Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: lampa 420 EZ

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    UK
    Posty
    26

    Domyślnie lampa 420 EZ

    Hej.
    Czy ktos z Was wie, czy lampa blyskowa 420 EZ bedzie wspolpracowac z canonem 5D markII? Licytuje ta lampe i dopiero teraz doczytalem, ze tylko niektore z seri EZ dzialaja z Eos cyfrowymi. Jesli ktos moglby polecic mi dobra, niedroga lampe do 5D bylbym rad.
    Dzieki, pozdrawiam forumowiczow.
    Ostatnio edytowane przez mariow ; 10-10-2011 o 15:38

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała/Ustroń
    Wiek
    44
    Posty
    160

    Domyślnie

    Nie jestem pewien ale seria EZ nie będzie działać w E-TTL a tym samym z żadnych z cyfrowych wynalazków Canona. Zostaje tryb manualny ale nie wiem czy w/w lampa go posiada

    50D, EF-S 15-85 IS, 70-200 F4 L IS, Kenko 1,4x MC DG, Σ 20/1,8, EF 35/1,4 L, EF 85/1,8, Metz 58 AF-2, Metz 50 AF-1, pixel king 1+2

  3. #3

    Domyślnie

    420ez + cyfra tylko na M. Używam 420 i 540 z g10 działa aż miło ale tylko tryb M.

  4. #4

    Domyślnie

    odswieze ten temat. Lampy z serii ez niestety niedzialaja z e ttl. A tak ogolnie jest to bardzo fajna przyjemna lampka w stylu 430 ex. Posiada pelny manual wiec mozna spokojnie robic zdjecia ale w w stosunku 1/1 i 1/2 przepala jesli jest ustawiona na w prost. Trzeba silnie redukowac i kombinowac. Na pewno sie nada jako druga lampa do parasolki czy tez innych studyjnych akcesoriow. Chyba bedzie to lepszy wybor niz tanie chinczyki.

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2018
    Miasto
    Wałbrzych
    Posty
    2

    Domyślnie Odp: lampa 420 EZ

    Zależy jeszcze do czego ją używasz, jak jakieś fotki na spacerze z rodziną to nie ma większego problemu, czy studio. Gorzej jak jakaś reporterska robota. Ale zawsze można odsprzedać przecież
    Ostatnio edytowane przez administrator ; 24-02-2018 o 10:55 Powód: link do swojej komercji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •