Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 471

Wątek: [Dawid_Gaszynski] Sport

Mieszany widok

  1. #1
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie [Dawid_Gaszynski] Sport

    Śląsk Wrocław vs Dundee United
    ISO 200-400, 200mm 2.8
    50D+70-200 2.8 L USM

    # 1
    # 2
    # 3
    # 4
    # 5
    # 6
    # 7

  2. #2
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie

    Bardz przyjemne strzały

  3. #3
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Dawid Gaszyński fotografia sportowa

    Ślask Wrocław vs Lokomotiv Sofia

    50D + 70-200 2.8 L USM

    # 8
    # 9
    # 10
    # 11
    # 12
    # 13

  4. #4
    Bywalec Awatar oasisman
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    100

    Domyślnie

    rewelacja: ostro i dobre momenty! Keep u the good work :-)
    |Canon|

  5. #5
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie

    Śląsk Wrocław vs Górnik Zabrze

    70-200 2.8 L USM + 50D
    200mm 2.8, ISO 400-1000

    # 14
    # 15
    # 16
    # 17
    # 18
    # 19

  6. #6
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    256

    Domyślnie

    Dobre kadry ; )
    Widać że sprzet masz dobry. Trochę dziwny format zdjęć... taki nieproporcjonalny.
    Ale... trochę nudno-po oglądnięciu pierwszej serii-wszystko było ok.
    Przy drugiej już się trochę zanudziłem, przy trzeciej-wszystkich zdjęć nie obejrzałem.

    Spróbuj porobić trochę szerzej, nie same zbliżenia-zrób niekiedy jakiś portrecik, ale załóż też coś szerszego-i pokaż Nam miejsce meczu-jakieś ciekawe kolorki itp.
    Sport nie polega tylko na tym żeby biegać z tele i robić same zbliżenia. pokombinuj kadrować szerokokątnym-pokaż więcej dynamizmu-może niekiedy jakieś ciekawe panoramowanie.

    Poza tym... gdzie tu są ludzie-kibice?
    Sam byłeś na meczu?-pokaż to! ; )
    / 6d / C15mm Fisheye / C17-40 / C50 1.8 STM / C135 2.0 / Fujifilm x100s / 430EX II / 2x YN685 / Voigtlander Bessa R4a + 21mm f4 + 35mm f2.5
    http://adamlakomy.pl - PORTFOLIO
    http://photoskateboarding.blogspot.com - skate portfolio

  7. #7

    Domyślnie

    Dobrze uchwycone momenty!
    Trzymajcie kciuki za Śląśk w najbliższym meczu pucharowym!

  8. #8
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie

    Amok :
    Czy mam dobry sprzęt to sprawa dyskusyjna. 50D i 70-200 2.8 L to nie jest żaden szał na sporcie, tym bardziej na piłce nożnej.

    Rozumiem Twoje uwagi, ale nie interesuje mnie tego typu opowiastka o meczu. Owszem robię takie zdjęcia do relacji na serwis, ale tu raczej pokazywać chcę typowo sportowe kadry. Priorytetem jest więc pokazanie czystego sportu, a nie rzeczy z trybun czy jakiś takich przerywników.

    Monotonne to ? Możliwe. Jak mówię interesuje mnie podnoszenie swojego poziomu zdjęć sportowych, a nie wstawianie tu jakiegoś kompletnego opowiadania o meczu.

    Ciasne kadry to konieczność kiedy fotografujesz z taką dużą głębią ostrości jaką daje 200mm 2.8. Jeżeli zostawiłbym szerszy kadr wpadłoby w niego coś z boku i zaburzało odbiór. Z dwojga złego wolę więc ciasno i nieproporcjonalnie, ale przy możliwie wrażeniu małej GO niż szeroko.

    Śląsk Wrocław vs ŁKS Łódź
    70-200 2.8 L USM + 50D
    ISO 400-1000, F2.8, 200mm

    # 20
    # 21
    # 22
    # 23
    # 24
    # 25
    # 26
    # 27

  9. #9
    Uzależniony Awatar merger
    Dołączył
    May 2006
    Miasto
    wroclove
    Wiek
    40
    Posty
    619

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Rozumiem Twoje uwagi, ale nie interesuje mnie tego typu opowiastka o meczu. Owszem robię takie zdjęcia do relacji na serwis, ale tu raczej pokazywać chcę typowo sportowe kadry. Priorytetem jest więc pokazanie czystego sportu, a nie rzeczy z trybun czy jakiś takich przerywników.
    sport to nie tylko akcja. na sport sklada sie wiele czynnikow i tych (dla ciebie nieistotnych) przerywnikow. zauwaz, ze zdjecia prasowe, ktore wygrywaja obecnie nagrody w kategorii 'sport', to nie sa przewaznie zdjecia akcji. sport to tez emocje, atmosfera, publicznosc. szeroki kadr jest zdecydowanie trudniejszy do ogarniecia, ale moze warto nad tym popracowac troche?
    5d | 40d | tokina 10-17 fish | canon 24/1.4L | canon 85/1.8 | canon 135/2L | canon 400/5.6L
    430ex | 2 x sunpak 555 | metz 60 ct-4 | 2 x elfo 500 | elfo 1200 | PW plus II | sekonic L-758DR

    adam chrabąszcz | extreme sport | galeria CB

  10. #10
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Ścinawa, Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    269

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merger Zobacz posta
    sport to nie tylko akcja. na sport sklada sie wiele czynnikow i tych (dla ciebie nieistotnych) przerywnikow. zauwaz, ze zdjecia prasowe, ktore wygrywaja obecnie nagrody w kategorii 'sport', to nie sa przewaznie zdjecia akcji. sport to tez emocje, atmosfera, publicznosc. szeroki kadr jest zdecydowanie trudniejszy do ogarniecia, ale moze warto nad tym popracowac troche?
    kup przeglad sportowy i zobacz jakie tam sa zdjecia oczywiscie, ze emocje itp. warto pokazac, problem taki, ze musi sie nadarzyc do takiego zdjecia tez okazja nie zrobisz tego na kazdym meczu (na meczach repry mozna kilka takich zdjec zrobic, a na ligowych? ciezko oj ciezko )

    inna sprawa, ze reporterka sportowa sie zawiera zaledwie w tej kategorii 'sport' w konkursach czesto wygrywaja zdjecia ze specjalnych sesji

Strona 1 z 47 12311 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •