Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: mam 5dm1 + 85L i d700 + 85 1,4/bez g/ co chcecie testować

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Brzesko
    Posty
    115

    Domyślnie mam 5dm1 + 85L i d700 + 85 1,4/bez g/ co chcecie testować

    jak w tytule, mam puki co oba zestawy. Jeżeli ktoś ma jakies pomysły na testy to tu proszę pisać. Sam nigdy nie testowałem niczego i nie mam w tym w prawy.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie

    pokaż, jakie to generuje boke i kolory ;P

  3. #3
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Brzesko
    Posty
    115

    Domyślnie

    najlepiej pokaż njakieś zdjęcie ja spróbuje je jakoś podobnie zrobić

  4. #4

    Domyślnie

    portretyyyyyy

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    41
    Posty
    1 456

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trrr Zobacz posta
    jak w tytule, mam puki co oba zestawy. Jeżeli ktoś ma jakies pomysły na testy to tu proszę pisać. Sam nigdy nie testowałem niczego i nie mam w tym w prawy.
    Widziałem że pozbywasz się canona więc czyżbyś przechodził na żółtą stronę mocy?

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Brzesko
    Posty
    115

    Domyślnie

    miałem kupic nowy 85L ale kupiłem 85 1,4 + d700 za niższa cenę(komplet) w bdb stanie
    d700 jeszcze nie miałem, na nikonach klepałem 5 lat więc znam je bdb. Zresztą jaki aparat to najmniejszy problem

    na 21mpix klientów nie miałem, filmów nie kręciłem, a tu mozna tanio kupic 85 i 35(dx:P) do tego lampa sb900 moim zdaniem bije na głowę ex580m2

    85L i 24L to szkła siejące miazgę i wątpię żeby nikon miał taka jakość, ale taniej mnie będzie kosztowało, do tego uważam ze prędzej wyjdzie d800/700s niż 5dm3 nikon jest zalany więc to dobra inwestycja - ceny skacza niesamowicie do góry.

    aa i d700 ma wbudowana lampe z wyzwalaczem co wbrew pozorom jest ********e

  7. #7
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trrr Zobacz posta

    na 21mpix klientów nie miałem, filmów nie kręciłem, a tu mozna tanio kupic 85 i 35(dx:P) do tego lampa sb900 moim zdaniem bije na głowę ex580m2

    85L i 24L to szkła siejące miazgę i wątpię żeby nikon miał taka jakość, ale taniej mnie będzie kosztowało....
    No dokładnie tak ,jeśli nie wykorzystuje się w pełni możliwości sprzętu jak 24L czy 85L to lepiej kupić tańszy ale też nie zły,a trochę kasy zostanie :grin:

  8. #8
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Brzesko
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    No dokładnie tak ,jeśli nie wykorzystuje się w pełni możliwości sprzętu jak 24L czy 85L to lepiej kupić tańszy ale też nie zły,a trochę kasy zostanie :grin:
    oj znam możliwości 85L i 24L ale przeliczyłem i nie warto dawać klientom takiej jakości. Mój bilans na ruchomym plenerze 5d + 85L to 90% trafionych zdjęć tak jak chciałem. Inna sprawa że miałem nieszczęście i potrzebuje troche pieniążków

    podeślecie jakieś zdj żeby testowac?

  9. #9
    Uzależniony Awatar BuRton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Czeski Cieszyn
    Wiek
    53
    Posty
    674

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trrr Zobacz posta
    podeślecie jakieś zdj żeby testowac?
    W przypadku prośby o portret z bliska (ok.1 metra) i daleka (powyżej 3 m.) z tłem oddalonym od modelki kilkanaście metrów potrzebujesz zdjęcia do pomocy ?
    Nikon Z 6 ll, Nikkory Z 28-75/2,8 + Z 70-200/2,8 VR S

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •