Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415
Pokaż wyniki od 141 do 143 z 143

Wątek: Fotostrada-allegro,UOKiK

  1. #141
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    EL PL
    Posty
    394

    Domyślnie

    szkoda czasu na walki o te 3 stówki
    dobrze zrobiłeś wg mnie

    na miejscu właściciela sklepu który nie dotrzymał warunków kupna-sprzedaży przysłałbym Ci szybciutko różnicę w cenie plus coś z przeprosinami...

    ciekawe tak btw czy to czytał

  2. #142

    Domyślnie Odp: Fotostrada-allegro,UOKiK

    Fotostrada cały czas ma wpadki z cenami sprzętu zarówno na allegro jak i w ich sklepie internetowym. kolega ostatnio zobaczył atrakcyjną cenę za obiektyw Nikona 24-70mm f/2.8 : 5696 zł. Zadał pytanie w sklepie po czym odpisali że cena jest omyłkowa i cenę jaką mu proponują to 5969 zł . Ceny zostały dosyć szybko poprawione dodatkowo przy kilku innych obiektywach. Kolega chciał ponegocjowac zaproponowaną cenę mając nadzieje ze sklep stanie na wysokości zadania i w podziękowaniu za namierzenie błędu (kto wie może to było celowe działanie sklepu tym bardziej ze kilka innych obiektywów miało także zaniżoną cenę) dostanie jakiś rabat.... i tu najciekawsze przysłali mu kolejnego maila, że proponują mu nową cenę 5999 zł -- to chore jest -- tak podziękowali za uratowanie ich od strat finansowych no bo wiadomo gdyby ktoś kupił za pierwszą wystawioną cenę (sklep na pewno by się jej wyparł jak to zrobił w tym przypadku) i walczył o swoje w sądzie to miałby wygraną sprawę tyle, że niestety żaden klient dla 300 zł nie chce marnować czasu i na tym właśnie sklepy takie jak fotostrada.pl żerują. No tu jak pisał ktos wczesniej jest Polska tu klient nie jest Panem....tu klienta się nie szanuje. Swoją drogą fotostrada.pl powinna trafić na jakąś listę nieuczciwych sprzedawców o ile już nie jest na takiej liście. Pozdrawiam

  3. #143
    Coś już napisał Awatar fotocoto
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    91

    Domyślnie Odp: Fotostrada-allegro,UOKiK

    Potwierdzam, u mnie tez swego czasu pomylili się z ceną na 580 EX II ale problemu nie robiłem, każdy się myli.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez qwert Zobacz posta
    Nie wiem kiedy my Polacy nauczymy się płacić za błędy, w innym kraju biją się w pierś i z uśmiechem na twarzy sprzedają Ci towar, a u nas?
    Równie dobrze można by zapytać kiedy w końcu zakończy się w Polsce cwaniactwo, żerowanie na błędach, zwykła ludzka przyzwoitość, wykorzystywanie prawa nie w takim celu w jakim zostało stworzone i odgórne przekonanie, że na zachodzie zawsze i wszędzie to mają honor i płacą za swoje błędy Ktoś się pomylił, przeprosił, czego jeszcze chcesz i dlaczego? Bo ci się należy? litości. Pozdrawiam.
    -^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^-^
    5D MK II, 70-200/2.8 IS USM, EF 24-70, 12-24 Sigma, 50/1.4, 580 + 430 EX i pocketwizzard Sigma i kilka drobiazgów

Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5131415

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •