Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Zuzel Plas aka Google+

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Tezet-gdynia
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    1 283

    Domyślnie Zuzel Plas aka Google+

    Jak wiadomo, od jakiegos czasu trwaja prace nad google plus. Dla ludzi ktorzy nie maja pojecia czym jest Google Plus najprostszym wytlumaczeniem bedzie okreslenie tego jako nowy facebook. Narazie dziala na zasadzie zaproszen, ktore mozna nawet kupic na ebay czy allegro. Ciekaw jestem kiedy z tego zostana wyciagniete konsekwencje. Ale nie o tym. Skoro to hydepark na forum foto, to moze ktos korzysta z nowej uslugi ? Ja osobiscie testuje, i zapowiada sie dosc ciekawie. Gdyby ktos potrzebowal zaproszenia, takze moze sluzyc, poniewaz moja osoba juz tam zaistniala i zaproszenia moge wysylac

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Dostałem zaproszenie do g+ dwukrotnie. Jak na razie czekam, aż mnie wszyscy znajomi opuszczą. Wtedy będę się zastanawiał nad następną "naszą klasą"

    Skąd się bierze taki popyt na ta usługę, że az sa chętni do zakupów zaproszen na ebaju? Czy to jest tak jak z legitymacjami NSDAP, że były specjalnie premiowane niskie numery członkowskie?
    Ostatnio edytowane przez dinderi ; 15-07-2011 o 08:11
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinderi Zobacz posta
    Skąd się bierze taki popyt na ta usługę, że az sa chętni do zakupów zaproszen na ebaju? Czy to jest tak jak z legitymacjami NSDAP, że były specjalnie premiowane niskie numery członkowskie?
    A jaki ty miałeś numerek? ;-)

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    45
    Posty
    17

    Domyślnie

    Ja też od kilku dni testuję plusika i póki co nie przekonał mnie jeszcze do siebie. Inna sprawa, że i FB już mi się znudził, a G+ jakiejś rewolucji nie wprowadza. Zastanawiam się jednak w jaki sposób google chcą przejąć użytkowników FB, mających tam sporą sieć znajomości i zdjęć, przyzwyczajonych do niego, gdzie u konkurencji 1) nikogo jeszcze nie ma, 2) trzeba niejako zaczynać cały proces od podstaw...

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    A jaki ty miałeś numerek? ;-)
    Jedna "znajoma" twierdziła, że byłem się w pierwszej dziesiątce.
    Wiesz, to tak dawno było, że naprawdę nie pamiętam...
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  6. #6
    Uzależniony Awatar mc_iek
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Kępa Niemojewska
    Wiek
    60
    Posty
    790

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zooloos Zobacz posta
    Zastanawiam się jednak w jaki sposób google chcą przejąć użytkowników FB, mających tam sporą sieć znajomości i zdjęć, przyzwyczajonych do niego, gdzie u konkurencji 1) nikogo jeszcze nie ma, 2) trzeba niejako zaczynać cały proces od podstaw...
    MordoKsiążka też kiedyś zaczynała. Wystarczyło kilka haseł, że regulamin NK jest be i udostępnia dane służbom, a całe tabuny niezadowolonych, zaczęły się tam przenosić na wyścigi...
    Nałómta siem odmieniwać kącufkuf po polskiemu!

  7. #7

    Domyślnie

    A regulamin FB jest bardzo podobny . Druga sprawa, że autentycznie sobie za dużo pozwolili w tych zapisach na NK.

    Co do G+, korzystam, dla mnie usługa jest fajna jako taka. Korzystam z innych narzędzi googla, więc dla mnie integracja tego wszystkiego jest naprawdę na plus :]. Czy się przyjmie? Pewnie z czasem tak, wiadomo że chwilowo to jest jak każdy projekt googla na zasadzie zaproszeń, a potem się sprawa zmieni. Czy wygra z FB? Kto wie, gdyby byli tylko klonem bez innych bajerów nie mieliby szans, a że to gugiel... może coś się z tego urodzi.
    google - Dawid Miarka / profil > odwiedź stronę domową :P.

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    643

    Domyślnie

    Z punktu widzenia fotograficznego, z okazji premiery G+ Google zniósł ograniczenia na ilość uploadowanych grafik do usługi Picasa, która to została z G+ zintegrowana i niedługo zmieni nazwę na Google Photos. Jedyny warunek, grafika nie może mieć więcej niż 2048 x 2048 pikseli, co spokojnie wystarcza. Są już poradniki jak zrobić foto portfolio na tej bazie. Można więc wgrywać fotek do oporu.

    Co do samego G+, jeśli ktoś nie korzysta z usług Google, to dla niego być może kolejny Facebook, ale moim zdaniem to krzywdząca opinia, bo G+ to zdecydowanie więcej. Sam korzystam z kilkudziesięciu usług Google i ich integracja w jednym miejscu jest dla mnie naprawdę wygodna. A to dopiero początek zmian, które nadchodzą.

    Google + już po tygodniu dobił do 10 milinów użytkowników i nie zwalnia. Porównanie do NK jest nie na miejscu. G+ przede wszystkim wspiera współprace on-line i ma rewelacyjne video rozmowy. Korzystając z samej tylko przeglądarki można prowadzić wideo konferencje na kilkanaście osób. Działa to bardzo przyjemnie.

    Ten kto widzi w G+ tylko kolejny portal społecznościowy, widzi tylko czubek góry lodowej, czyli umyka mu 9/10 sensu tego portalu.

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar airhead
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 495

    Domyślnie

    a ta nowa Picasa ciągle rości sobie prawa autorskie do zdjęć ludzi, którzy coś na niej opublikowali?
    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
    Fujifilm x100

    mgrochocki.wordpress.com

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    a ta nowa Picasa ciągle rości sobie prawa autorskie do zdjęć ludzi, którzy coś na niej opublikowali?
    A ta stara sobie rościła? Przeczytałem dośc dokładnie warunki "Licencja na Treść udzielana przez Użytkownika" i sa tam TYLKo zapisy dotyczace prawidłowego dzialania serwisu na całym świecie. Sa gdzieś jakies haczyki?
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •