plecak i czegoś poszukać .
    Whose motorcycle is this? It's a chopper baby. Whose chopper is this? It's Zed's. Who's Zed? Zed's dead baby, Zed's dead.

  5. #1105
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    40

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez pajlot Zobacz posta
    gotowym patentem są szelki lowepro harness toploader. nie używałem ale przykładowe zdjęcia w necie wyglądają zachęcająco. zakładasz pod plecak i nie trzeba kabury wypinać z plecaka jak potrzebujesz zdjąć plecak i czegoś poszukać .
    Przejadę się do sklepu aby "przymierzyć"
    Czy ktoś z forumowiczów, chodził po górach nosząc w ten sposób aparat? Chodzi mi dokładnie o kwestie grzania/pocenia się klatki piersiowej i brzucha.

  6. #1106

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Witam,

    Szukam jakiegoś plecaka który posłuży jako bagaż podręczny do samolotu. Ma się tam zmieścić crop z kilkoma obiektywami, ładowarki, filtry, kable, baterie i co bardzo ważne laptop 17 cali. Chciałbym też po lekkim opróżnieniu plecaka móc nosic w nim np lustrzanke z dwoma obiektywami i prowiant, tak żeby bez problemu zmieściła sie półtoralitrowa butelka z wodą. Możecie cos polecić ?

  7. #1107
    Dopiero zaczyna Awatar tuto95
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Zachodniopomorskie/Trójmiasto
    Posty
    31

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Polecam Lowepro Fastpack 250 i większą wersję czyli fastpack 350. Posiadam wersję 250 i sprawdza się idealnie, chodziłem z nim nawet po górach

  8. #1108
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez tuto95 Zobacz posta
    Polecam Lowepro Fastpack 250 i większą wersję czyli fastpack 350. Posiadam wersję 250 i sprawdza się idealnie, chodziłem z nim nawet po górach
    i laptop 17 cali do nich się zmieści ?
    Whose motorcycle is this? It's a chopper baby. Whose chopper is this? It's Zed's. Who's Zed? Zed's dead baby, Zed's dead.

  9. #1109

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Z tego co właśnie czytałem to laptop 17 cali wchodzi do 350 AW. A czy do tej przegrody gónej zmieści sie dla przykładu ta nieszczęsna butelka 1,5 l ?

  10. #1110
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Bandzi_ Zobacz posta
    A czy do tej przegrody gónej zmieści sie dla przykładu ta nieszczęsna butelka 1,5 l
    zmieści się na pewno 2 x 0,75 l :-)
    Whose motorcycle is this? It's a chopper baby. Whose chopper is this? It's Zed's. Who's Zed? Zed's dead baby, Zed's dead.

Strona 111 z 163 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •