Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 147

Wątek: Lista propozycji i oczekiwań

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Lightbulb Lista propozycji i oczekiwań

    Witam,

    Jarek Jaworski rozpoczął cykl naszych wykładów w czymś, co roboczo nazwaliśmy Szkołą Fotografii Canon Board. Zgodnie z zapowiedziami, zakładam wątek, gdzie możemy składać swoje propozycje odnośnie zdjęć lub autorów do prezentacji "wykładu".

    Proszę pamiętać, że zdjęcia muszą prezentować odpowiedni poziom (wybory te będą moderowane), przejawiać szczególne cechy, o których konkretnie chcielibyśmy się od autora czegoś dowiedzieć (czyli odpada "Samotność" i zdjęcie z urodzin u cioci ). Bardzo proszę również brać pod uwagę realność spełnienia życzenia (Gudzowany nam tu nie napisze - póki co).

    Bardzo proszę pamiętać, że nie na w tym miejscu na dyskusje odnośnie preferencji przedpiśćców, moderatorów, naszych poglądów na ten pomysł oraz wszelakich OT. Liczę na dobre pomysły, poważne podejście do tematu i duże zainteresowanie.

    Ponieważ referat Jarka był moim pomysłem, wstrzymuję się chwilowo od podawania mojej następnej propozycji.

    P.S> można (a nawet trzeba) wklejać linki do proponowanych zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez Kubaman ; 31-12-2005 o 17:02
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  2. #2
    Początki nałogu Awatar Przemoc
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    51
    Posty
    319

    Domyślnie

    Widziałem na tym forum wiele świetnych zdjęć, jedno z nich, które zrobiło na mnie ogromne wrażenie to "skrzypek" autorstwa Pawła Perłowskiego vel perlpa.

    Załącznik 783

    W tym przypadku, mniej interesują mnie aspekty techniczne (aczkowiek bardzo chętnie je poznam), bardziej sama sztuka uchwycenia pewnej ulotnej wartości tego zdjęcia, jego geneza. Mam nadzieję, że nie wykracza to poza ramy wątku.
    W tym zdjęciu coś jest, jakaś tajemnica, mam nadzieję, że również chcielibyście ją poznać. :-)

    Przy okazji, gratuluję autorowi.
    Pozdrawiam

    PrzemoC

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Ja mam prośbę do kolegi Akustyka o przedstawienie okoliczności tego zdjątka, które od zawsze w sensie od kiedy je zobaczyłem niezmiennie mnie zachwyca
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    moi drodzy, mamy już druga świetną lekcję w naszej szkole autorstwa akustyka. Nie wiem czy zapomnieliście, czy nie jesteście zainteresowani, bo jakoś nikt nic nie zgłasza

    Zachęcam, poszukajcie zdjęć lub autorów, których chcielibyście zapytać o ich zdjęcia.
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    moi drodzy, mamy już druga świetną lekcję w naszej szkole autorstwa akustyka. Nie wiem czy zapomnieliście, czy nie jesteście zainteresowani, bo jakoś nikt nic nie zgłasza
    Trudno cos zglaszac szukajac opadnietej szczeki walajacej sie gdzies po podlodze ;-)

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    To ja zgłoszę znów ponieważ strasznie mi sie podobaja te lekcje. O opis prosze kolege oskarkowego Chodzi mi o nocne zdjecie Ostrowa Tumskiego. Jest to to zdjęcie które się wyświetla w czołowce po odpaleniu strony http://www.grabek.pl/ Jest świetne ma klimat XIX wiecznego Londynu, Sherlocka Holmesa itd Bomba
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    39
    Posty
    147

    Domyślnie

    Ja proponuje skupic sie nad zdjeciem ktore akustyk przedstawil w poscie #4 watku

    Wasza najlepsza fotka dotychczas

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Trudno cos zglaszac szukajac opadnietej szczeki walajacej sie gdzies po podlodze ;-)
    Dokladnie... ja ciagle sobie mysle o tych dwoch lekcjach i je 'trawie' jak narazie
    Jak narazie jest super... a co do nowych tematow to nasi ludzie juz nad tym pracuja ;-)...

  9. #9
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie

    to moze Czacha by sie dal namowic na skrobniecie paru zdan o streetphoto?

    przyjemnie mu to wychodzi, z pasja fotki robi, a temat na tyle ciekawy, ze w pewien sposob uzupelnilby informacje uzyskane od Jarka Jaworskiego o reportazowaniu

    pamietajcie, ze Czacha jest tu moderatorem, wiec w duchu demokracji nalezy zaglosowac: "kto jest za moze opuscic rece i odejsc od sciany"
    www albo tez flickr

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    Popieram w calej rozciaglosci, Czacha do tablicy ! ...



    ps. akustyk, widzisz teraz tlumy na sokolnicy z polowkami ? bo ja widze , super lekcja, oby do wiosny ;-)

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •