Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: [FotoLoto] Polska z Lotu ptaka

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    18

    Domyślnie [FotoLoto] Polska z Lotu ptaka

    PODKLASZTORZE (Sulejów, woj. łódzkie)
    http://www.youtube.com/watch?v=G-9yTWpS-g8

  2. #2

  3. #3
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie

    Podoba mi się , ciekaw jestem z czego to jest kręcone , paralotnia , motolotnia? chyba robisz te filmiki na zlecenie tych elektrowni bo normalnie to strefy powietrzne nad takimi zakładami są zamknięte
    EOS + L i kupa gratów ...

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek_902 Zobacz posta
    Podoba mi się , ciekaw jestem z czego to jest kręcone , paralotnia , motolotnia? chyba robisz te filmiki na zlecenie tych elektrowni bo normalnie to strefy powietrzne nad takimi zakładami są zamknięte
    Czym robione to proste 5D Mrak II a co do zleceń masz racje. W większości są to zdjęcie dla firm itp. A sprzęt to paralotnia w tandemie.

  5. #5
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie

    Czym robione to proste 5D Mrak II a co do zleceń masz racje. W większości są to zdjęcie dla firm itp. A sprzęt to paralotnia w tandemie.
    Fajnie mieć takie możliwości i zezwolenia , ja zawsze chciałem sfotografować z powietrza znajdujące się niedaleko mnie Zakłady Azotowe Puławy , no ale nie mam takiej możliwości gdy latam bo strefa jest zamknięta i dosyć duża a wejście w nią oznacza jedno , problemy i utratę licencji

    Jak masz coś jeszcze ciekawego to wrzucaj nie tylko filmy ale i zdjęcia bo jestem ciekaw efektów , mało kto tym się zajmuje więc niech nas będzie więcej na forum ja sam muszę zaktualizować swoją galerie tu na forum

    Pozdrawiam
    EOS + L i kupa gratów ...

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    18

    Domyślnie

    Dzięki Bartek, zdjęcia też niedługo pojawią się na forum.

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie

    Zawsze można zdalnie sterowanym spróbować polecieć. Oczywiście nie z 5DII bo w razie kraksy zaboli

  8. #8
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie

    Zawsze można zdalnie sterowanym spróbować polecieć. Oczywiście nie z 5DII bo w razie kraksy zaboli
    No tak ale nawet pomimo kraksy to nie mamy takiej kontroli nad kadrami itd jak w momencie gdy siedzimy w samolocie czy paralotni , poza tym model który uniósł by 5d i całą aparature sterująca musiał by być spory , i kosztował by dużo więc takie rzeczy najlepiej robić mając układy i na zlecenie

    A jeszcze takie pytanie do autora , film robiony z paralotni a jest zaskakująco stabilny , chyba nie był robiony z ręki ??
    EOS + L i kupa gratów ...

  9. #9
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    18

    Domyślnie

    Stabilizacja jest mechaniczna oraz pojawiają się poprawki robione już w postprodukcji.

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 408

    Domyślnie

    Bartek, chodziło mi o sytuację kiedy nie ma zleceń i nie układów a strefa lotów zamknięta Co do sprzętu to zamiast 5D jakieś GoPro, nieduży model i lecimy. Oczywiście nie będzie to to samo co operator z kamerą na pokładzie ale lepsze coś niż nic

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •