Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kurtki Hi-Tec typu softshell

  1. #1
    Coś już napisał Awatar Furman
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Suchedniów
    Wiek
    26
    Posty
    80

    Domyślnie Kurtki Hi-Tec typu softshell

    Witam mam zamiar kupić kurtkę firmy Hi-Tec SOFTSHELL PRINCE. Posiada ją może ktoś, jeśli tak to prosiłbym o opinię. Chodzi mi o to czy ta kurtka jest dobra dla fotografa.
    Dopiero zaczynam.
    Canon EOS 550D + Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 IS + Canon EF 50 mm f/1.8 II + karta SanDisk SDHC Extreme 8GB class 10 + Lowepro SlingShot 302 AW
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie

    A dlaczego Hitecha akurat Z 'tanich' firm to feel free się lepiej prezentuje (dla tych szczupłych) albo regata (dla tych mniej szczupłych) - jednak mi osobiście najlepiej leży woolfgang. Tylko że to już nieco droższa firma.

    Pozdrawiam.
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    48
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    Feel Free i Regatta nie pochodziły u mnie zbyt długo (zamki lecą i bardzo szybko się mechacą). Może poszukaj HiMountain? Dobra cena w stosunku do jakości i często mają jakieś promocje.
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  4. #4
    Uzależniony Awatar iktorn92
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Jelenia Góra
    Wiek
    32
    Posty
    605

    Domyślnie

    Ja od siebie mogę polecić HiMountain. Tworzą ja ludzie ktorzy odeszli od alpinusa i Campusa w momencie w ktorym obie te firmy jakosciowo padły na pysk. Kupiłem w tym sezonie wlasnie kurtkę softshell jeden z nowszych modeli, 460zł i powiem szczerze warto.. do -5 chodze tylko w niej jakas koszulka i cos na to pod spodem i jest całkiem ciepło Nic sie nie dzieje z materiałem, ba nawet za specjalnie nie chce sie pobrudzić Naprawdę daję radę, lepiej dolozyc stówkę i mieć cos naprawde na dluzszy czas.

    Pzdr!

  5. #5
    Bywalec Awatar McMelassa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Chodzież
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie

    Mam Hi-tec'a drugi rok. bardzo sobie chwalę. Na wycieczce w Rzymie prawie cały dzień w lekkim deszczu i wietrze - dała radę. Aparat chowałem do torby złego słowa nie mogę o niej powiedzieć.
    Rozwijam się... jeszcze tylko nie wiem w co.

  6. #6
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 700

    Domyślnie

    Rónież mam HI_TEC-a i jedyny problem w moim przyapdku to taki, że softshell nie ma wewnętrznej kieszeni, no ale mogłem na to zwrócić uwagę przy zakupie. Poza tym, żadnych zastrzeżeń

  7. #7
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie

    Lepszy Hi-Tec niż podróby North Face z allegro może nie na temat ale uważajcie jak by ktoś się chciał skusić na ,,okazje" z allegro ... większość z tego co tam jest kosztuje ,, okazyjnie 400-500 zł a ma właściwości polaru z targu za 30zł
    EOS + L i kupa gratów ...

  8. #8

    Domyślnie

    W Go-Sport jest promocja softsheli Himountain. Znajomy ma Burtona (250 zł) z supersklep.pl nic się z nim nie dzieje. Regaty - NF - Jack, Berghaus polecam jeżeli masz sporo kasy. Na Królewskiej 2 w Warszawie jest całkiem fajnie wyposażony Himountain z dużymi obniżkami. Softshele z Hi i Berghausa, warto zajrzeć . Pozdrawiam.

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Jelenia Góra/Wrocław
    Posty
    436

    Domyślnie

    Mam tego softshella (Hi-Tec SOFTSHELL PRINCE II) od roku. Chodzę w nim na co dzień i podczas cotygodniowych wypadów w góry. Bardzo dobrze chroni przed wilgocią i od wiatru, sprawdzony w ekstremalnych warunkach. Jeśli potrzebuję dodatkowego ciepła, to pod spód zakładam polar. IMHO dobrze wykończony, miękki od wewnątrz, gumowe "uszczelki" przy zamkach, otwierane wywietrzniki pod pachami, wysoko zapinany pod brodę (z miękką wstawką osłaniającą brodę przed zamkiem). Faktycznie przydałaby się wewnętrzna kieszonka.

  10. #10
    Coś już napisał Awatar Furman
    Dołączył
    May 2011
    Miasto
    Suchedniów
    Wiek
    26
    Posty
    80

    Domyślnie

    Dzisiaj przyszła do mnie kurtka Hi-Tec SOFTSHELL PRINCE II. Gdy ją założyłem powiedziałem ,,To jest to". Na metce od kurtki piszę że chcą (twórcy) wywołać z naszych ust takie słowa (takie jak wyżej napisałem) podczas pierwszego użycia kurtki, coś w tym jest. Przeszedłem się po lesie po mieście i kurtka sprawuje się bardzo bardzo dobrze. Jak przyszedłem do domu i siadłem w pokoju oczywiście grzejniki ciepłe były to to jak tak siedziałem w tej kurtce to w ogóle mi nie było gorąco, a jak wyszedłem na dwór to nie było mi też zimno. Trochę chaotycznie to napisałem ale takie są wrażenia z pierwszego użycia tej kurtki. Polecam. Moja ocena dla tej kurtki: 99/100 ( ten 1 punkt dlatego że brak wewnętrznej kieszeni a by się przydała np. na czapkę).
    Dopiero zaczynam.
    Canon EOS 550D + Canon 18-55 mm f/3.5-5.6 IS + Canon EF 50 mm f/1.8 II + karta SanDisk SDHC Extreme 8GB class 10 + Lowepro SlingShot 302 AW
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •