Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 147

Wątek: Lista propozycji i oczekiwań

  1. #41
    Pełne uzależnienie Awatar thorin
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Silesia
    Wiek
    38
    Posty
    1 990

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Follman
    A ja mam pomysł by zaprosić eKrowe zeby napisła wykład o swoich kroplach.Co wy na to ????

    eKrowa sie chyba obrazil za "rzeznika macro" tak przez nas niedocenionego, ja bym raczej chcial sie dowiedziec jakim trzeba byc mastahem marketingu zeby sprzedac heliosa 50mm f2 za 240 pare zlociszy i to jest warte wykladu, krople sa dla mnie takie sobie, pogadaj z Pazurkiem albo jesli dobrze kojarze z Routlawem, oni maja w swoim portfolio, IMHO lekcji to chyba raczej warte nie jest...
    przebłysk geniuszu japońskich inżynierów posiadam, człowieku, dziewiętnastoletni Canon...
    pozor, teď vyletí ptáček, usměj se hezky a řekni sýr.

  2. #42
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Co nieco pisał w swoim wątku i chyba na własnym forum ma rozbudowany wątek na ten temat.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  3. #43

    Cool oswietlenie

    Tia... ja bym chetnie przeczytal jakis wyklad na temat oswietlenia studyjnego. Wiele przeczytalem ksiazek na ten temat.. ale jakos nie czuje spelnienia.. moze kwestia jest w tym ze trzeba samemu wszystko wyprobowac.. A moze tez dlatego ze lubie ten temat... gra swiatel i cieni..

    Nie mam konkretnej propozycji, kto moglby to napisac.. ale moglby pokazac rozrysowanie lamp.. i przyklady zdjec.. wplyw roznych lamp na fotki i efekt..

    alez mam wymagania... az mi wstyd...

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar minek
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    1 386

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PhotoDancer
    Tia... ja bym chetnie przeczytal jakis wyklad na temat oswietlenia studyjnego. Wiele przeczytalem ksiazek na ten temat.. ale jakos nie czuje spelnienia.. moze kwestia jest w tym ze trzeba samemu wszystko wyprobowac.. A moze tez dlatego ze lubie ten temat... gra swiatel i cieni..
    Nie mam konkretnej propozycji, kto moglby to napisac.. ale moglby pokazac rozrysowanie lamp.. i przyklady zdjec.. wplyw roznych lamp na fotki i efekt..
    Właśnie o tym, o co pytasz, są wszystkie książki dotyczące oświetlenia i studia...
    A reszta to naprawdę jest praca i samodzielne ustawianie tych świateł, oglądanie efektów i wyciąganie wniosków. Tu nie da się powiedzieć więcej i nie da się nauczyć od razu, bez próbowania. Koniec, korpka.

  5. #45
    Coś już napisał Awatar Eddie
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    Porponuję więcej już ich na razie nie proponować, a zgłaszać nowe pomysły. Kochani, jest nas tu ponad 1000 użytkowników stale odwiedzających forum i 4000 zarejestrowanych, a swoje propozycje zgłosiło raptem kilka osób. Toż to lenistwo i brak zaangażowania! A czyta się miło, nie?
    Kubaman, nie linczuj
    Obserwuje Szkole od poczatku jej powstania i czytam chetnie, ale jak ja moge zglosic cokolwiek, gdy wiekszosc zdjec prezentowanych na tym forum wybija mi szczeke z zawiasow? Dla mnie, wciaz jeszcze niedoswiadczonego i uczacego sie amatora, ciezko jest wybrac cos konkretnego. Za malo sie znam, za malo wiem. Dlatego trzymam gebe zamknieta az do momentu, kiedy bede mial wiecej do powiedzenia.
    No i czytam, czytam, czytam

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Eee gadanie... To czy ktoś się czuje/uważa za lepszego czy gorszego fotografa, nie ma nic do rzeczy. Podoba Ci się konkretne zdjęcie i widać, że o jego powstaniu można by coś ciekawego powiedzieć? Masz pytanie bardziej ogólne odnośnie techniki jakiegoś gatunku zdjęć? Inne pomysły? Pytać, pytać! Bo póki co to jakoś to wszystko zamarło... a szkoda by było.

  7. #47
    Uzależniony Awatar djtermoz
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Boston
    Wiek
    46
    Posty
    966

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Pytać, pytać! Bo póki co to jakoś to wszystko zamarło... a szkoda by było.
    Dobra jest, pytam! Najpierw powiem ze bardzo sobie chwale juz istniejace opisy bo milo sie je czyta. Ze szczegolnym zainteresowaniem przeczytalem opis o fotkach samolotow by muflon (bo to dla mnie egzotyka) i o fotkach "kaczek" by snowboarder (bo zawsze chcialem wiedziec jak on to robi).

    Ciagle czekam na opis streetphoto by Czacha ale sie chyba nie doczekam.

    Poza tym chetnie cos uslysze od Leona13th choc jego niektore fotki to juz troche pod fotografike a nie fotografie podpadaja wiec moze te czarno-biale na poczatek.

    Moze pozniej mi sie cos jeszcze przypomni.

  8. #48
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2005
    Miasto
    Poland...dziki zachód ;-)
    Posty
    66

    Domyślnie

    1 > GENIALNY POMYSŁ Z SZKÓŁKĄ... CB :-) !!!
    2 > PROPOZYCJE TEMATÓW:
    SZKŁO...
    martwa matura
    krople wody
    Pozdrawiam wykładowców i chyle czoła Waszej pracy

  9. #49
    Coś już napisał Awatar Eddie
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    82

    Domyślnie

    Muflon, jesli tak stawiac sprawe - pewnie, chetnie przerobie galerie i podrzuce propozycje, gdy cos szczegolnie wpadnie mi w oko.
    Ja mialem na mysli raczej to, zeby nie wyskoczyc z pytaniem o zdjecie, ktore moze sie okazac zupelnie proste do zrobienia, tylko ja o tym nie wiem (a forumowicze leza i kwicza ze smiechu). Po prostu wydawalo mi sie, ze jednak trzeba troche pojecia o technice miec, zeby podrzucac faktycznie ciekawe propozycje i nie wyjsc przy tym na glaba

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar kami74
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    1 492

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eddie
    Kubaman, nie linczuj
    Obserwuje Szkole od poczatku jej powstania i czytam chetnie, ale jak ja moge zglosic cokolwiek, gdy wiekszosc zdjec prezentowanych na tym forum wybija mi szczeke z zawiasow? Dla mnie, wciaz jeszcze niedoswiadczonego i uczacego sie amatora, ciezko jest wybrac cos konkretnego. Za malo sie znam, za malo wiem. Dlatego trzymam gebe zamknieta az do momentu, kiedy bede mial wiecej do powiedzenia.
    No i czytam, czytam, czytam
    Daj spokój Eddie. Ja nawet aparatu nie mam a zgłosiłem ze trzy propozycje z których 2 doczekały się lekcji
    5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
    MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

    później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •