Strona 43 z 43 PierwszyPierwszy ... 33414243
Pokaż wyniki od 421 do 422 z 422

Wątek: rozprawa - kradzież pomysłu fot. ślubnej

  1. #421
    Pełne uzależnienie Awatar pank
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    wawa
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez xsardas Zobacz posta
    Robię śluby ale jakoś zdjęcie to zobaczyłem po raz pierwszy gdy sprawa została nagłośniona. Uwierz mi że gdybym zrobił podobne zdjęcie i miał w swoim portfolio a ktoś przyszedłby i powiedział zdejmuj bo żeś mi je ukradł to bym go wyśmiał. Ale aby dopuścić do siebie możliwość, iż ktoś dzieła fotofabryki nie widział też trzeba mieć bardziej bezstronne podejście.
    Panku nie masz wiedzy na ten temat czy to było zerżnięcie czy też nie... proszę Cię choć spróbuj spojrzeć na sprawę szerzej.
    Nikt nie udowodnił nigdy że krasnoludki nie istnieją więc jakby spojrzeć na sprawę szerzej to nie można tego wykluczyć. Tak samo jak nie można wykluczyć że dwóch fotografów wpadło na identyczny pomysł z kołdrą, sznurem i polem. Przypadkiem identycznie trzymają się za ręce, przypadkiem mają pod głowami poduszkę, przypadkiem też są przewiązani sznurem. Zupełnie przypadkiem, zdjęcie które powstało wcześniej można było obejrzeć w ogólnopolskiej prasie, nie wspominając o wielu miejscach w internecie. Wszystko jest możliwe, z tym że ja jakoś nie wierzę w krasnoludki. Brzytwa Ockhama to całkiem sensowna teoria, zdecydowanie sensowniejsza niż teoria o istnieniu krasnoludków.
    Nazywam się Piotr Knap, to i informacja że moje nazwisko można wyguglać nie jest zdaje się sprzeczne z 8 punktem regulaminu forum więc nie rozumiem czemu zostało to usunięte. Albo inaczej, rozumiem, ale powód jest dość żenujący

  2. #422
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pank Zobacz posta
    Brzytwa Ockhama to całkiem sensowna teoria, zdecydowanie sensowniejsza niż teoria o istnieniu krasnoludków.
    Chciałbym zwrócić uwagę, że Brzytwa Ockhama to nie żadna teoria a raczej metoda czy bardziej podejście do wyjaśniania zjawisk. Ale to tak na boku.

    A poza tym, to wydaje mi się, że od dłuższego czasu w tym wątku nie pojawiły się żadne nowe argumenty, strony okopały się na swoich stanowiskach i każda powtarza swoją mantrę. Dlatego też postanowiłem przymnkąć ten wątek. Przynajmniej czasowo.

    Jeśli ktoś będzie miał jakieś nowe informacje bądź istotne spostrzeżenia odnośnie tej konkretnej sprawy, poproszę o PW. Otworzę.
    Ostatnio edytowane przez Kolaj ; 23-11-2011 o 14:08
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

Strona 43 z 43 PierwszyPierwszy ... 33414243

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •