Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: C60D - nie otwiera plików .mov

  1. #1

    Domyślnie C60D - nie otwiera plików .mov

    Witam problem jest taki - odpalam sobie Ulead VS ktorego wcześniej używałem do obróbki prostych filmików z DSLR, no i wyskakuje mi błąd "Nie można otworzyć, Niedopasowanie formatu pliku". Filmy nagrywane C60D w najnizszej jakości tzn 640px... przykładowo podczas próby załadowania filmów do Win MovieMakera jest dokładnie to samo... ma ktoś pomysl co z tym zrobić ?

    Rok temu odpalałem tak samo nagrane, w tym samym formacie pliki z C550D i nie było problemów w ogóle...
    The Few. The Proud. The Prelude. - www.hondaprelude.pl
    Moje PF | C 60D | C 17-85 IS | C 50 1.8

  2. #2
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Kodeki?
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Power Pack i K-Lite Kode Pack masz zainstalowane
    Jeśli masz te dodatki zainstalowane to masz chyba ten sam problem co i ja z UVS11+ (poruszyłem go w wątku: MPEG-4 - problem). Z tego co się zorientowałem to twórcy UVS nie zrobili żadnego patcha który by powodował, że ten program przyjmuje materiał wejściowy w formie np MPEG-4. Pozostaje zakupić nowszą wersję: Corel VideoStudio Pro X4. Są to tylko moje domniemania i może jednak można coś zrobić z UVS aby przyjmował najnowsze formaty HD.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Toruń
    Wiek
    56
    Posty
    1 502

    Domyślnie

    Tak z ciekawości zainstalowałem sobie wersję testową Corel Video Studio Pro X4 i na chwilę obecną program ten czyta wszystkie pliki wejściowe HD. Po prostu czas zmienić starszy na nowszy a na uzupełnienie Power Packa do UVS11 nie ma co liczyć, gdyż sprzedaż nowego Pro X4 znacznie zmaleje.
    C R6; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •