Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: ebitwa.pl

  1. #1

    Domyślnie ebitwa.pl

    Witam,


    czy ktoś z tu obecnych korzystał kiedyś z tego portalu?
    Dodam, że kiedyś portal zapowiadał się naprawdę dobrze, dużo bitew, dużo uczestników, jednak po zmianie na wersje 2.0 portal zaczął umierać. Ostatnio przypomniałem sobie o tym portalu i zachęcam do rejestrowania i dodawania zdjęć do istniejących już bitew jak także zakładanie nowych. Wszystko jest w miarę proste i intuicyjne. Przeglądając bitwy koniecznie trzeba włączyć bitwy które nie przeszły jeszcze moderacji i wy filtrować nowe.

    Może uda się ożywić znowu ten portal i wróci nutka emocji o miejsce w bitwie, zwłaszcza że bitwę można dodać w jednej chwili i działa to dużo sprawniej niż tutejsze bitwy.

    Na koniec dodam, że nie jest to żadna reklama, ponieważ z portalem nie mam nic wspólnego poza tym że jestem tam zarejestrowanym użytkownikiem

    Pozdrawiam


    WWW.EBITWA.PL
    To tylko zabawa...nie spinajcie się...

  2. #2
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    99

    Domyślnie

    ciekawa strona, ale z tego co widze to narazie ma mało uzytkowników i to jest jej problemem ;/

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś było inaczej....w każdej bitwie było conajmniej 10 prac, i naprawde się dużo działo.

    Teraz wieje nudą ale jakby więcej osób się zainteresowało to może portal odżyłby trochę...
    To tylko zabawa...nie spinajcie się...

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2011
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    31

    Domyślnie

    Tak czy siak raz na jakiś czas można wziąć udział w jakiejś bitwie ... zobaczymy thx za info
    Canon EOS 6D | C 50mm 1.4 | S 70-200 2.8 | to na początek ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •