Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 123 z 123

Wątek: O wypłatach słów kilka :).

  1. #121
    Pełne uzależnienie Awatar Kolaj
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    50
    Posty
    3 293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz5DmkI Zobacz posta
    Niestety trochę się mylisz w sklepie w którym Ja pracuje jest inaczej,nie chcę pisać jaki jest to sklep dodam że jest to duża europejska sieć handlująca elektroniką.
    Chodziło mi raczej o przedstawicieli handlowych niż o sprzedawców w sklepach. Takich, którzy są odpowiedzialni za relacje z innymi klientami. Raczej także biznesowymi. Czyli człowiek, który jeździ po kraju, negocjuje warunki współpracy, pozyskuje nowych klientów i dopieszcza starych.
    BYKOM STOP - poprawna pisownia i ortografia w internecie

  2. #122
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merauder Zobacz posta
    Dla górników też, niech pracują do 65 r. życia. Tylko nie pisz, że nikt mu nie kazał tam pracowac, bo wtedy padnie cała Twoja teoria, która wcześniej opisałeś.
    Akurat nie ich miałem na myśli. Wiadomo -oni utrzymują ze swojej pracy resztę kraju. No i te pokojowe demonstracje w stolycy.

    P.S. Są też zawody (nie górnicy ), w których na emeryturę można przejść w wieku 33-35 lat.


    Cytat Zamieszczone przez Janusz Body Zobacz posta
    Są też zawody w których jest 180 dni w pełni płatnego urlopu w roku.
    Czy to są zawody, w których po pracy codziennie wraca się do rodzinnego domu?

  3. #123
    Pełne uzależnienie Awatar arturs
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    47
    Posty
    4 196

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hasos Zobacz posta
    Właśnie wróciłem z rozmowy kwalifikacyjnej. Zaproponowano mi pracę w biurze w dużej ogólnopolskiej firmie zajmującej się importem-eksportem warzyw/owoców/przetworów - 1100 na rękę... Więc nie wiem, skąd ten GUS ma te dane
    Cytat Zamieszczone przez Kolaj Zobacz posta
    Stad, np ze istnieja rowniez firmy, ktore placa swoim pracownikom po 10k brutto i wiecej. Znam takie przedsiebiorstwa. Rzecz w tym, ze aby tam dostac prace trzeba miec odpowiednie kompetencje, doswiadczenie itp. Zapewniam, ze wcale nie jest to kwestia znajomosci czy dojsc.
    Dokładnie.. dwa tygodnie temu zatrudniłem chłopaka po technikum elektronicznym - "na wejście" dostał 1800 netto (do ręki) - nie miał znajomości, wejść itp. - tyle tylko że miał wiedzę - mimo że nie potwierdzoną "papierkami"- której nie posiadł w technikum tylko wysiedział w domu przed kompem/z lutownicą itp. a że mam pojęcie o tym co gość będzie robił to po rozmowie i paru szybkich pytaniach wiedziałem że chłopak się nadaje.. i jak tylko się zaklimatyzuje we firmie i wdroży to na pewno dostanie bez proszenia się więcej kasy..

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Otóż to, ma wystarczyć "od pierwszego do pierwszego" bez konieczności kombinowania i szukania oszczędności na artykułach pierwszej potrzeby.
    Ja sobie życia za 2x 1300 zł (rodzina 2+1) nie wyobrażam.
    To jeszcze dwie osoby muszą mieć pracę..

    Cytat Zamieszczone przez Biperek Zobacz posta
    Wyluzuj chłopie. Tak jak ty nie wiesz jak, tak naprawdę, wygląda praca tak tu poniewieranej kasjerki w markecie, tak ludzie nie wiedzą jak od podszewki wygląda twój zarobek. Ja w życiu robiłem różne rzeczy. Zdarzyło mi się być fizolem na samym dole drabinki hierarchii, jak i organizować pracę zespołu i być z tego rozliczanym. Jedno i drugie ma swoje wady i zalety. Ludzie, którzy nie pracowali nigdy na jakimś kierowniczym stanowisku lub nie prowadzili własnej firmy nie zdają sobie na przykład sprawy, jak to naprawdę wygląda. W pracy zwykłego fizola najbardziej podobało mi się to, że jak się kończyła dniówka, to do następnego dnia rano nie musiałem myśleć o robocie. Fizycznie byłem zmęczony, ale psychicznie młody bóg. Jak mi się trzonek od łopaty złamał na drodze, to kierownik miał problem, żeby mi nową łopatę dostarczyć, ja siedziałem jak panisko na krawężniku.
    Jak nie pracuję fizycznie i organizuję pracę innym, jestem rozliczany z efektów uzyskanych przez nich, to nie męczę się fizycznie, ale moja głowa jest często w pracy nawet kiedy, według nie znających jej specyfiki, odpoczywam. Celowo nie piszę czym się zajmuję, bo nie ma to większego znaczenia, każdy zawód (stanowisko) ma swoje lepsze i gorsze aspekty. Każda praca powinna jednak pozwalać na godziwy zarobek, jeśli jest dobrze wykonywana. Staram się nie myśleć o zarobkach innych w kategoriach, że zarabiają zbyt dużo do wkładanego wysiłku. Nie podoba mi się też kiedy robią to inni. A wszystkim, którzy zazdroszczą niektórym grupom zawodowym zawsze mówię, że powinni zająć się właśnie tą profesją, skoro to taki dobry i łatwy zarobek.
    dokładnie.. jak kiedyś w zasadzie pisałem tylko programy to też było to jak przy łopacie.. teraz jak m.in. muszę wymyślać co i jak te programy mają robić, albo nowe urządzenia wdrażać do badań i produkcji to dopiero się robi problem ze snem - mózgu niestety nie da się wyłączyć ot tak.. siedzę na urlopie a np. wczoraj przez pół dnia wisiałem na telefonie - miałem wybór albo gadać albo wracać.. to ta druga strona..

    Cytat Zamieszczone przez Janusz Body Zobacz posta
    Są też zawody w których jest 180 dni w pełni płatnego urlopu w roku.
    No - to teraz zachęciłeś mnóstwo ludzi żeby zostali kapitanami tankowców

    Cytat Zamieszczone przez basala Zobacz posta
    Czy to są zawody, w których po pracy codziennie wraca się do rodzinnego domu?
    Odpowiedź masz powyżej
    5DmkI, C85f1.2L|580 EXII|

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •