Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [dangorka] moje początki z portretem

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2009
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    20

    Domyślnie [dangorka] moje początki z portretem

    Na początek sesja z Martyną:

    1.
    2.
    3.

  2. #2
    Początki nałogu Awatar sylwester Samluk
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    316

    Domyślnie

    Witam
    Zdjęcie numer 2 bardzo mi siępodoba a 3 miła w odbiorze Jedynka dla mnie za bardzo prześwietlona na rękach i buzi. Nie jestem super znawcą ale jak dla mnie to całkiem udany start.
    |5D Mark I| |50D+BG-E2N| |400D+BG-E3| |Sigma 10-20mm f/4-5,6 EX DC HSM| |Canon EF 28mm f/1.8| |Canon EF 85mm f/1.8|
    |Canon EF 70-200mm f/4 L USM| |Canon Speedlite 430 EX II|Knight TR-332 E-TTL Trigger

  3. #3
    Dopiero zaczyna Awatar said1
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    33

    Domyślnie

    Ogólnie to bardzo ciekawie się zapowiada...
    1. trochę drażni mnie to, że modelka stoi bokiem przy ścianie... jakoś tak mi się całość rozjeżdża i nie mogę się skupić... może gdyby stałą bokiem przy ścianie, oparta plecami...
    2. wg mnie wygląda całkiem profesjonalnie nie wiem dlaczego, może z racie tego przepalenia na włosach i silnego światła w górnym rogu, ale kojarzy mi się z jakimś zdjęciem z koncertu... na pierwszym planie gwiazda, a za nią światła sceniczne... ciekawie wyszło, do tego ładnie oświetlona twarz... dobra robota!
    3. kadr trochę za długi, ale to tylko moje subiektywne odczucie... po za tym przyjemnie ostre i jak na B/W całkiem soczyste
    Trzymam kciuki i życzę powodzenia przy okazji kolejnych sesji
    Canon EOS 60D | EF-S 17-55 mm f/2,8 IS USM | EF-S 60 mm f/2,8 macro USM | EF 35-135 mm f/4-5,6 USM | EF 70-300 f/4-5,6 IS USM

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    45

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe.
    Najlepsza 2 ma ten klimat.
    1 za bardzo przepalona
    powodzenia

  5. #5

    Domyślnie Odp: [dangorka] moje początki z portretem

    no właśnie miałem pisać o ostrości, ale tak się niestety dzieje, ja też tego doświadczam w sowjej galerii wieć o ostrości się nie wypowiadam
    IMHO
    1-3 trochę zbyt ciemne
    4 - można by niżej skadrować
    5 - cąłkiem przyjemne ale reguł trójpodziału kompozycji się kłania (wiem, wiem w przypadku ruchliwych dzieci nie jest to czasem takie proste )
    6 - przepalone tło
    7 - nie podoba mi się kolorystyka - spróbuj B&W z Tips&Tricks tu na forum
    8 - jak w 4
    9 - jak w 7
    10 - chyba przpalona twarz, poza tym trójpodział
    11 - jak w 9 i 7, ewentulanie trójpodział
    12 - umieściłbym posatć po prawej stronie, trójpodział
    Download high quality 70-463 exam exam dumps to prepare and pass ccvp with Braindumps.com dumps Also get free demos of www.usna.edu for review of mcitp McDaniel College

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •