Pokaż wyniki od 1 do 10 z 471

Wątek: [Dawid_Gaszynski] Sport

Widok wątkowy

  1. #10
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie

    Janusz z całym szacunkiem, ale czy nie możesz zrozumieć, że mnie po prostu nie interesuje fotografia o jakiej mówisz ? Rozumiem doskonale, że masz swoje racje, rozumiem z jakiego punktu widzenia one wynikają. Nie próbuję nawet twierdzić, że ktoś ma rację albo że jakiś punkt widzenia jest lepszy lub gorszy. Masz prawo to takich poglądów, masz prawo je wyrażać, a ja mam prawo jednak pozostać przy tym co robię. Nie oznacza to, że jestem napuszony i głuchy na krytykę. Ja słyszę te głosy krytyki tylko po prostu do tego co robię pasuje mi bardzie mój styl. Jeżeli nie uznajesz tego co robię za fotografię to też rozumiem i masz do tego prawo. Mimo wszystko mam takie a nie inne priorytety i z całym szacunkiem, ale nie zamierzam ich zmieniać.

    Myślę, że chyba już każdy napisał co miał napisać i jakaś próba napadania mnie tu albo przekonywania na siłę nie ma sensu. Janusz musisz zrozumieć, że mam prawo nie skorzystać z Twoich rad i nie zarzucaj mi proszę nic tylko przez to.

    Masz całkowitą rację, że takie zdjęcia mogą zainteresować tylko kogoś z wąskiej grupy odbiorców - stąd wspomniałem o lokalnym portalu sportowo-kibicowskim i ewentualnie kogoś z branży sportowej - w tym wypadku dział sportowy Wirtualnej Polski. Tego typu zdjęcia znajdowały zbyt w lokalnym Echu Miasta swojego czasu.
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Gaszynski ; 24-08-2011 o 20:28

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •