Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wyzwalacze do konkretnego zastosowania

  1. #1
    Bywalec Awatar maki1000
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Rzeszów
    Wiek
    41
    Posty
    148

    Domyślnie Wyzwalacze do konkretnego zastosowania

    Wiem że jest wątek o wyzwalaczach, ale tam zaraz ten temat zginie, a nie jestem jedyną osobą która szuka wyzwalacza pod konkretne zastosowanie.

    Potrzebuję wyzwalacza który spełni wszystkie warunki poniżej:

    1. Nadajnik bedzie mógł być podłączony przez kabel, zostawiając wolną stopkę aparatu. Ewentualnie nadajnik będzie miał swoją stopkę na którą będę mógł założyć 580exII, musi on jednek przepuścić do lampy wspomaganie af i ttl.

    2. Będzie współpracował jak mój obecny wyzwalacz pixel knight z lampami studyjnymi do 1/8000s - więc chyba musi przenosić ttl. Niestety nadajnik w moim modelu nie ma gniazda pc/synchro, tylko odbiornik ma takie gniazdo.

    Teraz do czego to wszystko.
    Sala weselna:
    Lampa do doświetlania pierwszego planu na body ttl. Do tego nadajnik na kabelku. Odbiornik do lampki z filtrem żelowym na tło lub do doświetlania tła. Czasy do 1/200
    Tutaj chyba wystarczył by zwykły youtungo rf-602

    Plener:
    Tutaj uzywam ostatnio dual power 600w i potrzebuję synchronizacji rzedu 1/500-1/8000 więc tutaj youtungo już odpada.

    Co kupić żeby wszystko chulało jak trzeba?

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    PocketWizardy MiniTT1 i FlexTT5 powinny spełnić Twoje oczekiwania. Wprawdzie nie podłączysz ich kabelkiem ale mają stopkę, do której przenoszona jest cała sygnalizacja.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  3. #3
    Coś już napisał Awatar goran
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    96

    Domyślnie

    albo kup sobie szynę ze stopka na lampę przykręcaną do mocowania statywowego w aparacie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •