Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [feder] Moja galeria

  1. #1
    Bywalec Awatar feder
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    203

    Domyślnie [feder] Moja galeria

    W końcu odważyłem się pokazać moje zdjęcia szerszej publiczności - na razie oglądali je tylko znajomi. A więc zapraszam i liczę na konstruktywną krytykę.
    Ps. Świadomą fotografią zajmuje się od kwietnia, więc proszę o troszke wyrozumiałości.

    http://fdr.netwave.pl/cpg

    Na razie zdjęcia są wg mnie jeszcze dość chaotycznie posegregowane - wydarzeniami, które fociłem. Niedługo, jak się uzbiera więcej zdjęć zamierzam podzielić je na kategorie.
    Kiedyś miałem EOSa 350d z kitem...

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez feder
    W końcu odważyłem się pokazać moje zdjęcia szerszej publiczności [...]
    Na razie zdjęcia są wg mnie jeszcze dość chaotycznie posegregowane - wydarzeniami, które fociłem. Niedługo, jak się uzbiera więcej zdjęć zamierzam podzielić je na kategorie.

    Witam,

    Kilka slow ode mnie; zdjec jest duzo za duzo,
    mysle ze juz z tych ktore umiesciles na stronie moglbys 'odsiac' sporo powyzej 70%..

    Dlaczego:

    - powtarzajace sie ujecia i niewiele sie od siebie rozniace - np Rajd Baltyku.
    - troche nietrafione kadry; uciete platy na fotkach w Pikniku Lotniczym, krok lub dwa do tylu i byloby szerzej.

    Twoja galeria ma klimat bardziej 'dokumentujacy' pewne okolicznosci
    niz pokazujaca Twoj osobisty punkt widzenia. Ja to tak odbieram.

    Posiadasz swietny sprzet,
    jesli dasz sobie wiecej czasu i spokojnie podejdziesz do zauwazonego kadru to z pewnoscia zobaczysz ciekawsze rezultaty - z dnia na dzien.
    Wszystko w Twoich rekach.

    Polecam tez goraco lekture innych galerii uzytkownikow tego forum.
    Powiem tez, ze jesli ineteresujesz sie sprzetem latajacym to znajdziesz tez cos dla siebie ;-)

    Pozdrawiam,
    Parteq

  3. #3
    Bywalec Awatar feder
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    203

    Domyślnie

    Akurat Rajd Bałtyku chciałbym wyłączyć z oceniania - te zdjęcia zostały zrobione w zeszłym roku małpką soniacza i znajdują się w tej galerii, ponieważ prosił mnie o ich wystawienie kolega - ponieważ miałem odpalony skrypt, najłatwiej w ten sposób było mi udostępnić te zdjęcia online. Za parę dni akurat ten album zniknie.
    Pokazy lotnicze były robione Jupiterem 135mm - nie miałem możliwości kadrowania.
    Edit: zdjęcia na ziemi robione były Tamronem - OK, następnym razem te uwzględnie te rady.
    Ostatnio edytowane przez feder ; 10-01-2006 o 23:17
    Kiedyś miałem EOSa 350d z kitem...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Parteq
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    47
    Posty
    1 159

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez feder
    Pokazy lotnicze były robione Jupiterem 135mm - nie miałem możliwości kadrowania.
    No faktycznie trudno zrobic zdjecie stalka bo trzeba sie troche nachodzic,
    jesli nie miales mozliwosci manewru - i musiales robic z jednego miejsca to rozumiem.
    Ale kadrowanie nozne to tez fajna sprawa ;-)

    Pozdrawiam,
    Parteq

  5. #5
    Bywalec Awatar feder
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    203

    Domyślnie

    Aby nie zmuszać nikogo do przedzierania się przez dużą ilość zdjęć zamieszczam jedno zdjęcie tutaj:




    Oryginalny kadr znajduje się tutaj
    Kiedyś miałem EOSa 350d z kitem...

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Robson01
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    58
    Posty
    1 574

    Domyślnie

    Wydaje mi się że kadr byłby ciekawszy gdyby słońce bardziej "schować" za drzewami, tak aby mniej wypalało lewą stronę.
    Canon
    Nie kłóć się z idiotami - ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  7. #7
    Bywalec Awatar feder
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robson01
    Wydaje mi się że kadr byłby ciekawszy gdyby słońce bardziej "schować" za drzewami, tak aby mniej wypalało lewą stronę.
    Na przykład tak ?


    Zastanawiałem się właśnie nad tym kadrem, ale lewa strona robi się wtedy za ciemna jak dla mnie.
    Kiedyś miałem EOSa 350d z kitem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •