Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z dodawaniem zdjęć na iportfolio

  1. #1

    Domyślnie Problem z dodawaniem zdjęć na iportfolio

    Witam. Nie wiem czy odpowiedni dział.. ale mam pewien problem z dodawaniem zdjęć i nie mogę się z nim uporać, a moderatorzy stron na których problem się pojawia raczej mają klientów w .....

    Tak czy siak, wydaje mi się że problem może być z sami zdjęciami. Dość banalne - po daniu zdjęć tracą one kolor, stają się po prostu bardziej szare, stłumione, jednolite, brzydkie... problem pojawia się m.in. na iportfolio.pl
    Rozmiar nie ma nic do rzeczy, trzymam się dobrze wyznaczonych zasad, nie dodaję zdjęć większych niż jest to przewidywane.. nawet kilkakrotnie dodatkowo je zmniejszałam.. ale to nic nie pomogło. Z kolei kiedyś dodawałam zdjęcia identycznego rozmiaru i nic się nie działo. Więc rozmiar, wielość, ciężkość itp. są ok. Zdjęcia były obrabiane w photoshopie cs5 i w camera raw. O co może chodzić?

    Będę wdzięczna za wyjaśnienie...


    A przy okazji możecie polecić jakieś podobne strony do iportfolio, gdzie nie trzeba tworzyć własnych stron a jednak można mieć własną galerię z adresem i bez reklam za jakąś niewielką opłatą?

  2. #2
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    sprawdz przestrzen kolorow przy eksporcie, czy na pewno uzywasz sRGB
    www albo tez flickr

  3. #3
    Moderator Awatar Janusz Body
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    71
    Posty
    5 757

    Janusz,
    Old enough to know better - but I do it anyway.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •