Strona 108 z 163 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 071 do 1 080 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1071
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    SoCool208
    Dzięki za linki. To było coś podobnego do rotation180° Panorama | MindShift Gear ale nadal to nie jest co , na co się natchnołem na forum co do plecaka, mam kilka, od 45 l do nawet 100 l , jednak są to plecaki wspinaczkowe i do przejść w górzystym terenie.Do tej pory jeśli tylko ciężar na to pozwalał zabierałem małpkę ze sobą.W zimie wybieram się na 3 tyg w góry Kaukazu, i może zaryzykuje wzięcie ze sobą lustrzanki,z jednym obiektywem.W czasie podróży czy już podejścia jest czas na kilka zdjęć, więc chciałbym aparat mieć możliwie pod ręką, a prawdę mówiąc podczepiony pod główny plecak.Plecak musi być 100 l bo jak zawsze jest co w nim nosić Jest czas, więc będę nadal szukał

  2. #1072
    Uzależniony
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Koszalin i okolice
    Wiek
    45
    Posty
    856

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    A nie myslales o czyms dopinanym np. jakas kabura, podpieta do pasa biodrowego?

  3. #1073
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Kabury są dobre, jednakże wolałbym aby mi nic nie dyndało ani z boku ani tym bardziej z przodu, Już to raz przerabiałem ale dziękuję za radę

  4. #1074

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Witam, poszukuję torby na 60D + C 17-55 + S 70-200 2.8 + lampa/mały obiektyw typu 50 1.8. Do torby ma się zmieścić jeszcze 13' laptop. Zależy mi żeby nie rzucała się specjalnie w oczy i żeby nosić ją nie tylko ze sprzętem foto, wsadzić lapka i pognać do pracy bez aparatu więc dobrze by było gdyby nie wyglądała "kosmicznie".
    Zastanawiam się nad Lowepro messenger 250 Event Messenger | Lowepro
    Albo nad Urban Reporter 250, ta jednak trochę odstrasza ceną.
    Dobrze żeby dała rade przy lekkim deszczu. Miał ktoś podobne potrzeby i je spełnił?

  5. #1075

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    italy
    Temat noszenia aparatu w górach przerabiałem wielokrotnie. Próbowałem wielu patentów. Noszenie przy pasie biodrowym kabury jest niewygodne. Ogranicza ruchy. Skończyło się na najprostszym moim zdaniem rozwiązaniu. Jeśli zabieram dodatkowe obiektywy, to lądują w dużym plecaku w pokrowcach na obiektywy razem z pozostałym ekwipunkiem. Dla szybkiego dostępu do aparatu z jednym obiektywem wg mnie najlepiej sprawdza się kabura na lustrzankę z jednym obiektywem zamocowana przez przelotkę kabury do paska piersiowego plecaka turystycznego. Po prostu zakładając duży plecak na plecy, zapinam biodrówkę, a przy zapinaniu piersiowego przewlekam kaburę. Nie ogranicza to ruchów, nie telepie się, nie trzeba zdejmować dużego plecaka, żeby zrobić zdjęcie.

  6. #1076
    Bywalec Awatar jeff.lebowski
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Wiek
    44
    Posty
    171

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Mam pytanie do wlascicieli plecaka Lowepro Flipside 400 AW. Czy moglibyscie sprawdzic metke na plecaku Made in... ? W jakim kraju te plecaki sa produkowane? Kupilem na eBay'u z Hong Kongu i mam metke Made in China. Teraz sie zastanawiam czy to na pewno oryginal czy bardzo dobra podrobka. Plecaki te w UK kosztuja ok 89-99 GBP a ja zaplacilem ledwie 33 GBP. W sumie to mi on pasuje w tej cene, podrobka czy nie ale chcialbym rozwiac watpliwosci.
    Canon 5D Mark II | C 28 1.8 | C 50 1.4 | C 85 1.8 | YN-565EX | Manfrotto 725B

  7. #1077
    dawniej 'Olka i Jacek'
    Dołączył
    Jul 2012
    Miasto
    Świętej Wieży
    Wiek
    60
    Posty
    192

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez jeff.lebowski Zobacz posta
    Mam pytanie do wlascicieli plecaka Lowepro Flipside 400 AW. Czy moglibyscie sprawdzic metke na plecaku Made in... ? ...
    Kupowałem w Fotoceny.pl - mam "Made in China"
    kiedyś Canon, teraz Fuji

  8. #1078
    Bywalec Awatar jeff.lebowski
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Wiek
    44
    Posty
    171

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez jacek_63 Zobacz posta
    Kupowałem w Fotoceny.pl - mam "Made in China"
    Dzieki. Super plecak.
    Canon 5D Mark II | C 28 1.8 | C 50 1.4 | C 85 1.8 | YN-565EX | Manfrotto 725B

  9. #1079
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    U mnie tez china. Plecak rewelacja. U mnie juz ponad 3 lata.

  10. #1080
    Bywalec Awatar jeff.lebowski
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    UK
    Wiek
    44
    Posty
    171

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    W takim razie moge smialo polecic i podaje linka - moze komus sie przyda.
    Lowepro Flipside 400 AW Photo Bag Digita SLR Camera Backpack & All Weather Cover | eBay

    Wychodzi 50% najtanszej ceny w PL. Nie wiem jak z przesylka do Polski i czy doliczaja clo ale do UK plecak szedl 2 tygodnie a na delkaracji celnej zaznaczone bylo jako "prezent" o wartosci 20 USD wiec zadnego cla nie musialem doplacac.
    Canon 5D Mark II | C 28 1.8 | C 50 1.4 | C 85 1.8 | YN-565EX | Manfrotto 725B

Strona 108 z 163 PierwszyPierwszy ... 85898106107108109110118158 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •