Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66

Wątek: Tatuaż z motywem fotograficznym

  1. #41
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Ja naprawdę nie staram się zmieniać Twoich planów.To Twoje plany.
    Nic mi do nich.
    Cieszę sie że wiesz jaki jesteś,bo ja mimo wielu lat starań ciagle mam problemy z odpowiedzią na pytanie "czy wiem kim jestem""jaki jestem"
    Jedynie dziwne że poczułeś ten impuls gdy wokół Ciebie pojawiło się mnóstwo tatuaży.
    Na sto procent niedlugo [będą "pase"]Czy nie odkryjesz wtedy nowych cech swojego charakteru?
    Pożiwiom ,uwidim jak mówią amerykanie.
    Pozdrawiam

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    346

    Domyślnie

    Jedynie dziwne że poczułeś ten impuls gdy wokół Ciebie pojawiło się mnóstwo tatuaży.
    Nie wiem na jakieś podstawie tak sądzisz, bo powyższe stwierdzenie mija się z prawdą. Wokół mnie nie ma żadnych tatuaży, choć parę lat temu miałem z nimi większą styczność (ba, nawet robiłem tatuaż znajomemu ) Impulsem są pewne zmiany, decyzje i wydarzenia w moim życiu.

    Oczywiste, że nic nie zmieni moich planów, aczkolwiek czuję się trochę oceniany. Nie lubię prowadzić rozmów na temat sensu życia, tego czy wiem kim naprawdę jestem itd. na forach internetowych, bo nie można tutaj przekazać nigdy tego co naprawdę ma się do powiedzenia. Założyłem wątek dotyczący wzoru z motywem fotograficznym. Niestety temat rozwinął się w innym kierunku i został przeniesiony do hydeparku. Szczerze mówiąc to trochę się tego spodziewałem...
    Podpisy kłamią

  3. #43
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Pisząc "wokół" mam na myśli kraj:media, ulice ,plaże ,baseny kapielowe itp..

    Wątek jest w hydeparku .Więc można nie trzymać się zbyt kurczowo tematu.

    Wzór na tatuaz to nie jest temat "fotograficzny" dla forum o sprzęcie foto ,nawet jeśli na nim jest aparat czy statyw.

    Raczej fora artystyczne czy o grafice lub tatuażach spełniłyby Twoje oczekiwania.

    Ale złą wiadomoscią jest to że i tam spotkasz takich co będą mieli inne zdanie od Twojego.
    Bo każde forum to nie sklep ,ani salon gdzie zamówisz coś i podadzą.
    Tu czasem podadzą ,czasem wyśmieją,czasem przedstawią inny pogląd a w hydeparku to już w ogóle wypisują co ślina na jezyk przyniesie zupełnie nie mając racji
    Ostatnio edytowane przez janmar ; 19-08-2011 o 13:37

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janmar Zobacz posta
    ... a w hydeparku to już w ogóle wypisują co ślina na jezyk przyniesie ...
    Bardziej co paluchy bezwiednie w klawisze wstukają
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  5. #45
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    346

    Domyślnie

    No cóż, w każdym razie ten wątek mi trochę pomógł Wątpię, żebym dowiedział się np. o tych blueprintach na forum artystycznym czy o tatuażach.

    Rozumiem, że różni ludzie mają różne światopoglądy, ale ja właśnie nie chciałem dyskutować na tematy różnic poglądowych odnośnie posiadania tatuażu, tylko szukałem pomocy w znalezieniu inspiracji do stworzenia wzoru. Także po prostu myślałem, że da się oddzielić te dwie sprawy. Nie dało się - trudno
    Pozdrawiam serdecznie
    Podpisy kłamią

  6. #46

    Domyślnie

    Tak apropos tatuazy i usuwania
    Nie znam ani jednej osoby ktora usuwala sobie tatuaz
    za to znam sporo, ktore zrobily sobie jeden wzor, a za jakis czas nastepny
    Ja zreszta mialem podobnie: 15 lat temu pierwszy tatuaz, 10 lat temu drugi duzo wiekszy, niedlugo do rozbudowy i w planach nastepny wzor, a mozliwe ze dwa

    a w samym temacie - jesli dobry artysta to przygotuj zdjecia, jakies rysunki pogladowe i opowiedz o swojej koncepcji, a mysle ze na pewno przygotuje Ci cos dobrego
    Ostatnio edytowane przez marszull ; 19-08-2011 o 19:51

  7. #47
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    nspiracji .... Nie dało się - trudno .....
    A tam nie dało się.Chodzę i myślę nad wzorem dla Siebie..

    Jak na razie co sobie narysuje ,to skreślam .
    Idę rysować dalej.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez janmar ; 19-08-2011 o 22:28

  8. #48
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    61

    Domyślnie kilka propozycji

    Niechcący znalazłem kilka przykładowych tatuaży z wybitnie fotograficznymi motywami:
    http://fotoblogia.pl/2010/11/29/tatu...aleria#content
    czy to może się podobać, kwestia gustu. Najgorsze co się może przytrafić to zmiana systemu po wytatuowaniu jakiegoś czegoś z napisem canon, może lepiej z napisem "Schneider Kreuznach". Efekt murowany, po długotrwałym wpatrywaniu się, każdy by się pytał: a co to znaczy?

  9. #49
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    48
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janmar Zobacz posta
    A tam nie dało się.Chodzę i myślę nad wzorem dla Siebie..
    Łał... No Marku.. właśnie rozwaliłeś mnie zupełnie
    ale żeby Cię pocieszyć moje Słonko też od paru lat się czai i na razie na czajeniu się kończy.. to chyba zaraźliwe..
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

  10. #50
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    No, w takim wypadku to bez obaw.Słonko przyćmi blaskiem wszystko,nawet [maleńki] tatuaż. Pozdrowienia.

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •