Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 147

Wątek: Lista propozycji i oczekiwań

  1. #131
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    moi drodz, ogólnie temat Szkoły się mocno zapadł. Miałem nagranych koło 10 kolegów, którzy od około roku obiecywali coś ciekawego napisać. Była szansa na ciekawe wykłady. No ale nikogo nie mogę zmuszać siłą. Jeśli ktoś ma dobre propozycje personalne proszę na PM, postaram się trochę odkurzyć nasz kącik praktyka
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  2. #132
    Bywalec Awatar Fotograf1995
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    210

    Domyślnie

    Czy mógłny ktoś zrobić lekcję na temat fotografii sportowej (tj. piłka nożna) oraz fotografii prasowej (konferencje etc.)
    Fotoreporter

    "Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."

  3. #133

    Domyślnie

    a mnie by interesował temat takiej obróbki zdjęć: http://ikate.deviantart.com/gallery/ lekkie miłe i chyba przyjemne czerwone
    pozdrawiam

  4. #134
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    130

    Domyślnie

    Może nikoniecznie jedynie "profesorowie" powinni udzielać lekcji innym - jak przystało na regularną szkołę. Wielu forumowiczów ma bowiem wiedzę czy doświadczenia, które tu można by upowszechniać.

  5. #135
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mamiski Zobacz posta
    Może nikoniecznie jedynie "profesorowie" powinni udzielać lekcji innym - jak przystało na regularną szkołę. Wielu forumowiczów ma bowiem wiedzę czy doświadczenia, które tu można by upowszechniać.
    I nic nie stoi na przeszkodzie aby to robić. Każdy użytkownik CB, który ma coś ciekawego do przekazania, może opracować lekcję i zostanie ona tu umieszczona
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  6. #136
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    56

    Domyślnie

    Ja podłączę się do prośby marcinko.

  7. #137

    Domyślnie

    ....może temat oświetlenia studyjnego, ciężko znaleść dobre informacje na ten temat

  8. #138
    maverick747
    Guest

    Domyślnie Przygotowanie techniczne do sesji zdjęciowej z modelka!!

    Witam, myślę, że to kolejny ciekawy temat do SFCB.
    Mam Canona EOS'a 450d z Tamronem 18-200 i ładną dziewczynę która chciałaby aby przeprowadzić jej sesje zdjęciową, możliwie zbliżoną do profesjonalnej.
    Chciałbym aby ktoś wyjaśnił na co zwrócić uwagę oraz jak się przygotować do takiego przedsięwzięcia. Jakie ustawienia bedą najlepsze, światło itd.

    W drugiej cześci możnaby umieścić porady jak efektownie przerobić takie fotki w PS lub PS lightroom.
    Czym charakteryzują sie takie zdjęcia, jakie mają parametry!!

    Pozdrawiam serdecznie

  9. #139
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Mam prośbę bo ta szkoła fotografi to tak jak endemit tatrzański, Czy można cusik zrobić aby zdjęcia znowu ujrzały światło dzienne w lekcjach?
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  10. #140
    Bywalec Awatar toshimitsu
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Dublin/Lodz
    Posty
    132

    Domyślnie

    Tutorial RAW -> Produkt wyjsciowy (workflow niewazny). Kilka roznych fotografii. Z czegos takiego moga sie nauczyc nie tylko ludzie ktorzy nie wiedza jak ugryz RAW-y ale takke doswiadczenie ludzie ze swoim Workflow-em moga cos podlapac. Byl temat Workflow-u teraz moze jakis tutorial?
    Positively dirty minded

Strona 14 z 15 PierwszyPierwszy ... 412131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •