Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Sześciany, prostopadłościany

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Podobnie jak Sergiusz.Meble to nie zabawa w eksperymenty.Szczególnie te.Bo jedna osoba ,a może dwie przysiądą?
    Co innego sześcian jako dekoracja, co innego siedzisko.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Ja przeglądam nieustające wątki typu mam trzy tysiące co kupić z linkiem alledrogo do kłantumów i odpowiedzi kup to bo ma o sto Ws mniej lub więcej a nikt się nie zastanawia nad bezpieczeństwem sprzętu. Ja od tego zaczynam i patrzę czy lampa ma jeden, dwa lub trzy bezpieczniki. Podobnie jest z rekwizytami do studia. Rządzą się swoimi prawami. Owszem można przy pomocy sznurka, kleju i taśmy samoprzylepnej ale to nie jest takie istotne. Istotne są wymiary. Podobnie jak stopnie w schodach mają określoną wysokość mieszczącą się w widełkach od-do. W innym przypadku osoby będą się na schodach potykać. Sześcian jest mało praktyczny i lepszym rozwiązaniem jest prostopadłościan o określonych wymiarach. Nie mniej obie bryły są mało praktyczne ze względu na sporą trudność podczas fotografowania. Wydaje mi się, że pytanie postawione w pierwszym poście wątku dotyczy raczej braku pomysłu na zdjęcie i jak ustawić modelkę a nie na czym ją posadzić bo najprościej niech siada na podłodze.
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #13
    Początki nałogu Awatar grzegorzki
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Cavan / Kielce
    Posty
    369

    Domyślnie

    Jak juz bedziesz zamawial taki prostopadloscian to zamow sobie z jednym (lub dwoma) bokami z pleksi lub szkla przezroczystego lub matowego. Musi byc grube, zeby utrzymac +- podwojna wage modela i niezbyt lekkie, zeby bylo stabilne. Podswietlenie od spodu miekkim swiatlem daje ciekawy efekt. Jak nie znajdziesz stolarza to idz do nowootwartego sklepu i spytaj kto im robil szklane gabloty. W Warszawie nie powinno byc najmniejszego problemu. Np Abglass robi szklane schody, Tadeusz Wojcik robi szklane podlogi i zabudowy szklane itd itp
    6D - EF 24-70/2.8L USM + EF 50/1.8 II + EF 70-300/4-5.6 IS USM + EF 85/1.8 USM - 580EX II + YN565EX + YN568EX- YN-622C - Bowens 500R kit + akcesoria
    Nie mnie się wtrącać biskupom w robotę.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •